41

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

Martynuk, tikrai mano nervų nesugadinsi ;D Tiesiog man kartais būna keista, kodėl žmonės teisia visą visuomenės sluoksnį pažynodami tik vieną ar kelis tos visuomenės atstovus smile

Diana, būna aišku būna, bet ar iš tokių pokalbių tu susirandi gerų pažystamų? Gerų draugų? Antra pusę? :?

as tai nea... per toli esu nuo Lietuvos... sad ;D be to, kad rastum reik ieskot, susitikinet realiai ir pan. nebandziau vaikino ieskot, nes as turiu, kas mano sirdele traukia... o geru draugu gal dar pavyks rast wink pvz as cia esu, kad nesinervint, jog neturiu daug draugu, tuolab geru... mano visos svajones ateiciai sukrautos... :::757 nors tai ir gali atrodyt kvailai... :V

42

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

o sakykite, kokiu klausimu jūs čia išsiliet norėtumėt? big_smile

43

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

o sakykite, kokiu klausimu jūs čia išsiliet norėtumėt? big_smile

Jūsų klaidingų interpretacijų klausimu :::734

44

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Diana, na nesakyk kad esi per toli nuo tos Lietuvos, nes esi Lietuvos teritorijoje tongue smile O vat dėl pažinčių ir antrų pusių, tai gerai, kad turi antrą pusę, bet visgi draugu ar šiaip iš pažiūros idomių žmonių tikrai sutikai wink (aš čia taip leidžiu sau spręsti, nes kažkas kažkokioj temoj čia pažadėjo, kad vasarą būtinai aplankys kažką per jūros šventę big_smile )

45

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

o sakykite, kokiu klausimu jūs čia išsiliet norėtumėt? big_smile

Jūsų klaidingų interpretacijų klausimu :::734

Ooo... sudomino wink gal norėtumėte išsiplėsti?

46

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

o sakykite, kokiu klausimu jūs čia išsiliet norėtumėt? big_smile

Jūsų klaidingų interpretacijų klausimu :::734

tai liekis.. ;D idomu smile

47

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Diana, bet jei ką tai tu man padėsi atlaikyt šitą tvaną? big_smile bo man jau baisu darosi žinokis ;D

48

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

Diana, na nesakyk kad esi per toli nuo tos Lietuvos, nes esi Lietuvos teritorijoje tongue smile O vat dėl pažinčių ir antrų pusių, tai gerai, kad turi antrą pusę, bet visgi draugu ar šiaip iš pažiūros idomių žmonių tikrai sutikai wink (aš čia taip leidžiu sau spręsti, nes kažkas kažkokioj temoj čia pažadėjo, kad vasarą būtinai aplankys kažką per jūros šventę big_smile )

na, kai sakiau, jog galbut rasiu tikru draugu, butent apie jus galvojau... smile tikiuos, kad ateity labai susibendrausim... smile zinoma, kad draugyste tvirtetu truksta realybes... tikiuos, kad nebus jokiu darbbu per juros svente... ;D nes labai daznai ka nors dirbam tom dienom...

49

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

Diana, bet jei ką tai tu man padėsi atlaikyt šitą tvaną? big_smile bo man jau baisu darosi žinokis ;D

padesiu padesiu ;D bet dabar Martyna gali issigast... ;D nea, geriau padiskutuokim ir laikykimes kiekvienas savos nuomones ir jei musu, Auri, sutaps, tada padesiu big_smile

50

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

ne, baikit, ne vieta čia emociniams karams wink

51

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Niu o tai ką tu tik emocinę iškrovą tenori pateikt? Niu joa tada nereik emocinės iškrovos... aš žinai galvojau kad tu nori ką nors protingo pasakyt :?

52

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

mums idomi tavo nuomone, tai ir norim, kad pasisakytum smile jei tu musu nepulsi, nesiginsim ir nebus karo ;D

53

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

bet kokiu atveju tai būtų ne į temą ( kaip ir n žinučių aukščiau wink )

54

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

visada galima rasti temą kuri įeina į temą (nu pvz nedrasiųjų klubui tinka visos temos ;D ir ten tu visada laukiama padiskutuoti)

55

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Auris, 19 parašė:

visada galima rasti temą kuri įeina į temą (nu pvz nedrasiųjų klubui tinka visos temos ;D ir ten tu visada laukiama padiskutuoti)

bijau, kad mano kategoriška nuomonė kai kuriais klausimais gali papiktinti ir daugiau nuosaikiųjų big_smile

56

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

vel agitacija varai? ;D

57

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

Martyna, 18 parašė:
Auris, 19 parašė:

visada galima rasti temą kuri įeina į temą (nu pvz nedrasiųjų klubui tinka visos temos ;D ir ten tu visada laukiama padiskutuoti)

bijau, kad mano kategoriška nuomonė kai kuriais klausimais gali papiktinti ir daugiau nuosaikiųjų big_smile

hmmm.... na o gal ta tavo kategoriška nuomonė yra tik dėl to, kad tau trūksta tam tikros informacijos ? smile Visgi diskusija įvairiais klausimais atneša labai daug informacijos ir kaikada žmonės susimąsto apie savo teiginius... smile

58

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

pvz as ziniu neziuriu, "negaistu" laiko, nes mane viskuo ko reikia kolkas informuoja mociute ar kiti asmenys ;D zinias gaunu is bendravimo. ir siaip net filosofiniuose klausimuose, kur kartais faktu gali ir nebuti, pasiremiant kitu pamastymais gali atrasti taip sakant teisingesne nuomone.

59

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

na joa:) Pačią svarbiausią žinią kurią žmogus sužino savo gyvenime tai ko gero yra žinojimas kad nėra pasaulyje juoda ir balta smile

60

Re: Ka manot apie internetines ar kokias kitokias kibernetines pazintis?

bet manau, kad tokiu zmoniu mazuma...