21

Re: Animacija

chebra o nemeginot parsisiusti filmuko "family guy" :? man jis net ir uz simpsonus geresnis big_smile

22

Re: Animacija

man tai rimta tokia vieta is "family guy" kur saukia mama tas berniukas, ikyriai lenda, o paskui, kai mama atkreipia demesi i ji, sako nieko ;D ziuriu ir krentu juokais kiekviena karta ;D
>> bet simpsonai man vis tiek kieciausias filmuka EVER wink

23

Re: Animacija

geriausias "kempiniukas placiakelnis";D;D

24

Re: Animacija

Viktorija, 25 parašė:

Kaip jums ,,linksmos pedutes" ???

o kada ji rodo? jei per TV is viso rodo big_smile

25

Re: Animacija

Diana, ji kine rodo

26

Re: Animacija

aisku smile jei nepamirsiu, gal kada ir paziuresiu ;D

27

Re: Animacija

nius nzn, ar ji dar rodys, nes bent jau pas mus kine si savaitgali baige rodyt wink

28

Re: Animacija

Nijolė, 20 parašė:

nius nzn, ar ji dar rodys, nes bent jau pas mus kine si savaitgali baige rodyt wink


o kas sake, kad as i kina butinai eisiu? :::008 gi yra netas, gal rasiu big_smile be to, man artimiausia kino sale rodos uz 100 km klaipedoje ;D

29

Re: Animacija

Nijolė, 20 parašė:

man tai rimta tokia vieta is "family guy" kur saukia mama tas berniukas, ikyriai lenda, o paskui, kai mama atkreipia demesi i ji, sako nieko ;D ziuriu ir krentu juokais kiekviena karta ;D
>> bet simpsonai man vis tiek kieciausias filmuka EVER wink

na visi filomukai sitie geri.. bet zn ka man baisu kai pasiziuri per simpsonu arba per family guy ka rodo zmonem jie .. baisu.. :::819

30

Re: Animacija

nu siaip joa smile ant tu filmuku n-14 turetu tikrai buti :V nes bent jau as tuos filmukus ir pradejau tuo metyu ziureti.. bet as nzn, kas blogiau, ar jie ar visokie digimonai ir pokimonai ar dar kokie nors kovinukai (kuriu as isvis nesuprantu, nes ten tai yra dar viena zmonijos trauma)...
>>. na, bet vis tiek, juk buna, kad ir tuose simpsonuose (nes as ju dazniau ziuriu, nei family guy) yra taikos ir gerio proverziu....

31

Re: Animacija

Linas, 19 parašė:

chebra o nemeginot parsisiusti filmuko "family guy" :? man jis net ir uz simpsonus geresnis big_smile


ne nemaciau sito:D

32

Re: Animacija

Jurga, 16 parašė:
Linas, 19 parašė:

chebra o nemeginot parsisiusti filmuko "family guy" :? man jis net ir uz simpsonus geresnis big_smile


ne nemaciau sito:D


>> na tai nueik i youtube.com ir parasyk family guy tai pamatysi sposu big_smile

33

Re: Animacija

Turiu aš \family guy\ ;D Bet simpsonai vistiek geresni:P

34

Re: Animacija

na man lb patinka:  family guy, american dad, futurama, simpsonai ir kempiniukas big_smile na zodziu big_smile lb daug animaciniu filmu ziuriu irp iestu ir kurtu kompiuteriu.
> jei zmogus nuzudo savyje vaika tai lb blogai jam ir liudna buna, as manau :-)

35

Re: Animacija

Linas, 19 parašė:

chebra o nemeginot parsisiusti filmuko "family guy" :? man jis net ir uz simpsonus geresnis big_smile


American dad>family guy.

36

Re: Animacija

Dovydas, 18 parašė:
Linas, 19 parašė:

chebra o nemeginot parsisiusti filmuko "family guy" :? man jis net ir uz simpsonus geresnis big_smile


American dad>family guy.

> na kurejas tas pats :? Sethas Mcfarlaganas ar kokia ten jo pavarde smile

37

Re: Animacija

man liab patynka kempiniukas.....jis toks ****....... wink

38

Re: Animacija

sutinku sie visi filmukai liux big_smile bet dabar as uzsikabinau ant Disney filmuku, yra tokia kolekcija apie 50 filmuku DVD kompaktuose, ten nuo snieguoles, bembio iki brother bear, ir naujesniu. senieji filmukai atkurti tai liux atrodo wink
o apie american dad ir family guy  tai per tv rode kuo jie panasus ir kuo skiriasi...o gi niekuo big_smile

39

Re: Animacija

mylu mylu simpsonus ir placiakelni big_smile
dar american dad patinka, futurama... niu tas seimos bicas nea...:p
o man dar lb rimti filmai kaip srekas ir ledynmetis patinka..galeciau ziuret ir ziuret ;D

40

Re: Animacija

Lina, 24 parašė:

sutinku sie visi filmukai liux big_smile bet dabar as uzsikabinau ant Disney filmuku, yra tokia kolekcija apie 50 filmuku DVD kompaktuose, ten nuo snieguoles, bembio iki brother bear, ir naujesniu. senieji filmukai atkurti tai liux atrodo wink
o apie american dad ir family guy  tai per tv rode kuo jie panasus ir kuo skiriasi...o gi niekuo big_smile

>> NeLinute gi family guy  kiek teko dometis apie penkis metus sukasi TV ekrane po to kurima nutrauke ir pradejo sukti American Dad gi tas pats kurejas kada nors issisemti turi wink na bet family guy vel i eteri paleido ziurovu prasymu big_smile o del american dad tai nzn man rodos Setas (kurejas) vel plusa is peties big_smile big_smile