61

Re: Merginos už vairo

Jurga, 19 parašė:

ir vistiek uz vairo zymiai graziau yra mergina

Na, ne apie grožį juk tema smile O jei jau apie tai šnekėt tai man asmeniškai vaikinai gražiau už vairo atrodo tongue

62

Re: Merginos už vairo

Tomas, 26 parašė:

Yra gerai panu vairuojanciu bet yra ir blogai.labai blogai..Kaip ir vyru lygiai taippat..:)
Mano pana pvz l. gerai vairuoja..Kartais geriau net uz mane..nes nedaro rizikingu nesamoniu..:)
Ji net Colin McRae Rally 02 zaidima viena lygi pereina pirma..Jau nekalbu apie NFS ir 1 ir 2 perejo visa..:)

Kompiuterinių žaidimų ir vairavimo realybėje lyginti tikrai nereikėtų smile

63

Re: Merginos už vairo

Daiva. Iki siuolaikiniu simuliaciju - gal ir negalima buvo, dabar jie per daug priartejo prie realybes, kad galima butu nevertinti. Per daug tiksli fizika, grafika.. net zymus lenktynininkai tam pritaria

(as paskutini karta su kompu zaidimus pliekiau pries gal 4 metus su grupiokais CS per langa tarp paskaitu smile)) )

64

Re: Merginos už vairo

Daiva18 niex ir nelygina..as cia tik siaip kaip pvz parasiau..Pvz galim sporint kad tu NFSU1 zaidimo nepereitum niekaip!:)

65

Re: Merginos už vairo

mane jau nuo mazu dienu tetis prie vairo sodino ir nezinau ar del to ar tiesiog siaip igimta kad labai domiuos automobiliais.. jei tetis garaze krapstosi prie auto tai butinai ir as nosi ikisu.. o jau duokit man uz vairo pasedet tai is vis atsigavimas..:)

66

Re: Merginos už vairo

Tomas, 26 parašė:

Daiva18 niex ir nelygina..as cia tik siaip kaip pvz parasiau..Pvz galim sporint kad tu NFSU1 zaidimo nepereitum niekaip!:)

Drąsus esi, jei taip iškart sporint siūlai manęs net nepažinodamas smile

P.S. Tuo nenorėjau pasakyti, kad tą žaidimą pereinu. Žaidžiau ir Need For Speedą ir dar kitokių, bet mane asmeniškai daugiau traukia strateginiai, o ne tokie smile Todėl pereit net ir nebandžiau

67

Re: Merginos už vairo

Ir nebandyk..:) Juokauju..:)
Kiekvienam savo..Man strategija visiskai nepatinka..Nuobodu..:)

68

Re: Merginos už vairo

na persiprasau bet yra ir vaikinu kurie tokie ziopliai....man besilaikant vairuotojo pazymejima bakuras buvo toks kad aiksteleje kur nera masinu ant estakados neuzvaziavo..lygioj vietoj uzgesi ..ti ka tada kalbet

69

Re: Merginos už vairo

Rimgaile, 22 parašė:

na persiprasau bet yra ir vaikinu kurie tokie ziopliai....man besilaikant vairuotojo pazymejima bakuras buvo toks kad aiksteleje kur nera masinu ant estakados neuzvaziavo..lygioj vietoj uzgesi ..ti ka tada kalbet


Nusaut ji reikejo...:)
O siaip tai visokiu gi yra visokiu ir reikia..

70

Re: Merginos už vairo

as vairuoju todel kad reikia-gyvenimo butinybe!ir nekenciu salia sedinciu vadovautoju...

71

Re: Merginos už vairo

o man patinka kai mergina vairuoja.. smile mano rankos laisvos buna.. big_smile svarbiausia tik kad pavaru svirtis ir rankinis stabdis nemaisytu per daug.. big_smile

72

Re: Merginos už vairo

nu kartais merginos uz vairo buna labai baisu yikes o kartais tai gerai big_smile

73

Re: Merginos už vairo

gerai kad baisu kai mergina uz vairo ir kelyje gerai ir vaziuoti drauge mazai kas nori

74

Re: Merginos už vairo

kosk skirtumas kas uz vairo man jokio svarbu ne girtas ir moka issisukti is ivairiu situaciju...

75

Re: Merginos už vairo

Oj kokia gera tema!!!! big_smile
Reikia pripazinti kad db atsiranda vis daugiau tikrai gerai vairuojanciu merginu big_smile

76

Re: Merginos už vairo

pradėsi vairuot, išmoksi ir tepalus pasikeist ir visa kita. o šiaip ir įdomu, ir reikia.

77

Re: Merginos už vairo

vairuoju jau senokai ir nemanau,kad prastai... pati ir ratus ir jei prireikia akumą pasikeičiu... aišku nesu technikė,bet savo mašiniuko specifiką išnagrinėjus... ypač hidraulikos problemas smile
ir šiaip man malonu vairuoti wink

78

Re: Merginos už vairo

Sav, 17 parašė:

pradėsi vairuot, išmoksi ir tepalus pasikeist ir visa kita. o šiaip ir įdomu, ir reikia.

Jo ismoxi viska..Ir sisioti atsistojus ismoxi irgi..:D

79

Re: Merginos už vairo

Gintarė, 19 parašė:

vairuoju jau senokai ir nemanau,kad prastai... pati ir ratus ir jei prireikia akumą pasikeičiu... aišku nesu technikė,bet savo mašiniuko specifiką išnagrinėjus... ypač hidraulikos problemas smile
ir šiaip man malonu vairuoti wink

Tai labai sveikintina.
Kiekvienas vairuotojos bent rata turetu moket pasikeist smile

80

Re: Merginos už vairo

Rolandas, 23 parašė:
Gintarė, 19 parašė:

vairuoju jau senokai ir nemanau,kad prastai... pati ir ratus ir jei prireikia akumą pasikeičiu... aišku nesu technikė,bet savo mašiniuko specifiką išnagrinėjus... ypač hidraulikos problemas smile
ir šiaip man malonu vairuoti wink

Tai labai sveikintina.
Kiekvienas vairuotojos bent rata turetu moket pasikeist smile

paliubomu per nežinia kiek metų, praleistų prie automobilių, dar nėra tekę pačiam rato keisti;D tiesa vieną kartą teko prisukinėti, kai važiuojant atsileido:V