21

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

mm man kazkaip mieliau susipazinti su zmogum realiai... man geriau autobuse pamacius susipazint atsitikinai.. ar kokiam klube....pamatai zmogu patinka ir pradedi bendraut... bet tikrai ne internetu... cia isvis dirbtinas bendravimas kazkoks... nu jo bendrauji menesi viskas oki doki... susitinki ir ziuri kad isvis neturi su tuo zmogum bendros kalbos...
aij.. nu cia tik mano nuomone:) aisq yra ir isimciu smile

22

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Irmantas, 20 parašė:
Diana, 17 parašė:

gerai, kad yra tokie pazinciu portalai... susipazisti su kitais, o jei nerandi nieko ypatingo, tai smagu ir siaip paplepet.


na as seip cai uzsiregines del to kad pabendtraut ir tiek smile padiskutuot ir panasei smile

nu as irgi smile

23

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

eh vat as jum pasakysiu kad interneto ir klubo lyginti nera ko wink nes klube irgi ne ka geresnio plauko zmones renkasi big_smile

24

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Diana, 17 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Diana, 17 parašė:

gerai, kad yra tokie pazinciu portalai... susipazisti su kitais, o jei nerandi nieko ypatingo, tai smagu ir siaip paplepet.


na as seip cai uzsiregines del to kad pabendtraut ir tiek smile padiskutuot ir panasei smile

nu as irgi smile

o as kam nors apkartint gyvenima ;D ne ne juokauju, nors tiesa pasakius, kartais kaikuriu postus paskaicius uzverda daznai kraujas ir tada kai duodu jiems rastliavos kad net pats ryte poto stebiuos kaip as cia taip sugebejau big_smile

25

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

eh vat as jum pasakysiu kad interneto ir klubo lyginti nera ko wink nes klube irgi ne ka geresnio plauko zmones renkasi big_smile

gerai pastebeta :::024

26

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:
Diana, 17 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Diana, 17 parašė:

gerai, kad yra tokie pazinciu portalai... susipazisti su kitais, o jei nerandi nieko ypatingo, tai smagu ir siaip paplepet.


na as seip cai uzsiregines del to kad pabendtraut ir tiek smile padiskutuot ir panasei smile

nu as irgi smile

o as kam nors apkartint gyvenima ;D ne ne juokauju, nors tiesa pasakius, kartais kaikuriu postus paskaicius uzverda daznai kraujas ir tada kai duodu jiems rastliavos kad net pats ryte poto stebiuos kaip as cia taip sugebejau big_smile

nu tai diskutuojant daznai emocijos uzverda ;D

27

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

nie tai diskutuojant tai cia savaime aisq kad uzverda jei nemoki diskutuoti wink Siaip geriau tokiem zmonem patarciau isviso nediskutuot, nes kai emocijos uzverda tai prasideda tik emociju karas, kur argumentu nerasta, o ir kitos nuomones nebuna priimtos wink

bet as kalbejau tiesiog kai kaikurie zmones issako labai keista kategoriska ir visiskai neteisinga nuomone ;D ir garsiai rekdami deklaruoja kad tai vienintele tiesa... cia kad ir pvz kad visi Lietuviai blogi ir pijokai ir geria kibirais big_smile arba kad visi lietuviai tokie blogi, kad bet koks Uzsienietis uz juos geresnis big_smile nu tai zinai tokius teiginius pasiskaites... kam neuzvirtu kraujas ? :?

28

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

nie tai diskutuojant tai cia savaime aisq kad uzverda jei nemoki diskutuoti wink Siaip geriau tokiem zmonem patarciau isviso nediskutuot, nes kai emocijos uzverda tai prasideda tik emociju karas, kur argumentu nerasta, o ir kitos nuomones nebuna priimtos wink

bet as kalbejau tiesiog kai kaikurie zmones issako labai keista kategoriska ir visiskai neteisinga nuomone ;D ir garsiai rekdami deklaruoja kad tai vienintele tiesa... cia kad ir pvz kad visi Lietuviai blogi ir pijokai ir geria kibirais big_smile arba kad visi lietuviai tokie blogi, kad bet koks Uzsienietis uz juos geresnis big_smile nu tai zinai tokius teiginius pasiskaites... kam neuzvirtu kraujas ? :?

jaučiu, kažkas puntukus į mano daržą svaido big_smile

29

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

hmm...ar nemanot jog tema ne visai apie diskusijas, o apie pazintis?:::a46

30

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

tam kuris i juos rimtai neziuretu big_smile
maciau ir as tu kvailu teiginiu, bet kazkaip nesinervinau... cia tiesiog temos autorius negalvojo formuluodama(s) tema kaip ja teisingiau isreiskus. pvz su tom pijokystem, tai to autoriaus nuomene net ir tie, kurie ne laso alkoholio negeria yra diziausi pijokai.. ;D

31

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Laura, 18 parašė:

hmm...ar nemanot jog tema ne visai apie diskusijas, o apie pazintis?:::a46

visada reik zmoniu, kurie primena apie nukrypimus nuo temos big_smile

32

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

nie tai diskutuojant tai cia savaime aisq kad uzverda jei nemoki diskutuoti wink Siaip geriau tokiem zmonem patarciau isviso nediskutuot, nes kai emocijos uzverda tai prasideda tik emociju karas, kur argumentu nerasta, o ir kitos nuomones nebuna priimtos wink

bet as kalbejau tiesiog kai kaikurie zmones issako labai keista kategoriska ir visiskai neteisinga nuomone ;D ir garsiai rekdami deklaruoja kad tai vienintele tiesa... cia kad ir pvz kad visi Lietuviai blogi ir pijokai ir geria kibirais big_smile arba kad visi lietuviai tokie blogi, kad bet koks Uzsienietis uz juos geresnis big_smile nu tai zinai tokius teiginius pasiskaites... kam neuzvirtu kraujas ? :?

jaučiu, kažkas puntukus į mano daržą svaido big_smile

Oi... aš taip tikėjaus, kad neperskaitysite mano šių lyriškų nuokrypių nuo temos big_smile

33

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Diana, 17 parašė:
Laura, 18 parašė:

hmm...ar nemanot jog tema ne visai apie diskusijas, o apie pazintis?:::a46

visada reik zmoniu, kurie primena apie nukrypimus nuo temos big_smile

smile pasitaiko:)

34

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

bet visgi... kaip jūs žadat susirasti pažinčių internete, be diskusijų ? Maždaug: Labas, gal nori būti mano pažystama, bet tik nediskutuojam apie tai?

35

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

bet visgi... kaip jūs žadat susirasti pažinčių internete, be diskusijų ? Maždaug: Labas, gal nori būti mano pažystama, bet tik nediskutuojam apie tai?

;D nu tai buna gi, kad paraso labas ir daugiau nieko neispaudzia... ;D arba viena mergiote pasikviete mane draugaut, o ne labas, ne sudiie ;D

36

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

nors man ir baisu dabar kažką sakyt ( Aurio nervus patausot reikia ), na bet žodžio laisvė yra žodžio laisvė... big_smile pati esu buvus keliuose akluose pasimatymuose, nieko ypatingo iš to neišėjo... nors smsais susipažinom su vienu geriausių mano draugų.. čia tai pasisekė smile

37

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

nu tai gi niekas ir nesako, kad is tu pazinciu negali nieko iseit, taciau dazniausiai buna, kad nieko nebuna wink

38

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Diana, 17 parašė:

nu tai gi niekas ir nesako, kad is tu pazinciu negali nieko iseit, taciau dazniausiai buna, kad nieko nebuna wink

pasidalinau savo patirtim ir tiek wink

39

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Martynuk, tikrai mano nervų nesugadinsi ;D Tiesiog man kartais būna keista, kodėl žmonės teisia visą visuomenės sluoksnį pažynodami tik vieną ar kelis tos visuomenės atstovus smile

Diana, būna aišku būna, bet ar iš tokių pokalbių tu susirandi gerų pažystamų? Gerų draugų? Antra pusę? :?

40

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

Martynuk, tikrai mano nervų nesugadinsi ;D Tiesiog man kartais būna keista, kodėl žmonės teisia visą visuomenės sluoksnį pažynodami tik vieną ar kelis tos visuomenės atstovus smile

Diana, būna aišku būna, bet ar iš tokių pokalbių tu susirandi gerų pažystamų? Gerų draugų? Antra pusę? :?

na tikiuosi big_smile nors man tai nervai verda, gaila, negaliu čia išsiliet ;D