21

Re: FYFOS

fyfa tai gyvenymo budas, elgesys,kalba,manieros,mastysena....o ne tai kaip atrodo is paziuros smile

22

Re: FYFOS

Kriste, 12 parašė:

njum man fifo nlb patinka bet as seip pati kad ir kaip butu keist esu pusiau fifa pusiau gote tjgi as nzn nej kaip man sawea wadint


as zinau kaip tu save vadynti gali...Vaikas

fyfos koks skirtumas jeigu nepatinka jum tai neziurekit kiekvienas turi savo nuomone...kiekvienas turi savo teise buti tom kom jis nori...

23

Re: FYFOS

man jos gyventi netrukdo....mane ir pacia,kai kas tokia pavadina,nepykstu....zinau,kad kartais mano elgesys primena fyfiska ir pan...visi zmones skirtingi,visi turi savo nuomone,pomegius....tik svarbu neperlenkti lazdos...nes tai,kas per daug-nesveika...ir kai mazos mergaites prisidazo nerealiai ir uzsideda mamos aukstakulnius ir dar kitokiu atributu,tai atrodo juokingai:)

24

Re: FYFOS

sexualiausios merginos big_smile del skonio aisq nesigincijama big_smile taciau i jas visada atkreipiamas demesys gatveje, grazu big_smile

25

Re: FYFOS

Nemanau,kad mergina,kuri mėgsta gražintis jau yra fyfa.Fyfa mano manymu,ta,kurios charakteris yra inoringas,mergina yra pasikėlusi ir pan...

26

Re: FYFOS

nja nzn... dawg merginu nenjori pripazint jog jos yra fyfos... bet ash pripazystu ir wisaj nesigediju..:)

27

Re: FYFOS

FU nekenciu fyfu big_smile:D:D:D nors yra ir grazu bei fainu fyfu big_smile:D:D:D

28

Re: FYFOS

fech...:D nekenciu tu pvz kad ir trumpu sijonuku...o kad apie trumpus ir dar rozinius sijonukus tai visai patyliu...aisku,visokiu buna,visokiu reikia

29

Re: FYFOS

ir wiskas tuom pasakyta;D

30

Re: FYFOS

fyfos...:::041tos jau tikrosios ne tik išvaizda,bet ir vidum tai žiaurios..:D

31

Re: FYFOS

man pvz jos yra lb grazios,i jas pirmiausiai yra atkreipiamas demesys..jos visada buna susitvarkiusios pasidaziusios,graziai apsirengusios ir pan.o tos ,kurios nekencia tai ryskiai pavydi...

32

Re: FYFOS

jurgita,,, jei panele pasidazo, ar apsirengia,, ar gerai susitvarko, nereiskia, kad ji fyfa.. ir ne fyfa moka tai padaryti...
>>> cia jokiu pavydu toms oranzinio idegio ledi ir tigrinio kailio fanems wink visai jau... nusikalbejai....

33

Re: FYFOS

FUUUU jokio respect fofoms!!!

34

Re: FYFOS

*fifoms;D

35

Re: FYFOS

fifos ne fifos... viska toleruoju ir man netrukdo. bet zhiauru kai pana atrodo kaip soliarumo gyventoja... kraupiausias derinys: peroksidiniai plaukai ir net rudas snukys... pykina nuo tokiu sad

36

Re: FYFOS

man tj whisaj grazu big_smile

37

Re: FYFOS

Vitalijus, 20 parašė:

fifos ne fifos... viska toleruoju ir man netrukdo. bet zhiauru kai pana atrodo kaip soliarumo gyventoja... kraupiausias derinys: peroksidiniai plaukai ir net rudas snukys... pykina nuo tokiu sad

gerai pasakyta.

38

Re: FYFOS

oj... kaip as megstu sia tema ;D jau muset kokios 6 sukurtos jei ne daugiau ;D ir tiek daug pasakyta... taciau visi vis dar pasisako.... tai parodo, kad labai aktuali tema...

Mano nuomone... mano nuomone jau kitur issakyta big_smile

siaip spaudziu desine Vitalijuj uz tikrai gera nuomone wink

39

Re: FYFOS

Jurgita, 18 parašė:

man pvz jos yra lb grazios,i jas pirmiausiai yra atkreipiamas demesys..jos visada buna susitvarkiusios pasidaziusios,graziai apsirengusios ir pan.o tos ,kurios nekencia tai ryskiai pavydi...

Pritariu... jos aki traukia... taciau vel BET, tai ka isvardinai dar nera fyfa, mano akimis. As manau, kad fyfa tai elgesys daugiau nei isvaizda... jei kazkokia mergina uzsimes sijonuka, kablus bliuskute su nepadoria iskirpte, tai ka, ji jau fyfa??? nemanau taip, bent jau as... aisku jus visi galit priestarauti... kaip sakoma vienas lauke ne karys, tad jusu mastysenos nepakeisiu as wink

40

Re: FYFOS

tos "fifos" save pateikia kaip kokia preke..ir kas is to? ar jos mano kad visa laika gales kompensuoti savo trukumus peroksidiniais plaukais ir idegusia oda big_smile
nesakau kad merginos neturi saves neprisiziureti.. bet tik su saiku viskas!!!