81 (redagavo tinsanis 2013-09-29 15:28)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Padarem daiktais ar preke?abiem pusem patogus mainai...manau tiksliau butu kad jos pacios save tokiom padare...

82

Re: vaikinu dovanos merginoms

Na, as tai nors neturiu panikes, bet taip dovanoju roziu puokste su sokoladu karuna, bei koke siurpriza pridedu big_smile

83

Re: vaikinu dovanos merginoms

indre parašė:

Geriausios dovanos yra kuponai!!! Visada gales išsirinkti pati ko nores ir išvengs nepageidaujamų dovanų. Universalus labai dalykas.. Paieskot bet kokioj internetiniu dovanų parduotuvei juk galima..:)  ir laiko sutaupai ir pasirinkimą dovanoji. Nu man tai va cia super pasiulymu asortimentas atrodo http://www.dovanusala.lt/dovanu-rinkiniai.html , bet it's up to you:::030

kuponai nera universali dovana, universali yra pinigai, nes gal jei ne tokio kupono reikia gal ji vietoje kokio erotinio masazo nori spa centre praleisti diena stai tau ir nelabai geras dalykas kuponas, o pinigai visada ir visur tinka cia jau universalesnes dovanos nebuna, tik ju kiekyje buna skirtumas jei nepatinka tokia dovana big_smile

84

Re: vaikinu dovanos merginoms

vitalijus parašė:

Na, as tai nors neturiu panikes, bet taip dovanoju roziu puokste su sokoladu karuna, bei koke siurpriza pridedu big_smile

jei ji ne manekene ir sokolado daug nevalgo, artba nuperki juodo vietoje pienisko big_smile

85

Re: vaikinu dovanos merginoms

Man įsimintiniausia dovana nuo vaikino buvo čekis į žvejybos parduotuvę, o aš nežvejoju big_smile

86

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ieva parašė:

Man įsimintiniausia dovana nuo vaikino buvo čekis į žvejybos parduotuvę, o aš nežvejoju big_smile

jis sau dovanos jiskojo big_smile

87

Re: vaikinu dovanos merginoms

Tapkes ir vibratorius pati geriausia...

88

Re: vaikinu dovanos merginoms

apyrankę dovanojau ir gėlių

89

Re: vaikinu dovanos merginoms

As tai neturejau ka veikt, ziuriu metosi senas printeris, tada nusipirkau dazu topo centre kur galima paciam papildyt kasete. Tada radau fotopopieriu papigiai ir fotoalbuma 200nuotrauku, o pries draugyste labai megom fotkintis ir jai nk nesakes surinkau graziausias nuotraukas ir prie visos kompanijos as jai padovanojau tipo papke su dokumentais ir islekiau pro duris ji apsalo, wtf kas per papke su dokais, kodel pro duris isleke ir paliko viena,  girdziu visas stalas nutilo ir visi apsale ziuri y drauge. Drauge pasimete kas darosi ir tada as atnesiau fotoalbuma su 200nuotrauku ir sompana. Manau tokiu dovanu merginoms reikia. O ne su mintim paliks tai kokia nauda is to bus. Pritariu tiems kas sako perdaug lepint panu negalima. Lietuviu 10nebaigies tj srry.

90

Re: vaikinu dovanos merginoms

Darius parašė:

As tai neturejau ka veikt, ziuriu metosi senas printeris, tada nusipirkau dazu topo centre kur galima paciam papildyt kasete. Tada radau fotopopieriu papigiai ir fotoalbuma 200nuotrauku, o pries draugyste labai megom fotkintis ir jai nk nesakes surinkau graziausias nuotraukas ir prie visos kompanijos as jai padovanojau tipo papke su dokumentais ir islekiau pro duris ji apsalo, wtf kas per papke su dokais, kodel pro duris isleke ir paliko viena,  girdziu visas stalas nutilo ir visi apsale ziuri y drauge. Drauge pasimete kas darosi ir tada as atnesiau fotoalbuma su 200nuotrauku ir sompana. Manau tokiu dovanu merginoms reikia. O ne su mintim paliks tai kokia nauda is to bus. Pritariu tiems kas sako perdaug lepint panu negalima. Lietuviu 10nebaigies tj srry.

gal ir neblogai. bet galima pasirinkti ir kitokia strategija. tai yra padovanoti jai tokia dovana apie kuria ji visa laika svajojo tai yra ispildyti jos didziausia svajone. aisku siekiant savanaudisku tikslu. o savanaudiski tikslai yra tokie: kai dovanoji merginai tokia dovana tas daiktas arba tas ivykis bus visam laikui susietas tik su tavim ir tik su tavo vardu. ir jeigu mergina issiskirs su tavim vis tiek tu paliksi jos gyvenime kazka kas bus susije tik su tavim ir mergina kankinsis  nuo prisiminimu apie tave bet pamirsti vis tiek negales nes kazkada tu padovanojai jai nepakartojama gimtadieni. ir kuo daugiau tokiu nepakartojamu akimirku tu paliksi merginos gyvenime tuo labiau ji kankinsis po issiskirymo su tavim. butent su tokia mintim ir reikia dovanoti merginoms grazias dovanas kad priristi jas prie saves arba kad jos kankintusi

91

Re: vaikinu dovanos merginoms

Geriausia dovana panelei, tai skirti jai 1 diena, nueit- nuvsziuot kur ji nori, pabut kartu smile

92 (redagavo Jonas 2015-06-29 20:32)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaida, 18 parašė:

na su tuo veidrodeliu tai is tikruju lb lb fainai sugalvota smile lb faina dovanele,tikrai nustebciau,bet va pastebejau viena toki dalyka... kazkaip vaikinaj visai be fantazijos.. ant tiek nieko naujo ir idomaus nesugalvoja,kad net liudna... ;( merginoms is tikruju ne visada patinka geles...

Tai iskelkim klausima kitaip, o ka dovanoja merginos vaikinams ir ar tos dovaneles jiems patiko?

93

Re: vaikinu dovanos merginoms

cia jus visi materialistai. duok 100euru bus geriausia dovana? garantija 99% atsako jo, teisybe, nusipirks ka nores.. as manau kitaip, dovana, tai tik simbolika, kuria reikia ivertinti ne materialiai. ismokit vertinti dovanas.
O geles? kuriai nepatinka geles, vadinas, ji niekad ju nera gavusi... ir tai 99% tiesa.

94 (redagavo SpekArDainuoju 2015-12-31 11:41)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Tik atsargiai! Esu mačius kaip poros išsiskiria dėl netinkamų dovanų, bet čia sakyčiau merginos isterikės pasitaikė:)) Kokiais 9 atvejais iš 10 dovana draugei turi būt asmeniška, vyram suprantu, kad patinka praktiškos dovanos, bet merginom dažniausiai tas netinka. Tiesa, jei jau šeimyninį gyvenimą gyvena, tuomet galima, bet ir tai ne visom. Pasižiūrėkit ką jūsų tėvai mamom dovanoja, gal pavyks kokią mintį sugaut.

95

Re: vaikinu dovanos merginoms

Man asmeniškai renkant dovaną svarbu ne tiek jos vertė, kiek pats faktas, kad yra išrenkama kažkas būtent tam žmogui. Tai parodo kiek tu esi artimas ir kaip gerai pažysti artimo norus, svajones ir pomėgius. Niekuomet nuoširdžiai nenudžiuginsi žmogaus dovanodamas čekį ar kažką ką jis jau žino, kad gaus išpakavęs dovaną. Ir netgi tuo atveju kai artimas labai nori gauti dovanų kažką konkretaus aš vis tiek pridėčiau kažkokią smulkmeną - siurprizą.

96

Re: vaikinu dovanos merginoms

Vaida, 17 parašė:

na vaikinukai,man labai idomu pasidare,kokias dovanas dovanojat savo panelems? smile ir kokiomis progomis jus tai darot? smile liabai prasau papasakokit man wink

kam cia klausi, prasyk, chatos, lektuvo, jachtos ir limuzino, niekada neprasausi big_smile bernai tuose dalykuose ismano :d ten bizuterija visokia gali pamirsti ne musu sritis cia jau pacios sau dovanosites big_smile

97

Re: vaikinu dovanos merginoms

o man geriausia dovana, kai ji "brendinė" . ta prasme kažkokia prabangi prekē. tokias dovanas tik tėvai daro. pvz padovanojo " dolce&gabbana" -"dolce" kvepalus antra karta, nes žinojo , kad jie mano mėgstamiausi. taip aš esu 100% materialiste ir to nesigėdyju. mano manymu , jei dovana artimam žmogui, tai ji turi kainuoti normaliai. aš meile vertinu pinigais .

98

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ingute parašė:

o man geriausia dovana, kai ji "brendinė" . ta prasme kažkokia prabangi prekē. tokias dovanas tik tėvai daro. pvz padovanojo " dolce&gabbana" -"dolce" kvepalus antra karta, nes žinojo , kad jie mano mėgstamiausi. taip aš esu 100% materialiste ir to nesigėdyju. mano manymu , jei dovana artimam žmogui, tai ji turi kainuoti normaliai. aš meile vertinu pinigais .

Na tai ko cia sedi be turtuolio kakalio?:D

99

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ponaitissss parašė:
Ingute parašė:

o man geriausia dovana, kai ji "brendinė" . ta prasme kažkokia prabangi prekē. tokias dovanas tik tėvai daro. pvz padovanojo " dolce&gabbana" -"dolce" kvepalus antra karta, nes žinojo , kad jie mano mėgstamiausi. taip aš esu 100% materialiste ir to nesigėdyju. mano manymu , jei dovana artimam žmogui, tai ji turi kainuoti normaliai. aš meile vertinu pinigais .

Na tai ko cia sedi be turtuolio kakalio?:D

   aš neieškau šiuo metu jokio kakalio wink :*

100 (redagavo Konstantinas 2016-01-01 23:02)

Re: vaikinu dovanos merginoms

Ingute parašė:

aš meile vertinu pinigais .

kiek kainuoja viena val su tavim?