41

Re: vaikinu dovanos merginoms

Justinas, 23 parašė:

geles dazniausiai

ziek dar geliu dovanotojai neismire pasirodo:) kaip miela:)

42

Re: vaikinu dovanos merginoms

Dora, 18 parašė:

ech, o man niekas gyvenime nera geliu padovanojes. Aisku isskyrus tetas, dedes ir t.t. Viena karta vaikinas tepadovanojo puse rozes nors is pasakiau, kad roziu nemegstu. Ot... big_smile


kaip suprast puse rozes?

43

Re: vaikinu dovanos merginoms

Antanas, 25 parašė:

Geriausia kai ka nors dovanoji, nors gele, todel , kad ketvirtadienis, o ji sako nereikia, kam ta gele, bet vistiek matosi, kad labai laiminga.
Va sito nesuprantu, sako nereikia, bet dziaugiasi vistiek. :::041

et... tas moteriskas kuklumas.....

44

Re: vaikinu dovanos merginoms

as tai padovanojau saule menuly viska visas zvaigzdes o ji tipo kukli man ti ferrari reikia wink

45

Re: vaikinu dovanos merginoms

as labai grazia dovana zinau.. taip miela :::818 paprasta labai, bettodel dar labiau miela wink
>> veidrodukas, atlenkiamas ir maziukas...o ant virselio (ar kaipcia ji pavadinus) isgraviruoji "kas pasaulyje graziausia?" ir panele atvertus, veidrodelyje pamato save wink
viskas, mielieji, slypi paprastume wink asmeniskai as labiau apsidziaugciau tokia paprastadovana gavus,nei kazka brangaus
>>> beje, jei dovanojate geles, pasidomekite, kokios patinka labiausiai:? nes ne visoms rozes jau groziu grozis (asmeniskai man jos neidomios)

46

Re: vaikinu dovanos merginoms

vaje jus vyraj nk nenusimanot

47

Re: vaikinu dovanos merginoms

Linas, 19 parašė:

na as tai nedovanosiu nieko nes mane mete.. :{}

Bet dėl ko metė tam turi būti priežastis...........

48

Re: vaikinu dovanos merginoms

Viktorija, 18 parašė:

vaje jus vyraj nk nenusimanot

tai gal apsviesk mus, kur mes klaida darom.... smile

49

Re: vaikinu dovanos merginoms

na su tuo veidrodeliu tai is tikruju lb lb fainai sugalvota smile lb faina dovanele,tikrai nustebciau,bet va pastebejau viena toki dalyka... kazkaip vaikinaj visai be fantazijos.. ant tiek nieko naujo ir idomaus nesugalvoja,kad net liudna... ;( merginoms is tikruju ne visada patinka geles...

50

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaida, 18 parašė:

na su tuo veidrodeliu tai is tikruju lb lb fainai sugalvota smile lb faina dovanele,tikrai nustebciau,bet va pastebejau viena toki dalyka... kazkaip vaikinaj visai be fantazijos.. ant tiek nieko naujo ir idomaus nesugalvoja,kad net liudna... ;( merginoms is tikruju ne visada patinka geles...


Kartais jas pradžiugintų, pvz. naujas Porsche... Arba koks pakabukas su daug daug deimantų... big_smile

51

Re: vaikinu dovanos merginoms

nebutinaj tos dovanos turi buti tokio brangumo ir dydzio! paprastas pavizdys tas veidrodelis,jun ne brangume ir dydije esme...

52

Re: vaikinu dovanos merginoms

labas :]

53

Re: vaikinu dovanos merginoms

nju ka man dowanoja geles ir atnesa sokolado........:)*myliu sawo bx nes jis mane lepina

54

Re: vaikinu dovanos merginoms

Gintare, 14 parašė:

nju ka man dowanoja geles ir atnesa sokolado........:)*myliu sawo bx nes jis mane lepina


jo myliu savo vaikinuka o anketoj pasirasius vienisa iesko vaikino

:::044:::044:::044

55

Re: vaikinu dovanos merginoms

nu joa.... su tom dovanom.... galetu gal kas ka nors originalaus padet sugalvot/ vat ir proga tokia dar nedidele bet arteja...

56

Re: vaikinu dovanos merginoms

tai kas gi ce per proga,m? smile na jej dar ji nepraejo... big_smile

57

Re: vaikinu dovanos merginoms

neapsimoka?? hmm...

58

Re: vaikinu dovanos merginoms

ai Vaida zhinai, noriu Jai kasdien shvente kad butu wink gi zhinai... Ji to verta smile

59

Re: vaikinu dovanos merginoms

Romantiskoms asmenybems puikiai tiks ispudinga dezute, isgrazinta raiziniais ar inkrustacijomis. Muzikine dezute - sentimentali dovana, o dezute papuosalams - dar ir naudinga... wink
Aisku, niekada nesuklysite padovanojes papuosalu. Papuosalams abejingu moteru turbut nerasite... Pasinerkit i fantazija,kuo idomesne dovana,tuo labiau sudomina zmogu ...

60

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vitalijus, 20 parašė:

nu joa.... su tom dovanom.... galetu gal kas ka nors originalaus padet sugalvot/ vat ir proga tokia dar nedidele bet arteja...

Lb paprasta, nors nlb originalu, bet... Christian Dior Jadore, Versace Crystal Noir, Hugo Boss Deep Red ar kt... nedaugelis pasakys, kad tokia dovanele nepatiktu...