1

Tema: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Ka manot apie internetines  ar kokias kitokias kibernetines pazintis? ydomu kas ka mano uz ar pries tokius dalykus.. pasisakykit ir apie aklus pasimatymus...ydomi zmoniu nuomone:)

2

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

na jei nebutu buve tokiu pazinciu turbut sendien as dar buciau netekejus

3

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

... jei ne internetas... dabar butu jau sheshti metai kai viena.... deja... pratempiau tik  penkis :::a14

4

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

siaip dauguma poru susipazista internetu...
nematau cia nieko blogo smile

5

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Gabriele, 22 parašė:

Ka manot apie internetines  ar kokias kitokias kibernetines pazintis? ydomu kas ka mano uz ar pries tokius dalykus.. pasisakykit ir apie aklus pasimatymus...ydomi zmoniu nuomone:)

gerai susipažysti internetu, pabendrauji su žmogumi. jei patinka pabendravus, tada sutari susitikti real. smile , o toliau viskas kaip visada:)

6

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

sakyciau visai gerai,is pradziu pabendrauji taip,o paskui gali ir susitikt akis i aki big_smile

7

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

alia nezinau kaip jus cia taip sugebat nu bet man internetas neatnese jokiu ypatingu pazinciu big_smile

8

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

nemoki ieskoti.

9

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

galbut Jolanta, bet kitavertus, negi dabar leksiu isdeges akis ir ieskosiu as cia kazko ? Manau viskam reikia leisti teket sava vaga ir viskas ateis savu laiku, o jei dirbtinai cia kazka reanimuot tai... kokia prasme is dirbtinumo ?

10

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris.... Tos internetines pazintys tas pac kas telefonu is pradziu bendraut koki menesiuka.. o paskui susimayt.. jokio absoliuciai cia blogumo nematau... va pac jau kaip pentki tuoj bus metai kai susipazinom intenete ir toliau graizia draugajam.. nesvarbu kokia pradzia... kur ar kaip susipazisti.. svarbu kas seka po to..

11

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Aldis ir nesakau kad blogai cia per interneta bendraut big_smile bet ar tu telefona turedamas emi ir skambini visoms i kaire i desine ir siulai bendraut? :] nu as manau kad viskas vyksta naturaliai smile

12

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

na zinot,anksciau as buvau tikra skeptike del tokiu pazinciu,bet cia uzsiregistravus supratau,kad  galima rasti bendraminciu su kuriais gali issivystyti kas nors daugiau...tik nereikia taip ziauriai ieskoti rasineti visiems is eiles ir t..t viskas palaipsniui...:)

13

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

nzn kaip jum bet relybe geriau nei iskoti internete internete tik siep bendraut

14

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Irmantai ieskoti ir nereikia...bet bendraujant gali visko pasitaikyti...as tai isvis maniau,kad cia vien iskrypeliai raso,bet stipriai pakeiciau nuomone...:::034

15

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Danguole, 20 parašė:

Irmantai ieskoti ir nereikia...bet bendraujant gali visko pasitaikyti...as tai isvis maniau,kad cia vien iskrypeliai raso,bet stipriai pakeiciau nuomone...:::034

na as nemanau kad cia iskrypelei raso ar kaskas pan...Bet jei iskot panelses tikrai n4eieskociau internete tam yra klubai  yvairus party ir t.t.... na nzn gal internetas geresnis dalykas nedrasiems zmonems 

16

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

gerai, kad yra tokie pazinciu portalai... susipazisti su kitais, o jei nerandi nieko ypatingo, tai smagu ir siaip paplepet.

17

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Diana, 17 parašė:

gerai, kad yra tokie pazinciu portalai... susipazisti su kitais, o jei nerandi nieko ypatingo, tai smagu ir siaip paplepet.


na as seip cai uzsiregines del to kad pabendtraut ir tiek smile padiskutuot ir panasei smile

18

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

kadangi as esu is tokiu zmoniu kurie susipazindami su zmogumi ziuri i jo akis ir t.t. na stengiuosi pajausti kzk kontakta su tuom zmogum...o per neta tu kaip bendrauji negali zinot ar tas zmogus sako tiesa ar nea... tokiais saitais kaip sis naudojuosi bendraudama su in-real pazystamais zmonemis, retai su visai nepazystamais zmonemis, taciau tikrai niekas neperauga i bendravima realybeje smile nes man rodos kad per neta pazinciu iesko tik toki zmones kurie realybeje negaletu ne sakinio suregzti... (srry, bet tai mano nuomone)

19

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Vilma, 20 parašė:

kadangi as esu is tokiu zmoniu kurie susipazindami su zmogumi ziuri i jo akis ir t.t. na stengiuosi pajausti kzk kontakta su tuom zmogum...o per neta tu kaip bendrauji negali zinot ar tas zmogus sako tiesa ar nea... tokiais saitais kaip sis naudojuosi bendraudama su in-real pazystamais zmonemis, retai su visai nepazystamais zmonemis, taciau tikrai niekas neperauga i bendravima realybeje smile nes man rodos kad per neta pazinciu iesko tik toki zmones kurie realybeje negaletu ne sakinio suregzti... (srry, bet tai mano nuomone)

na pritariu tau tik ten su tuo sakiniu paskutiniu kaskaip ziaurokai na gal nedrysta sakykim taip smile

20

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

niu nezinau nezinau...neturiu as nieko pries tokias pazintis:) netgi keleta draugu taip atradau:) aisku pirmenybe "gyvoms" pazintims:)