41

Re: FYFOS

Justinas, 23 parašė:

tos "fifos" save pateikia kaip kokia preke..ir kas is to? ar jos mano kad visa laika gales kompensuoti savo trukumus peroksidiniais plaukais ir idegusia oda big_smile
nesakau kad merginos neturi saves neprisiziureti.. bet tik su saiku viskas!!!

pasiteikusios kaip prekes, tokiomis ir virsta dazniausiai...be to, jos kazkaip tikrai truputi mazesniu smegeneliu apimciu...matomai tinkas kartais per didelis ant veido uzvaromas, tai jau ten uzsicementavo viskas...sakoma, kuo trumpesnis sijonas ir ilgesnis batu kulniukas, tuo proto maziau:::a16

42

Re: FYFOS

as asmeniskai neisivaizduoju kaip galima su tokia pana rimtai draugauti?...

43

Re: FYFOS

as nesuprantu,jei panele prisiziuri ir karts nuo karto apsimauna aukstakulnius tai jau reiskia kad ji fifa....nesamone!!!!

44

Re: FYFOS

mmm ka as manau apie fyfas nu jos saip daznausai grazios ir kas pagirtina rupinasi savo isvaizda bet man nepatinka tos kurios pasikelusios ir visi jom nelygis bei mano kad jos geresnes uz kitus nu zodziu tokios fu kaka:::b18

45

Re: FYFOS

Neringa, 19 parašė:

as nesuprantu,jei panele prisiziuri ir karts nuo karto apsimauna aukstakulnius tai jau reiskia kad ji fifa....nesamone!!!!

Jei panele prisiziuri ir karts nuo karto apsiauna aukstakulnius, tai toli grazu nereiskia, kad ji fyfa.  As irgi kartais draugem pasakau, va, sian fyfiskai atrodai, bet cia jokiais budais ne izeidimas, pasijuokiam kartu i psio.. Gyvenimo budas cia.

46

Re: FYFOS

nijole 20,tai vat butent,kad ji nera fifa,bet visi taip apibudina tokias panas,soliariuminis idegis tikrai nera oranzinis,nebent jus ten prisitepat nezinia ko...:D ir jeigu pana idegusi, blondine,graziai apsirengusi ir t.t. tai pagal visus ji yra fifa.NESAMONE.fifa galima atpazinti pabendravus,is jos elgesio,o ne is isvaizdos.

47

Re: FYFOS

Jurgita, 18 parašė:

nijole 20,tai vat butent,kad ji nera fifa,bet visi taip apibudina tokias panas,soliariuminis idegis tikrai nera oranzinis,nebent jus ten prisitepat nezinia ko...:D ir jeigu pana idegusi, blondine,graziai apsirengusi ir t.t. tai pagal visus ji yra fifa.NESAMONE.fifa galima atpazinti pabendravus,is jos elgesio,o ne is isvaizdos.

Samone, Jurgita, samone wink Fyfa labai lengvai galima pazinti is isvaizdos, nes isvaizda ji parodo, kokia yra viduje. Zodz, esme ta, kad fyfa yra fyfa ir rengiasi kaip fyfa, ir elgiasi kaip fyfa, ir bendrauja kaip fyfa. O jei tik apranga fyfiska, tai galbut tai tik vienkartine fyfa.. :? Nu tipo krc, nesivelia man rislus sakiniai sian big_smile Tikiuos esme pagavot big_smile

48

Re: FYFOS

Hm..Fyfos yra dvejopos.

Fyfa nr1 tik pagal išvaizda.Galbųt jai patinka renktis iššaukiančiai [t.y. mini sijonai,gilios iškirptės] Galbūt jai tai gražu.Bet galbūt ji vidui yra paprasčiausia miesto/miestelio/kaimo mergina smile

Fyfa nr2 totali fyfa.Apie išvaizda..Manau visi žinote.Tad nesikartosiu.Bet pritarkit, kad niekad su tokia neišgyventu.Tokia mergina tampa tik daiktu-papuošalu,dėl grožio.Na nebent fyfyanas+fyfa. [Na žinot pasakymą:**** prie šūdo limpa].O šeip jau apie Fyfas gerai arba nieko.Tad šitoj vietoje man teks patylėti.... :X

49

Re: FYFOS

niekaip nesuprantu vieno dalyko kodel wisos fyfos grazios ? big_smile..esu maciusi labai daugg ju ..tokiu ir  draugiu turiu daug ...po spaklium slepiasi ryza mergaite su strazdanom ir wisai negrazi ... taigi newisos tos fyfos tokios ir grazios ..kaikurios tik moka pasidaryti tokiom big_smile beto kiekvienas zmogus fyfas mato wis kitaip ..vieni kaip blizguciu fanes kiti kaip susitwarkiusias kiti kaip neskoningai atrodancias kiti kaip bukas asmenybes  :::041ir ka gi cia apie jas dar galima kalbeti teik ..jejgu wisi turi wis kitokia nuomone :.. soleriumo aukos... turgines... durnos ..bla bla bla ...tai kam dar apie jas diskutuoti  per didele garbe joms kai tiek zmoniu apie jas diskutuoja ...man asmeniskai jos nemaiso kartais smagu pasijuokti kaip kokia fyfa pasilenke o jos sedimoji iswirto pro sijona kurio nelabai galima pawadinti sijonu arba traukiancia sawo smailujy kulniuka is groteliu laiptines o smagiausia kai sedi fyfa klaseje ir rekia duokit nusirasyt ... !!! big_smile gerai kad bent moka rasyt big_smile

50

Re: FYFOS

as visiems stiliams esuų tolerantiska ir neteisu kaip kiti....

51

Re: FYFOS

manau fyfos yra fainos,tokios tvarkingos ir stilius ju fainas:::757

52

Re: FYFOS

Vitalija, 13 parašė:

manau fyfos yra fainos,tokios tvarkingos ir stilius ju fainas:::757

persishviesk galva...


fyfa - pasikelus baisi blondine (dazhniausiai) kuri dar ir kazhkokiu budu sugeba vaidint grazhia ir nepasiekiama big_smile Padevalkos, va kas yra fyfos.

53

Re: FYFOS

Kaip vienas protingas zmogus pasake: Fyfos tai toks sutverimas, kurios duona ima dviem pirstais o bb griebia visa sauja. Ir zinot ka. Jis teisus. ;D

54

Re: FYFOS

dviem saujom.... dviem ..  cia tik patixlinau smile

55

Re: FYFOS

nu man asmeniskai tos fyfos kur ngus kilometrinius atkise vaiksto tai vemti vercia, kai per savo fyfuma ir madu demonstravima daugiau nieko nemato smile

56

Re: FYFOS

ziauru big_smile

57

Re: FYFOS

kaip mano  drauge sako yra fifu dvieju rusiu kaimietiskoji ir ta tikroji fifa...:) kurios kartais  tikrai perdeda savo ruzavom spalvomis super makiazo kiekiu...bet jei joms grazu   koks man tada skirtumas

58

Re: FYFOS

liuks panos tik biski gal karts per daug nosi uzrietusios wink

59

Re: FYFOS

Man labai grazu jusu vadinamos"fyfos", as vadinciau gal kitaip, tiesiog susitvarkiusios, neapsileidusios mergos.Tikrai jau manes nezavi gotikines mergos, su kerzais ir ilgais sijonais, ir metalinemis grandinemis.

60

Re: FYFOS

Jo pavadinimas tai kazkoks dishovas,o taip tai nieko blogo neturiu smile