21

Re: Merginos už vairo

Linas, 21 parašė:
Jurga, 19 parašė:
Linas, 21 parašė:

Na malonu, kad yra tokiu sauniu vairuotoju kaip Jurga smile
Bet reikia pripazint, kad joms sekasi sunkiau.
Dazniausiai kai priekyje automobilis vos velkasi ar atlieka koki nors neiprasta manevra, aplenkes isitikini, kad ji pilotuoja dailiosios lyties atstove smile smile smile

nu atsiprasau! cia jau izeidimas! priestarauju!!!
mum nera sunkiau vairuot. vakar apsaukiau viena kvaili kuris absoliuciai nesuprantu ka veikia uz vairo. pasirodo merginos kartais geriau vairuoja uz vaikinus. vat tongue

nesiruosiu gincytis, bet yra kaip yra. Tokia realybe


yra nerealybe o supuvusios musu visuomenes stereotipas tokis. noreciau su tokiu kaip tu sustot drage kokiam ar slalome ir dar paziuretume kuris geriau vairuoja tongue

22

Re: Merginos už vairo

Solveiga, 19 parašė:

vat pas vyrus yra dar viena problema, kad jie "vos vilkimusi" dazniausia vadina leidziama greiti (50km/h).. na nieko nesakau, pasitaiko kur tikrai moteriskes velkasi.... Taciau mano nuomone, yra kur kas blogiau vyrai, kurie jauciasi kelyje pranasesni uz kitus - ignoruoja posukiu rodyma ir pn..

tokius erelius daznai galima sutikt grioviuose arba siaip ligoninenese komos busenoj.. dar tokiu ereliu pilnos kapines. ziauru bet tokia realybe.

23

Re: Merginos už vairo

Na šiaip mano nuomonė tai būtų ta, kad visgi moterys visumoje vairuoja prasčiau. Taip kaip moterys geriau mezga, taip vyrai geriau vairuoja. Bet nenoriu, kad mane suprastumėt klaidingai. Nesakau, kad merginos negali vairuoti geriau už vaikinus. Bet juk iš tiesų realiai tai tikrai daugiau gerai vairuojančių vaikinų, nei panų. Bet, beabejo, tarp gerų vairuotojų yra abiejų lyčių atstovų smile
Kodėl taip yra? Aš asmeniškai manau, kad taip yra dėl to, jog moterys mažiau domisi šia sritimi. Daugiausia joms teisės reikalingos tam, kad nuvažiuot į darbą, parduotuvę ir atgal. O vat vyrai mėgsta važinėti šiaip sau, dėl savo malonumo. Tiesiog jiems pats vairavimo procesas patinka (bent jau kiek man teko su jais kalbėt, tai taip yra). Jie domisi šia sritimi, domisi pačia mašina bei jos veikimo principu. Jie važinėja dažniau ir įvairesniais maršrutais (ne tik iki parduotuvės).

Aš pati asmeniškai šiuo dalyku taip pat domiuosi ir labai džiaugiuosi, kad tokių merginų vis daugėja. Manau, kad labai greitai tiek gerai vairuojančių moterų, tiek vyrų bus maždaug tiek pat smile O kad jų daugėja tai įrodo ir tai, kad vis dažniau merginos dalyvauja slalomuose, draguose ir t.t. ir pan. Jau vien ką reiškia kasmetinis merginų slalomas Trakuose :-]

24

Re: Merginos už vairo

Ta prasme nuo 39-nerių metų? Jei taip tai suprantama, kad sunkoka jai. Šiaip kai laikiau teises instruktorius pasakojo, kad pagyvenę žmonės sunkiai išmoksta. Tas liečia ir vyrus. Sakė, kad bent jau jam asmeniškai lengviau išmokyti kokias 3 jaunas paneles, nei vieną pagyvenusį vyrą. Jie paprastai būna labai baigštūs, sunkiai viską įsisavina ir kelyje ilgai galvoja: "kaip čia dabar važiuot šioj sankryžoj?", o turbūt ne paslaptis, kad kai esi už vairo mastyt reik greitai smile

25

Re: Merginos už vairo

na del amziaus manau is vis turetu buti amziaus cenzas nepriklausomai nuo lyties kada galima laikyti teises... nes kuo veliau pradedama mokintis tuo prastesni rezultatai...

26

Re: Merginos už vairo

Vaidotas, 12 parašė:

man nepatinka moteris uz vairo vairuoja nuo 39 metu

na amziaus cenzas butinas, bet vat tikrai nesakyciau kad 39 metu moteris sena...

27

Re: Merginos už vairo

Jurga, 19 parašė:
Linas, 21 parašė:
Jurga, 19 parašė:
Linas, 21 parašė:

Na malonu, kad yra tokiu sauniu vairuotoju kaip Jurga smile
Bet reikia pripazint, kad joms sekasi sunkiau.
Dazniausiai kai priekyje automobilis vos velkasi ar atlieka koki nors neiprasta manevra, aplenkes isitikini, kad ji pilotuoja dailiosios lyties atstove smile smile smile

nu atsiprasau! cia jau izeidimas! priestarauju!!!
mum nera sunkiau vairuot. vakar apsaukiau viena kvaili kuris absoliuciai nesuprantu ka veikia uz vairo. pasirodo merginos kartais geriau vairuoja uz vaikinus. vat tongue


nesiruosiu gincytis, bet yra kaip yra. Tokia realybe


yra nerealybe o supuvusios musu visuomenes stereotipas tokis. noreciau su tokiu kaip tu sustot drage kokiam ar slalome ir dar paziuretume kuris geriau vairuoja tongue

Jeigu as normaliai tau pasakau, kad apskritai moterys vairuoja prasciau. Ir visi zmones tam pritaria, tiek moterys tiek vyrai.
O tu cia viena atsiradai revoliucioniere.
O tu su savo siulymais dragint ir slalomint tik parodai savo kvailuma ir neisprusima bei mazavaikiskuma.
Suprask kietuole, kad ne tas kuris dragina ar vazineja slalomu yra geras vairuotojas. Tai yra daugybe liaupsusu, kurie nutinka kelyje. Nuo reakcijos, susirientavimo, vaziavimo sningant, ledu, plikledziu, ruke, kamsciais. Ivairios situacijos uzbuksavus. Traukiant kita masina. Nekalbu apie masinos gedimus ir dar daugybe kitu situaciju. Visi pripazins, kad tokiose kritinese situacijose vyrai yra pranasesni.
Jeigu mieloji dar nesupratai, tai suprasi laikui einant. nes matosi dar daug ko nepatyrus esi.
O savo pranasumus gali nebent virtuvej parodyt, bet tik ne kas susije su masinom !!!

:{}:{}

28

Re: Merginos už vairo

ghmz.. na sutinku sutavimi.. nes vat vyrai  yra saltakraujiskesni.. na del dragu tai kiek teko is profesionaliu lenktyninku girdeti, kad jie tikrai nelabai ir greiti virsija, o ka jau kalbeti apie dragus...
ghmz.. o del virtuves.. gi cia jau beveik izeidmas-moteris tik puodams tinkama.. nesamone.;/

29

Re: Merginos už vairo

Tik vairavimas padeda atsipalaiduoti.. Ziurint is technikos puses - esu taisiusi savo radiatoriu, padangas galiu pakeits bet man uzverst kiek sunkoka:)

30

Re: Merginos už vairo

Inga, 19 parašė:

Tik vairavimas padeda atsipalaiduoti.. Ziurint is technikos puses - esu taisiusi savo radiatoriu, padangas galiu pakeits bet man uzverst kiek sunkoka:)


Na neveiltui gi Jus vadina silpniaja lytim wink

31

Re: Merginos už vairo

na pradzioje galbut nieko nenusimaniau apie masinas, issilaikiau teises del to kad labai norejau pati vairuoti ir sekasi gan gerai, ir zinau kur kas randasi masinoje, antifriza zinau kur pilti, langu skysti ir taip pat, tepalus ir bet nekeiciu, nes tepliotis nesinori, tam yra gi servisai, reikia duoti ir jiems uzdirbti. pagal garsus jau galiu pasakyti ka masinoje reikia keisti ir pan. nereikia taip nuvertinti merginu, nes vaikinu ir yra kurie nieko nenusimano apie masinas ar pan tongue

32

Re: Merginos už vairo

Solveiga, 19 parašė:

ghmz.. na sutinku sutavimi.. nes vat vyrai  yra saltakraujiskesni.. na del dragu tai kiek teko is profesionaliu lenktyninku girdeti, kad jie tikrai nelabai ir greiti virsija, o ka jau kalbeti apie dragus...
ghmz.. o del virtuves.. gi cia jau beveik izeidmas-moteris tik puodams tinkama.. nesamone.;/

Nelabai supratau tavo minti apie dragus ir ka ten tie profesionalus lenktynininkai sake?

33

Re: Merginos už vairo

Linai o tu visiskas zioplys esi man rodos. visu pirma, PAGAL statistika avariju kaltininkai daugiau yra vyrai nei moterys. visu antra, as tau po kapotu ziurint galiu daugiau paaiskint negu prie puodu stovint ir visu trecia kokio velniu tu cia man aiskini kai nezinai kas as esu ir ka as moku ar nemoku. taip kad burna uzdarai ir nebeloji ant manes. savo izeista ego gali demonstruot kur nors kitur nes cia toj bus floodinimas didziausias kadangi man savo [ne]tiesu neyrodysi net 100 kartu per galva persivertes.

34

Re: Merginos už vairo

sveiki, neisivaizduociau gyvenimo be masinos.tik reikia kur ir leki.geresnio dalyko turbut nera.o kam merginai nusimanyti apie tepalus ir panasiai, kai tam yra vaikinai, tik nutinka kas, isijungi avarini, islipi is masinos ir jau prisistato keli tavo didvyriai gelbetojai:)jau ne karta isbandyta, visada suveikia.:):):)

35

Re: Merginos už vairo

didvyriai sakai Kristina, normalus vyras visada galedamas sustos ir pades. ... tai galim nebesustot jei taip blogai :V

nesuprantu pointo, kam pasiept tuos kurie padeda?

36

Re: Merginos už vairo

Jurga, 19 parašė:

... visu pirma, PAGAL statistika avariju kaltininkai daugiau yra vyrai nei moterys...

Taip yra dėl to, kad vairuotojų vyrų yra daugiau negu vairuotojų moterų. Beto, vyrai dažniau važinėja išgėrę bei dažniau viršija greitį. Ta statistika čia nešneka apie tai, kas geriau vairuoja, ar vyrai, ar moterys... smile

37

Re: Merginos už vairo

Jurga, 19 parašė:

Linai o tu visiskas zioplys esi man rodos. visu pirma, PAGAL statistika avariju kaltininkai daugiau yra vyrai nei moterys. visu antra, as tau po kapotu ziurint galiu daugiau paaiskint negu prie puodu stovint ir visu trecia kokio velniu tu cia man aiskini kai nezinai kas as esu ir ka as moku ar nemoku. taip kad burna uzdarai ir nebeloji ant manes. savo izeista ego gali demonstruot kur nors kitur nes cia toj bus floodinimas didziausias kadangi man savo [ne]tiesu neyrodysi net 100 kartu per galva persivertes.

Del teisybes pyksti, kad taip burnoji?

38

Re: Merginos už vairo

man nelabaj

39

Re: Merginos už vairo

ziurinejau avariju statistika tai buvo parasyta kad vyrai ir merginos(moterys) padaro mazdaug 50% ant 50% procentu avariju tik vyrai padaro jas virsindami greiti o merginos(moterys) ramiai vaziuodamos :-D

40

Re: Merginos už vairo

**** galiu garantuoti kad lt yra daug gan gerai vairuojanciu moteru paneliu ir panasiai smile) o seip viena karta pats stojau i draga i pana ir tik tada padare kai man reikejo i kaire sunku tai va kalvokit ka kalbat :d o seip aisku yra tokiu panu kurios maisosi keliauose smile