21

Re: vaikinu dovanos merginoms

Irmantas, 20 parašė:
Vilma, 20 parašė:

blyn cia visai kaip prirase "kad nebutinai reik progos kad nustebinti" bet kad ar cia tik ne siaip zodziai...nes kiek man teko draugauti tai visalaik budavo dovanos tik tam tikromis progomis...

ka zinau pas mane taip nera pvz nori pamalonit mergina ir padovanoji ka nors kam ten laukt kaskokios progos ? aiksu neperdaznai nes poto gali ir atsibosti bet bent y savaite 2 kartu geliu tirkai galima atnesti smile bent mano nuomone

tai jei 2 kartus per savaite butu nedaznai tai kiek tada daznai:=) nu jo kvietkelis dar nieko nenuliudino:)bet tai dar ne visos geles tinka nest,bajeris buvo pazystamas nupirko geliu panai savo,tai kambary kvapas kaip sarvojimo salej pasidare,tai ji ir sako gal isnesam gelytes i lauka trumpam:=) aisku ant antros dienos:::044

22

Re: vaikinu dovanos merginoms

man tai yra dovanoje bernai keptuve, stalo irankiu rinkini, rubu visokiu ir telika. telika tai savo paties gimtadienio proga. ir po savaites mane pamete:)va cia tai geras buvo:)o geliu tai neatnesa:D tai megstu, o neatnesa, porakart pati paprasiau " nupirk man geliu, ka, ar priskink pas kaimynka po langu..." o jie sako  kam cia reik, jokios is ju naudos...:D romantikai;)

23

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaida, 17 parašė:

na vaikinukai,man labai idomu pasidare,kokias dovanas dovanojat savo panelems? smile ir kokiomis progomis jus tai darot? smile liabai prasau papasakokit man wink

24

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ecka, 24 parašė:
Vaida, 17 parašė:

na vaikinukai,man labai idomu pasidare,kokias dovanas dovanojat savo panelems? smile ir kokiomis progomis jus tai darot? smile liabai prasau papasakokit man wink

issamus atsakymas Ecka:::608

25

Re: vaikinu dovanos merginoms

aha,man irgi taip pasirode... :DDD saunuolis wink big_smile :::960

26

Re: vaikinu dovanos merginoms

as pritariu eckai big_smile

27

Re: vaikinu dovanos merginoms

ka dovanoju save dazniausei:)

28

Re: vaikinu dovanos merginoms

smile

29

Re: vaikinu dovanos merginoms

va save tai ju irgi nebloga dovana wink smile

30

Re: vaikinu dovanos merginoms

niu priklauso kaip sia dovanele ipakuosi ir iteiksi....:D

31

Re: vaikinu dovanos merginoms

geriausia dovana merginai suolis su parasiutu is 5km aukscio, nusileis ant zemes pribegsi ir pabuciuosi bus pati geriausia dovana jai. o jai uzsimus tai geriausia dovana bus tau.

32

Re: vaikinu dovanos merginoms

ech, o man niekas gyvenime nera geliu padovanojes. Aisku isskyrus tetas, dedes ir t.t. Viena karta vaikinas tepadovanojo puse rozes nors is pasakiau, kad roziu nemegstu. Ot... big_smile

33

Re: vaikinu dovanos merginoms

tai ka dovanoju priklauso nuo paneles xarakterio tai pat geriausia kai sugebi islaikyt salta veida iki pat dovanojimo akimirkos o paskutines minutes efektas buna nerelus ta nuostabos veido israiska atperka bet kokias islaidas dovanai isleistas:-)

34

Re: vaikinu dovanos merginoms

Dora, 18 parašė:

ech, o man niekas gyvenime nera geliu padovanojes. Aisku isskyrus tetas, dedes ir t.t. Viena karta vaikinas tepadovanojo puse rozes nors is pasakiau, kad roziu nemegstu. Ot... big_smile

o kuri puse rozes buvo? virsus, apacia, ar isilgai, kaip ten jis sugebejo?:)

35

Re: vaikinu dovanos merginoms

Nu Mindaugai, cia gerai pavarei. Nemanau, kad tau butu svente, jiegu jai kas nors atsitiktu smile

36

Re: vaikinu dovanos merginoms

Geriausia kai ka nors dovanoji, nors gele, todel , kad ketvirtadienis, o ji sako nereikia, kam ta gele, bet vistiek matosi, kad labai laiminga.
Va sito nesuprantu, sako nereikia, bet dziaugiasi vistiek. :::041

37

Re: vaikinu dovanos merginoms

Migle, 26 parašė:
Dora, 18 parašė:

ech, o man niekas gyvenime nera geliu padovanojes. Aisku isskyrus tetas, dedes ir t.t. Viena karta vaikinas tepadovanojo puse rozes nors is pasakiau, kad roziu nemegstu. Ot... big_smile

o kuri puse rozes buvo? virsus, apacia, ar isilgai, kaip ten jis sugebejo?:)

Ziedelis tik... ir tai apkramtytas big_smile Galejo geriau koteli padovaonti.. padaryciau botageli is jo ;D

38

Re: vaikinu dovanos merginoms

Jei myli zmogu zmogu tai tikrai progos dovanai nereikia...

39

Re: vaikinu dovanos merginoms

suda :0 kai nedovanoji tada bnet kas dziugina o jei pastoviai dovanoji tai tampa kaip ir taip reikia smile pamirsi kada ir gausi per kepala smile
tik progu ir tik dideliu progu atvejais reikai dovanoti smile mes gyvunai prie gero greit priprantam o paskui keikia m pasikelusias o kas jas tokias padaro mes ypac turtingieji dees kur perka viskas uz gera sexa smile

40

Re: vaikinu dovanos merginoms

Linas, 19 parašė:

na as tai nedovanosiu nieko nes mane mete.. :{}

uuuupsssss:)