1

Tema: FYFOS

Ka  manote apie fyfas?

2

Re: FYFOS

ir ko gi tau cia toks klausimas iskilo big_smile ?

3

Re: FYFOS

tokia tema jau yra sukurta!!!!!!!!!!!!!!!

4

Re: FYFOS

visos panos kazkiek yra fyfos..tik nenori prisipazint..tai rupi mum naguciai, graziai atrodyt..

5

Re: FYFOS

Natalija, 17 parašė:

visos panos kazkiek yra fyfos..tik nenori prisipazint..tai rupi mum naguciai, graziai atrodyt..

Deja NEVISOS panos fyfos, net kalbant apie, kazkiek (kaip Tu minejai)... naguciu rupejimas ir noras atrodyti gerai ir graziai dar nereiskia, kad pana fyfa.

6

Re: FYFOS

tokiu temu jau yra neviena smile
o siaip prtariu Natalijai smile nes dabar visi kazkaip kiekviena nors truputi daugiau demesio sawo iswaizdai skiriancias panas pradejo fyfom vadinti smile

7

Re: FYFOS

fyfų tema jau išsemta smile

8

Re: FYFOS

Natalija, 17 parašė:

visos panos kazkiek yra fyfos..tik nenori prisipazint..tai rupi mum naguciai, graziai atrodyt..

man tavęs gaila už tas mintis.

9

Re: FYFOS

atvirai sakant tokios temos jau yra jei neklystu... keturios ar penkios berods ;D ir anos daug populiaresnes uz sia... ten daugiau atsiliepimu. pasiskaitykit ir susidaryk nuomone.

10

Re: FYFOS

Justas, 16 parašė:

atvirai sakant tokios temos jau yra jei neklystu... keturios ar penkios berods ;D ir anos daug populiaresnes uz sia... ten daugiau atsiliepimu. pasiskaitykit ir susidaryk nuomone.

joa jau mes su Justu jas apkalbejom visakaip ;D

11

Re: FYFOS

joa big_smile ir apie makijaza... o... gal cia apie batus pakalbam? ;D

12

Re: FYFOS

N man tai nepatinka fyfos. Musu klasej yra tokios dvi ..... fu neapkenciu ju

13

Re: FYFOS

nieko nera baisiau uz fifas fui fui fui smile

14

Re: FYFOS

Irma, 19 parašė:

nieko nera baisiau uz fifas fui fui fui smile

Siulau isideti savo foto kelias..Ir tada As tau atsakysiu, kad galbut yra daug baisiau uz fyfas..:D

O siaip sita tema jau cia diskutuota labai daug ir issisemus..Man fyfos patinka..:D

15

Re: FYFOS

Na....Fyfos man yra nekas...:)Tai tiek..

16

Re: FYFOS

as dziaugiuosi, kad ne fyfa, bet tai nereiskia, kad as neturiu savo idomaus(butent, kad idomaus) rengimosi stiliaus, nereiskia, kad nepasidazau, nereiskia, kad naguciu nepasilakuoju .... bet vietoj to, kad eiciau i soliariuma ir po to vaiksciot oranzinei feeeeee, as mieliau deginuos vasara saulutej ir nenoreciau ce dar pletotis, fyfu ne tik isvaizda fyfiska, ju ir smegenys, jei yra pas kuria nors kiek ir tos fyfiskos ....... as uz grazias, tvarkingas, save sveikai prisiziurincias, drasias, iskalbingas, seliojancias merginas, o ne uz fyfas ....

17

Re: FYFOS

Nekenciu fyfu ;DD ir yra tokiu kurios tikrai ne fyfos ;P

18

Re: FYFOS

wisokiu buna i wisokiu reik;DDDDD

19

Re: FYFOS

pvz pazistu tikru tokiu fyfu ir jos wisai fainos...ir turiu priesiu fyfu, kur lb ziauriaj pykstames...nju ir pati esu kazkiek tais fyfa;DDDD

20

Re: FYFOS

njum man fifo nlb patinka bet as seip pati kad ir kaip butu keist esu pusiau fifa pusiau gote tjgi as nzn nej kaip man sawea wadint