1

Tema: Merginos už vairo

Ar tikrai taip prastai, kaip dauguma sako? smile

Panelės, pasisakykit, kaip Jums sekasi vairuoti, kokie sunkumai iškyla gatvėje, kokie nuotykiai atsitinka? :-) Ar vairuojate tik dėl to, kad reikia, ar dar ir dėl to, kad jus tai domina? Ar bent kiek domitės pačia mašina iš techninės pusės? Ar mokėtumėte pasikeisti ratą? Tepalus? Langų skystį?

Tiesiog ieškau bendraminčių merginų tongue

2

Re: Merginos už vairo

vairavimas yra gerai ir tai yra didziausias mano pomegis big_smile apie technine puse nusimanau irgi truputi wink langu skysti beabejo o tepelau tai cia jau net nevisi vaikinai moka big_smile

3

Re: Merginos už vairo

malonu kad yra tokiu merginu tik gaila kad tai mazuma sad

4

Re: Merginos už vairo

bet yra kad ir mazuma big_smile

5

Re: Merginos už vairo

Moterys ne ka prasciau vairuoja uz vyrus, tik greiciausiai moterys ne taip domisi masinomis kaip vyrai. Taip kad buna ir gerai vairuojanciu moteru ir blogai, taciau ir vyru buna prasciau vairuojanciu uz vyrus

6

Re: Merginos už vairo

yra ir merginu kurios puikiai nusimano technikoje tongue

7

Re: Merginos už vairo

Jurga, 19 parašė:

yra ir merginu kurios puikiai nusimano technikoje tongue


kad daugiau tokiu... reikia skatinti iniciatyva ir domejimasi moteru(manau maziau problemu kelyje butu  jei tokiu butu daugiau ) smile

8

Re: Merginos už vairo

bet juk ne vien moterys sudaro problemas kelyje. mes viska sprendziam greit ir paparastai tik reikia zinot gero autoserviso numeri wink

9

Re: Merginos už vairo

tikrai ne vien moterys... smile  bet jei moterys sudarys konkurencijos daugiau vyrams sioj srity manau niekam nepakenks wink

10

Re: Merginos už vairo

na mes praktikuojam labiau savo srityse. masinos tik siaip kaip laisvalaikis :-]

11

Re: Merginos už vairo

na niekas nesako kad butina pulti dirbti i servisus merginoms ar panasiai noras niekas ir nedraudzia smile bet galima ir laisvalaikiu tobulinti vairavimo igudzius siaip zinias jei tik noras yra smile

12

Re: Merginos už vairo

Na malonu, kad yra tokiu sauniu vairuotoju kaip Jurga smile
Bet reikia pripazint, kad joms sekasi sunkiau.
Dazniausiai kai priekyje automobilis vos velkasi ar atlieka koki nors neiprasta manevra, aplenkes isitikini, kad ji pilotuoja dailiosios lyties atstove smile smile smile

13

Re: Merginos už vairo

va man tai patinka padanga pasikeisti...

14

Re: Merginos už vairo

Man vairuoti tikras malonumas....ir viskas kas susije su auto labai domina....tepalus tai keiciu servise, o langu skysti ir rata pasikest no problem...:)
Siaip pastebejau toki dalyka jei pralenki vaikina su kokia kruta masina tai jis nenurimsta kol vel neaplenks...toks jausmas kad jei mergina aplenke tai jau neverta gyvent...,man taip buvo neviena karta, juokas ima istokiu big_smile.... aisku as nevisada pasiduodu smile

15

Re: Merginos už vairo

kazkaip aplenkt merginos pointo ner pas mane.. prisivyt yra:)

16

Re: Merginos už vairo

o man labai smagu berniukus gatvej erzint.. ir ju isdiduma sutrypt big_smile nes labai jau daug tokiu kurios pamato panele uz vairo, tai patys nezino kads uzeina kad reik butinai aplenkt ar uzkist.. bet berniukai mielieji, oj ne visas jus taip galite aplenkineti tongue
O del visokiu tepalu ir langu skysciu.. tai as esu tokios nuomones kam purvintis rankas.. kai man baigiasi langu skystis dazniausiai nuvarau i kolonke ir sakau zinot man kazkodel langu nebevalo ir tokia durna mina nutaisau.. tada kad puola visi ziuret kas ten nutiko, tai ir patikrina kad nebutu kur uzsikimse ir pripila.. tai kam dar mumi vargt?! As tik viena krta langu skysti pyliaus, bet ir tai tik del to kad tingejau uzsukt i kolonke big_smile
Va big_smile:D

17

Re: Merginos už vairo

Labai smagu, kad atsirado bendraminčių smile

18

Re: Merginos už vairo

Linas, 21 parašė:

Na malonu, kad yra tokiu sauniu vairuotoju kaip Jurga smile
Bet reikia pripazint, kad joms sekasi sunkiau.
Dazniausiai kai priekyje automobilis vos velkasi ar atlieka koki nors neiprasta manevra, aplenkes isitikini, kad ji pilotuoja dailiosios lyties atstove smile smile smile

nu atsiprasau! cia jau izeidimas! priestarauju!!!
mum nera sunkiau vairuot. vakar apsaukiau viena kvaili kuris absoliuciai nesuprantu ka veikia uz vairo. pasirodo merginos kartais geriau vairuoja uz vaikinus. vat tongue

19

Re: Merginos už vairo

Jurga, 19 parašė:
Linas, 21 parašė:

Na malonu, kad yra tokiu sauniu vairuotoju kaip Jurga smile
Bet reikia pripazint, kad joms sekasi sunkiau.
Dazniausiai kai priekyje automobilis vos velkasi ar atlieka koki nors neiprasta manevra, aplenkes isitikini, kad ji pilotuoja dailiosios lyties atstove smile smile smile

nu atsiprasau! cia jau izeidimas! priestarauju!!!
mum nera sunkiau vairuot. vakar apsaukiau viena kvaili kuris absoliuciai nesuprantu ka veikia uz vairo. pasirodo merginos kartais geriau vairuoja uz vaikinus. vat tongue

nesiruosiu gincytis, bet yra kaip yra. Tokia realybe

20

Re: Merginos už vairo

vat pas vyrus yra dar viena problema, kad jie "vos vilkimusi" dazniausia vadina leidziama greiti (50km/h).. na nieko nesakau, pasitaiko kur tikrai moteriskes velkasi.... Taciau mano nuomone, yra kur kas blogiau vyrai, kurie jauciasi kelyje pranasesni uz kitus - ignoruoja posukiu rodyma ir pn..