41

Re: Animacija

Linas, 19 parašė:

taigi Kepmpiniukas Simpsonai ir kiti filmukai.. tautieciai mintis liekit cia   

tai cia galesit deti ir nuorodas kur galima parsisiusti ju multiku


Kempiniuka zedavau tik dodel kad dailininkai tikrai nepatinginiavo ir siaip personazas visai nieko :::310
---------Simsonai :::804 jega :::521 "multikas" visai seimai smile filmas ir visai nieko :=D
bet labiausiai patiko ogis ir tarakonai :::742 ir vienas komikso tipo 15 seriju zmogu vora :::309(neprisiminsiu tikslelai koks bet darbas neilinis,tiesog geris akims  )
Dabar per mtv ziuriu Link Park(pietu parkas) :::110 :::111:::302 :::109:::302 o is rimtesniu darbu tai viskas kas iseina i DVD------ is pardziu ir nuomos punktu :V nusluoju viska kas uzkliuva :=D

42

Re: Animacija

Atėjo ir mano eilė pasireikšt big_smile na mano mėgstamiausias tai Simpsonai, kaip ir daugeliui big_smile po jų eina Pinkis ir Makaulė. nežinau kodėl, bet jie man velniškai patinka, kartais net už simpsonus geriau. Dar jei kas atsimena tokį katiną garfildą rodydavo, šitas irgi labai fainas buvo big_smile
o Kempiniukas... na nežinau, man asmeniškai jis jokių emocijų nesukelia :::042

43

Re: Animacija

Anksciau galvojau, kad simsonai yra geriausias animacinis serialas. tada pamaciau Futurama ir nuomone pasikeite big_smile Dar pietu parkas labai patinka :::822.

44

Re: Animacija

O big_smile Pinkis ir Makaule.. big_smile Sitas man labai patiko.. smile

45

Re: Animacija

Simpsonai ir placiakelnis big_smile

46

Re: Animacija

Pirma zedavau kononas ir cep en deil spesat na pomasih big_smile

47

Re: Animacija

Jo. Simpsonai, Pietu parkas ir Kempiniukas. Nera lygiu@!!!!!!!!

48

Re: Animacija

Animacija yra gėris kai į kiną reikia vestis merginą. Tikriausiai vienintelis sankirtos taškas kino plotmėse. Retą merginą pavyktų priklabinti paspoksoti į Indiana Jones pvz...

49

Re: Animacija

vat uzmacius sia tema man akyse pradejo smeksciot...mike pukuotukas big_smile ...ir einam mes su knysliuku taram param param big_smile arba, pvz, karlsonas smile na, jei paminet dabar rodomus...anksciau ziuredavau kempiniuka...simpsonais uzsikretus nebuvau big_smile bet jau visi tie kinietiski tai persiprasau yikes gerai, kad yra tokiu televiziju, kurios rodo senuosius smile

MAN ATRODO, KAD BITES KAZKA ITARIA...MAN RODOS, KAD JOS NETIKI, JOG AS JUODAS DEBESELIS big_smile:D:D TARAM PARAM PARAM big_smile ----------> http://www.youtube.com/watch?v=CP2Egs4coeI

50

Re: Animacija

Simsonai... ;D mmm... geras čia filmukas wink Bet man už simsonus geresnis "Family guy" ;D po to eina "Simsonai" ir "American dad" (irgi geras) ;D Tautvydas "Futuramą" minėjo smile irgi toks nieko filmukas wink
Ingrida> geras čia big_smile:D

51

Re: Animacija

Šiemet didžiausio žiūrovų skaičiaus sulaukė lietuviškai įgarsinta kino juosta „Kung Fu Panda", į kino teatrus priviliojusi daugiau kaip 107 tūkst. žmonių, kurie bilietams išleido 1,19 mln. litų, pranešė Lietuvos kino platintojų asociacija.Kino teatruose karaliauja animacija

52

Re: Animacija

MAn Tai simPsonai ir NAruto.. xDDD

53

Re: Animacija

Nerijus, 25 parašė:

Šiemet didžiausio žiūrovų skaičiaus sulaukė lietuviškai įgarsinta kino juosta „Kung Fu Panda", į kino teatrus priviliojusi daugiau kaip 107 tūkst. žmonių, kurie bilietams išleido 1,19 mln. litų, pranešė Lietuvos kino platintojų asociacija.Kino teatruose karaliauja animacija

Nerijau tau atrodo kad zmones pusprociai ir patys skaityti nemoka ? ar tu toksminties galiun as kad tk kopijuodamas teksta mintis reikski ?

54

Re: Animacija

Tau filmukas "Latvietis" Latvietis in YouTube

55

Re: Animacija

"...ponios ir ponai turiu viena gera naujena kita bloga<mes skubiai leidziames ,tai gera naujena<o bloga yra ta kad nusileidimas avarinis ;D "
HEBRA KINOTETROSE MADAGASKARAS II:::a48
nu ten zverys rado "samaliota" ir skrenda is madagaskaro , nu dar vienas variklis lektuvo neveikia ,tiksliau lepsnoja :::818

56

Re: Animacija

smile Dievinu Walt disneju

57

Re: Animacija

O aš Midway personažus smile

58

Re: Animacija

Genialiausi šių laikų filmukai, manau yra Simpsonai, Pietų parkas, Futurama bei Šeimos bičas.
O mano mėgstamiausias ,,Mikė pūkuotukas", rusiška versija smile Toks tikras, nuoširdus, nepersūdytas ir visiškas pozityvas smile

59

Re: Animacija

tintino nuotykiai

60

Re: Animacija

Man is cartoon nebent simpsonus futurama kartais paziureu idomu.
O jei rimtai ziuret tai paprica, school days, perfect blue, elfen laid ir t.t.