1

Tema: socrates erazmus programa

pasisakykit visi isvykusieji ir buve uzsienio salyse pagal sia programa.pati siuo metu esu lenkijoje ir labai patenkinta tuo

2

Re: socrates erazmus programa

o ka toj lenkijoje idomesnio ismokai? smile

3

Re: socrates erazmus programa

daugiausia bendravau su ispanais, portugalais, meksikieciais...is ju ismokau dziaugtis viskuo...beto angliskai ismokau.visiem patariu isvaziuot laikinai is LT.

4

Re: socrates erazmus programa

zn sita dalyka visai gera proga igauti kosmopolitiskumo :-)

5

Re: socrates erazmus programa

jo jo tiesa

6

Re: socrates erazmus programa

as labai norejau isvaryti i vokietija praeita rudeni, bet pritruko labai nedaug....
siaip isvaziuoti gerai, nes diplome tau isiraso, kad tiek ir tiek laiko studijavai uzsienio universitete (o tai ieskant darbo manyciau neblogai wink )
>>> mano pusbrolis buvo islekes danijon, sake, kaip ir keli cia minejo, kad susipazisti su naujais zmonemis, naujomis kulturomis, nereali patirtis, istobulini ne tik snekamaja kalba, bet ir dalykine.. super...
>> siek tiek gailiuosi, kad si pavasari nebandziau (buciau tikrai islekus, nes pavasari mazesni konkursai,,,, tai jeigu kas labai labai nori vaziuoti, dalyaukit konkurse isvaziuoti pavasari wink )

7

Re: socrates erazmus programa

Laura, 20 parašė:

pasisakykit visi isvykusieji ir buve uzsienio salyse pagal sia programa.pati siuo metu esu lenkijoje ir labai patenkinta tuo

geras.smagumelis,as irgi siuo metu studijuoju lenkijoj pagal sia programa,varykit visi kas turit galimybe smile Laura kokiam mieste? jau greit i lietuvele?

8

Re: socrates erazmus programa

Jo, tikrai geras dalykas, butinai dalyvaukit smile As Danijoj buvau ir vis dar neisblese ispudziai.. labai labai dziaugiuosi, kad teko ten pabuvot.

9

Re: socrates erazmus programa

Erika, 21 parašė:
Laura, 20 parašė:

pasisakykit visi isvykusieji ir buve uzsienio salyse pagal sia programa.pati siuo metu esu lenkijoje ir labai patenkinta tuo

geras.smagumelis,as irgi siuo metu studijuoju lenkijoj pagal sia programa,varykit visi kas turit galimybe smile Laura kokiam mieste? jau greit i lietuvele?

labas, erika, as Lodzej...o tu??ar sunku studijuot?jauciu ne:)

10

Re: socrates erazmus programa

nesunku patikek manim,atostogos.tik va kad destytojai nelabai angliskai sneka.tai mes lenkiskai ismokom smile gal kada prireiks tos kalbos smile siaip labai smagu.nauji pojuciai,naujos pazintys.nezinau ar grizus i lietuva noresiu likt joje ilgiau.jau galvelej suku planus kur ir kokiu budu dar kur islekt.nepraleiskit progos niekas.tai gera patirtis,ir pades ateity smile