1

Tema: kai as buvau isimilejusi

buvo labai fainiai kai buvau isimilejusi vaikina mes draugavome bet ji smane paliko kodel as niekaip nesuprantu to? gal jus galit epaiskinti man k agal galit epadeti?labai prasau smile aciuc i skarto :*

2

Re: kai as buvau isimilejusi

tai jei tu pati nzn,tai is kur mes galim zinoti priezastis?

3

Re: kai as buvau isimilejusi

Egle, 15 parašė:

tai jei tu pati nzn,tai is kur mes galim zinoti priezastis?

turim turim zinoti cia visi juk ekstrasensai susirinke... big_smile

4

Re: kai as buvau isimilejusi

joa ;D telepatiskai viska jauciam ;D taip... ka as jauciu... ogi sia tema nieko ;D gal kas turit geresniu ideju?
bendrai pala.. viena sumasciau, gal ji kita nukliopino nuo taves?

5

Re: kai as buvau isimilejusi

ka zn;]]] bandei jo paklaust?

6

Re: kai as buvau isimilejusi

kai zmonems nepakeliuj geriau nesikankint ir issiskyrus pedint i savas puses...
kol surasi ta savaji zmogu bus daug issiskyrimu ir nauju draugysciu... tai normalu, nes tik retas greit randa ta savaji(a)...

7

Re: kai as buvau isimilejusi

tas tai joa... nekiekviena naujai porai buna skirta nugyventi visa savo gyvenima. Kaikuriems labai sunku antraja pusele surasti... kiti iesko visa gyvenima, bet buna vienisi, kitiems pasiseka is pirmo kartu. taip iseina, kad tu tas atvejis, kai reikia daugiau  nei vieno karto wink sekmes

8

Re: kai as buvau isimilejusi

tai aisku kat sunku susirasti antra pusia as  cia turbut nusizudysiu oi pala nenusizudysiu
ir aciu justi kat palaikai :* jum saciu kuri epatarete :*

9

Re: kai as buvau isimilejusi

manau, kad bunant 15 metu del tokio dalyko zudytis neverta. Vat jei butu jau kokie 35-40 tai labai rimtai susimastyti vertetu... bet cia tikrai ne toks dalykas del kurio galima zudytis wink

10

Re: kai as buvau isimilejusi

Justas, 16 parašė:

manau, kad bunant 15 metu del tokio dalyko zudytis neverta. Vat jei butu jau kokie 35-40 tai labai rimtai susimastyti vertetu... bet cia tikrai ne toks dalykas del kurio galima zudytis wink

is kitos puses gal ir gerai kad paliko...reiskia nemylejo tad nereiks gaisti su ne tuo zmogum...dabar esi laisva ir tavo sirdis atvira naujom pajieskom...tad nedelsk.... smile

11

Re: kai as buvau isimilejusi

kazkokai tema - ne i tema...

12

Re: kai as buvau isimilejusi

nu bet as juk sakau kat kam man zudyti sjia galiu gyventi marija svenciausoji  aleluja uch

13

Re: kai as buvau isimilejusi

iskaudino viena,o nusizudes tu iskaudini daug(draugus,tevus. . . )

14

Re: kai as buvau isimilejusi

pala byski nesupratau tomi ka tu cia parasei?

15

Re: kai as buvau isimilejusi

Atsiprasau as nusijuoksiu:):):) Tau jurgita tikrai 15 metu?:)

16

Re: kai as buvau isimilejusi

geriau nusizudyk smile

17

Re: kai as buvau isimilejusi

as nebuvau isimylejus wat:::a17

18

Re: kai as buvau isimilejusi

Ir is tikruju kaip tau pasiseke big_smile

19

Re: kai as buvau isimilejusi

nu nzn ar pasiseke ar nea...:::807 nu drauges sako kad lb man pasiseke,o as tai nzn kai nebuvau isimylejus;D:::744

20

Re: kai as buvau isimilejusi

turiu viena pastaba isiimylejaliams..
buna taip kai isimyuli tai del zmogaus stengiesi kad jam patiktum o kai jau pajauti kad patinkki daugeliui atrodo kad toks pastangos jau nebe tokiios reikalingos..
per pvz menesi laiko ipranta zmogus prie taves tokio o paskui jaucia kazkoki trukuma.. del to prasideda priekaistai barniai ir galiausiai skirybos smile tai wat...