1

Tema: Animacija

taigi Kepmpiniukas Simpsonai ir kiti filmukai.. tautieciai mintis liekit cia wink

tai cia galesit deti ir nuorodas kur galima parsisiusti ju multiku ;D

2

Re: Animacija

Kempniukas ir Simpsonai jegele;] i like it wink

3

Re: Animacija

kempiniukas gerai, o simpsonai ne ka blogiau. Tik vat simpsonuose visi veikejai geltoni, o kempiniuke tik pagrindinis ;D

4

Re: Animacija

neblogas pastebejimas xD kazkas atsimenu rase, kad is pradziu mane jog kempniukas tj suris xD

5

Re: Animacija

Justas, 16 parašė:

kempiniukas gerai, o simpsonai ne ka blogiau. Tik vat simpsonuose visi veikejai geltoni, o kempiniuke tik pagrindinis ;D

as tai turiu visokiu nesamoniu prisisiuntes apie ji ;D
na kai buvau vaikas apie ji nebuvau girdejes tai db atsigriebiu ;D

6

Re: Animacija

griebkis griebkis... ziurek, kad spetum viska susigriebti ;D o ka griebi? moliuskus nuo dugno? o siaip... jei taip jau specas esi... nu as niekaip nesuprantu, kaip juros dugne galima lauza sukurt ;D

7

Re: Animacija

Egle, 16 parašė:

neblogas pastebejimas xD kazkas atsimenu rase, kad is pradziu mane jog kempniukas tj suris xD

Bet dar tu pasakyk, kad jis i suri nepanasus?

8

Re: Animacija

Niekada net nepagalvojau kol nete neperskaiciau xD kempe as ji vadinu ;]]]]

9

Re: Animacija

na todel lauza pakurti galima nes fantaziju pasauly ant kiekvieno medzio saule tongue

10

Re: Animacija

siti du tai super ;)prisijuokt kartais galima;D bet kiti..ten pvz visi japoniski anime tai atsiprasau big_smile

11

Re: Animacija

na man kempiniukas patinka su sompsonais todel kda ten juokiasi is gyvenimisku situaciju .. big_smile na ne visada wink

12

Re: Animacija

man tai simpsonai patinka labiau... kempiniukas kartais nervina tiesiog big_smile

13

Re: Animacija

  seip jai kam multiku reik ir turit emule uzsukit http://rain.visiems.lt

14

Re: Animacija

abu super...;Dbet labiau patinka simpsonai..;D;D;D

15

Re: Animacija

Kaip jums ,,linksmos pedutes" ???

16

Re: Animacija

Viktorija, 25 parašė:

Kaip jums ,,linksmos pedutes" ???

nzn big_smile nemaciau:D o simsonai tai jega:) kai tik gakiu visada pasiziuriu;D;D;D valgyk mano sortus;D;D;Dcia as ne jums;D;D

17

Re: Animacija

Mėgstu Simpsonus;D labai fainas multikas.

18

Re: Animacija

lb fajni filmukai:D

19

Re: Animacija

Viktorija, 25 parašė:

Kaip jums ,,linksmos pedutes" ???

na as irgi dar linksmuju peduciu nepaziurejau bet jau tas pingvinas kur akropoly tipinejo lb patiko ;D

20

Re: Animacija

paskutinis animacinis serialas, kurį žiūrėdavau, buvo "Pietų parkas" smile patiko big_smile