61

Re: vaikinu dovanos merginoms

Zinot kokia man maloniausia dovana is vaikino puses,kad jis yra salia manes,nes kiekviena minute su juo man atitinka kalna roziu,nemanau,kad dovanose esme gyvenime,istikruju kaip gauni net maziausia smulkmena ar tik viena koki lauko geliu ziedeli,tai buna orginalu,nes zmogutis,nebando nupirkti taves ir tavo meiles didelemis dovanomis,kas is to jeigu jis tau dovanos visokiausiu brangenybiu,o su tavimi matysissis retai,taip bandydamas ispirkti kalte...
Nesakau,kad negaunu dovanu,bet jie zino ka man dovanoti raudonu arba baltu roziu puokste ir kartu minksta zaisliuka:::818

62

Re: vaikinu dovanos merginoms

o siaip kokia dovana pacia fainiausia esat gavusios? na kas lb nustebino ar nudziugino? smile

63

Re: vaikinu dovanos merginoms

savo ex as dovanojau musu bendras ir savo foto. issirinkau graziausias ir daugiausiai prisiminimu teikiancias ir suklijavau ant didelio kartono, kad galetu ant sienos prisiklijuot. jos akiu nepamirsiu niekad... kai issiskyrem ji pasake, kad tai buvo pati silciausia dovana

64

Re: vaikinu dovanos merginoms

     smagiausia dovanoti be progos,tiesiog kai uzsimanai nudziuginti,nustebinti ar palepinti,ir dazniausiai tai buna jos mylimos geles.Sunkiau su progom,tenka ilgai snipineti ko jai labiausiai norisi ar reikia,dazniausiai pati pasufleruoja smile

65

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ka dovanoti, labai priklauso nuo zmogaus. Romantikams visada lengviau ka nors nebrangaus padovanoti. Draugas pasakojo, savo merginai padovanojo meiles laiska butelyje. Paleido jos vionioj plaukti su roziu ziedlapiais, ir dar i pati buteli nedidele roze idejo. Panasiai taip atrode, tik jis pats toki padare. Sake patiko labai. Tiems kas nera romantikai, kazkiek sunkiau ka nors isrinkti. Manes asmeniskai romantika visiskai nedomina, uztai man dazniausiai dovanoja kojines, puodus, plannerius ir panasiai. Pernai lygintuva gavau, likau be galo patenkinta big_smile

66

Re: vaikinu dovanos merginoms

As tai skaiciau kad lavija (na ta vedeja laidu) gauna is savo vyro gimimo dienos proga 2 dovaneles big_smile viena buna staigmena o kita - ka ji pati lb norejo seniai ar nori siaip smile va cia ir as taip noreciau - dvigubas gimdienis gaunas lyg ir  - is pradziu renkiesi nuperka lb dziaugies po to vakare kazka uzslepes atnesa - na kad ir geliu kalna...super ideja big_smile nes buna zmonem ir nepatinka dovanos tj ka tada daryt kai pamatai surugusi veideli tj nzn ;D nors aisku viskas kas is mylimo ranku fajna smile svarbu kad nepamirstu ;D

67 (redagavo Andrius, 22 2011-02-19 18:36)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Nijolė, 20 parašė:

as labai grazia dovana zinau.. taip miela :::818 paprasta labai, bettodel dar labiau miela wink
>> veidrodukas, atlenkiamas ir maziukas...o ant virselio (ar kaipcia ji pavadinus) isgraviruoji "kas pasaulyje graziausia?" ir panele atvertus, veidrodelyje pamato save wink
viskas, mielieji, slypi paprastume wink asmeniskai as labiau apsidziaugciau tokia paprastadovana gavus,nei kazka brangaus
>>> beje, jei dovanojate geles, pasidomekite, kokios patinka labiausiai:? nes ne visoms rozes jau groziu grozis (asmeniskai man jos neidomios)

gal zinai kur tokiu veidroduku galima  nusipirkt ? smile

68

Re: vaikinu dovanos merginoms

nesvarbu ka ir kada dovanoja, svarbu kas dovanoja smile

na, bet geriausia ranku darbo dovanos. pvz. masazas, pusryciai ir t.t.

69

Re: vaikinu dovanos merginoms

Manau nesvarbu ar mergina  ar vaikinas kas kam dovanoja bet brangausia dovana tai dovanotos nuademes.  Stipriausias faktorius poros ilgaamzishkumui. smile

70

Re: vaikinu dovanos merginoms

geriausia dovanele vienas kitam,tai silti draugiski rysiai:::402

71

Re: vaikinu dovanos merginoms

Aš labai dažnai dovanojų savo merginai įvairiausias dovanas ir štai ką aš jums galiu parekomenduoti:

svarbiausia - dovana turi būti vertinga, nes tai parodo jai jos prioritetą tavo gyvenime.

Antra: dovana turi turėti išliekamąją vertę - nei kuponas, nei gėlės (čia tik papildymas prie dovanos), nei masažai,  dovana turi būti "reali", ją galima paimti į rankas, išpakuoti, panaudoti, užsidėti ir pan. Įsivaizduok, draugauji 3 metus, dovanoji jai tikras dovanas, ir puse jos daiktu yra taves dovanoti:) faktiškai tu visą laiką esi su ja.


ir trečia:
dovana turi būti surišta su emocija - o čia jau ir prasideda masažai, restoranai, gelės ir pan.

reziumuoju:
ieškant dovanos nelaužyk galvos, pažiurėk, ko ji netruri (papuošalai - variantas be pralaimėjimo), ko jinai nori (suknelės irgi puiku) ir surask geriausia kas tik yra (sveiko proto ribuose, aishku). ir priesh pateikdamas, nupirk gėlių, sugalvok romantinę atmosferą ir užbaik masažu su aistringa meile. gera nuotaika pusmečiui garantuota, o tai - tavo laimė:)

sekmės;)

72

Re: vaikinu dovanos merginoms

dauguma siais laikais materealistai, bet juk kita syk ir mazytis atvirukas su graziais zodziais gali buti puiki dovana

73

Re: vaikinu dovanos merginoms

Maksas, 23 parašė:

Aš labai dažnai dovanojų savo merginai įvairiausias dovanas ir štai ką aš jums galiu parekomenduoti:

svarbiausia - dovana turi būti vertinga, nes tai parodo jai jos prioritetą tavo gyvenime.

Antra: dovana turi turėti išliekamąją vertę - nei kuponas, nei gėlės (čia tik papildymas prie dovanos), nei masažai,  dovana turi būti "reali", ją galima paimti į rankas, išpakuoti, panaudoti, užsidėti ir pan. Įsivaizduok, draugauji 3 metus, dovanoji jai tikras dovanas, ir puse jos daiktu yra taves dovanoti:) faktiškai tu visą laiką esi su ja.


ir trečia:
dovana turi būti surišta su emocija - o čia jau ir prasideda masažai, restoranai, gelės ir pan.

reziumuoju:
ieškant dovanos nelaužyk galvos, pažiurėk, ko ji netruri (papuošalai - variantas be pralaimėjimo), ko jinai nori (suknelės irgi puiku) ir surask geriausia kas tik yra (sveiko proto ribuose, aishku). ir priesh pateikdamas, nupirk gėlių, sugalvok romantinę atmosferą ir užbaik masažu su aistringa meile. gera nuotaika pusmečiui garantuota, o tai - tavo laimė:)

sekmės;)

kazkaip labai primityviai/materialistiskai skamba man sitas postas. Taip be abejones, moters pirstai visada sala ir jiems visada reikia kailiniu (pageidautina deimantiniu), bet ne materialios dovanos, turi kur kas didesne isliekamaja (ne finansine) galia, negu naujas ziedas (ar panasiai). Neabejoju, kad nemaza dalis barakudu su manim nesutiks.

74

Re: vaikinu dovanos merginoms

Nu, Donatai, deimantinių kailinių tikrai niekam nereikia big_smile Nepaneštų juk poniutės big_smile

Aš manau, kad geriausios dovanos yra tos, kurios dovanojamos iš širdies, o ne iš noro įtikti ar ką nors gauti. Ir čia labai jau nesvarbu deimančiukai ar gintariukai big_smile

75

Re: vaikinu dovanos merginoms

Geles, nu gimtadenio proga 100 euro nusipirks ka nores dar nupirksiu bloga, viena net esu gimtadeniu ipod padovanojas. 
Bet daugiause geles ir kasko jinai neturi ir tiek svajot apie gali nu mazus dalikelius.

76

Re: vaikinu dovanos merginoms

engelsboy, 21 parašė:

Geles, nu gimtadenio proga 100 euro nusipirks ka nores dar nupirksiu bloga, viena net esu gimtadeniu ipod padovanojas. 
Bet daugiause geles ir kasko jinai neturi ir tiek svajot apie gali nu mazus dalikelius.

Kiek galima padaryt klaidu, vienam sakiny?

77

Re: vaikinu dovanos merginoms

nu kokiu 15 manau:D

78

Re: vaikinu dovanos merginoms

Geriausios dovanos yra kuponai!!! Visada gales išsirinkti pati ko nores ir išvengs nepageidaujamų dovanų. Universalus labai dalykas.. Paieskot bet kokioj internetiniu dovanų parduotuvei juk galima..:)  ir laiko sutaupai ir pasirinkimą dovanoji. Nu man tai va cia super pasiulymu asortimentas atrodo http://www.dovanusala.lt/dovanu-rinkiniai.html , bet it's up to you:::030

79 (redagavo boogy 2013-08-29 11:55)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Fee, tik ne kuponai!! Na gerai, tai skonio reikalas, bet bent man yra daug geriau padovanot dovaną ir rizikuoti, kad nepataikysiu, nei parodyti kad visai neturiu fantazijos ir padovanoti kuponą, kurį arba pamirš sunaudot arba sunaudos kai jau pradės eit paskutinės galiojimo dienos, t.y. iš reikalo smile Jeigu situacija būna tikrai tragiška ir galva tuščia jau geriau dovanų idėjų paieškau kur nors čia: http://kadovanot.lt/panelei

80

Re: vaikinu dovanos merginoms

na, jei jau tikrai merginai reikia to daikto, ir vaikinas gali jai tai greitai padovanoti, tiek to, bet... Bet kodel dovana negali buti tarkim visa popiete kartu su ja pasijodineti zirgais, pasivazineti kartingais, expromtu suplanuota romantiska vakariene kitame mieste? Truksta fantazijos? Ar merginos tokios materialistes, ar jus patys, vaikinai, tokiomis jas padarete? smile ... nuperki daikta- ir nebereikia sukt galvos, paprasta... big_smile Tik ar idomu?!