61

Re: FYFOS

Manau, kad čia vieni šį žodį vienaip supranta, kiti kitaip, bet manžavi , tvarkinga miela mergina nuo fyfos skiriasi. smile

62

Re: FYFOS

zymiai geriau fyfa, nei kokia gote.

63

Re: FYFOS

Fyfos atmoroskams

64

Re: FYFOS

Sheila, 56 parašė:

Ka  manote apie fyfas?


ZODZIU DAR VIENAS VAIKU ISIDIRBINEJIMAS
lietuva atsidauna ,zmones turi pinigu ,tai ir perka vaikasms visokias nesamones kurias jie paprašo
paskuj iseina i gatves ir  baido sunis ir bomzus

65

Re: FYFOS

Neduok Dieve fyfų.... Imu manyti , kad Lietuvoje nebėra normalių panelių o vien silikoninės išdažytos lėlės. O taip norisi natūralumo ir paprastumo....

66

Re: FYFOS

Liucina, 17 parašė:

Jo pavadinimas tai kazkoks dishovas,o taip tai nieko blogo neturiu smile

:DDDDDDD

67

Re: FYFOS

Na kaip panelės sako, jog kiekviena yra šiek tiek fyfa tai aš taip pogi nepritarčiau. Rūpinimasis savimi, jog reikia būti švariai, kvepenčiai, gražiai tai dar nereiškia, kad esi fyfa.:)

68

Re: FYFOS

Gintarė parašė:

Na kaip panelės sako, jog kiekviena yra šiek tiek fyfa tai aš taip pogi nepritarčiau. Rūpinimasis savimi, jog reikia būti švariai, kvepenčiai, gražiai tai dar nereiškia, kad esi fyfa.:)

Aš manau, kad čia visgi kalbama apie oranžines blondines wink O susitvarkiusi moteris su aukštakulniais nemanau, kad yra fyfa smile

69

Re: FYFOS

Melisa parašė:
Gintarė parašė:

Na kaip panelės sako, jog kiekviena yra šiek tiek fyfa tai aš taip pogi nepritarčiau. Rūpinimasis savimi, jog reikia būti švariai, kvepenčiai, gražiai tai dar nereiškia, kad esi fyfa.:)

Aš manau, kad čia visgi kalbama apie oranžines blondines wink O susitvarkiusi moteris su aukštakulniais nemanau, kad yra fyfa smile

 
Apie ką ir kalbu, jog jeigu panelė susitvarkiusi ir gražiai atrodo, tai ji nėra fyfa.:)

70

Re: FYFOS

Melisa parašė:
Gintarė parašė:

Na kaip panelės sako, jog kiekviena yra šiek tiek fyfa tai aš taip pogi nepritarčiau. Rūpinimasis savimi, jog reikia būti švariai, kvepenčiai, gražiai tai dar nereiškia, kad esi fyfa.:)

Aš manau, kad čia visgi kalbama apie oranžines blondines wink O susitvarkiusi moteris su aukštakulniais nemanau, kad yra fyfa smile

kodel butent blondines? big_smile juk anksciau tokia plauku spalva buvo lb seksualu..ir blondines asociacija buvo grazi tvarkinga pana...o db ji jau durne paskutine ;D pati turejau sviesius plaukus ir reikejo ir turejau lb rupintis jais kad butu grazus ir sveiki..vienu zodziu daug vargo buvo:) o fyfa nebutinai blondine pilna matau juodaplaukiu ir bruneciu kur makeup sluoksnis didesnis ir storesnis nei odos...antakiai nupiesti ne tai kad piestuku bet dazais, vos neteka nuo veido o tikri antakiai ispesioti.....nu baisu..viskas ribas turi...as niekad nepripazinsiu tiktais naturalumo...visais laikais zmones kazka daresi..tai garbanojo plaukus tai tiesino..tai sviesino oda tai tamsino...niekad nebuvo to "naturalumo"..nebent kaimuose kur nera daug galimybiu...bet ir ten panos neatsisakytu pasigrazint jei tik butu sansas...naturalumas reikalautu ir neskustu pazastu, nepesiotu antakiu,visokiu tattoo ir auskaru...todel tie kas uz "naturaluma" atsipeikekit...vistiek minimaliai tvarkotes ir rupinates savim kas duota gamtos tobulinam skutimusi auskaru verimu akiu piestukais ir t.t. ;D juk jei virs lupos natural plaukuciai auga kas yra naturalu reik juo salint o salinimas nenaturalu wink aisku cia jau perdedu bet jei zmogus pasako apie naturaluma kad "fyfa" nenaturali  o as jau naturali tai sorry bet tikrai nevaiksto ne viena pana apaugus plaukais nuo koju iki pazastu..vistiek salina depiliuoja o cia jau nebe gamtos duoda todel paneles visos kazkiek nenaturalios esam ir tai nera blogai smile o fyfa man asmeniskai tai gyvenimo budas...as megstu graziai susitvarkyt ir eit i gatve (tai reiskia pasidazau minimal bet su seseliais ir blizgiu o db nebematau pas panas..tik tusas ir tai ne pas visas.. uzsidedu man grazius drabuzius batus ar jie kablai ar kedai pagal nuotaika) ir as jau vos ne fyfa pasikelus...wtf ;D ir tai girdziu mazdaug is apsileidusios panos kuri pamirsta nusiskust pazastis...matos juodi plaukai...asmeniskai man malonu bendraut su susitvarkiusiu zmogum..aisku ne su bordo ar oranziniu veidu bet proto ribose..ir kiek bendrauju tikrai zmones yra malonus ir mandagus..o patys vaikinai bijo uzkalbint panele susitvarkiuse nes ji jau pasikelus sprendziant pagal isvaizda..ji jau fyfa..:D o kitos panos nuziurineja ir iesko oj kad tik butu blondine td jau durna bus hi hi hi big_smile vaikinai nebijokit kalbint grazios, proto ribose pasidaziusios panos,ir paneles kurios turit minimalu saves vertinima ir kompleksuojat neapsnekinekit kitu nes apgailetinai atrodo "naturaliosios" jus :*

71

Re: FYFOS

Anksciau fyfos, dabar barakudos. Manau, kad toliau jau nereikia baisesnio tiketis. Nes ir taip jaunima pagadintas. Mergina pazinciu portale vaikinams susirasti gan nelengva. Ir isvis susidare ispudis kad daugiau rimtesniu vaikinu cia yra nei merginu. O griztant prie fyfu ir barakudu, man tai tas pats kas ir prostitutes, kurios del pinigo jau eina is proto.

72

Re: FYFOS

fyfomis yra gimstama, o ne tampama :-)