1

Tema: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

sveiki gal galite pagelbeti arteja sventes o as merginai vienai niekaip negaliu isrinkti dovanos ka jai padovanojus. Buciau labai dekingas jei atsirastu kokiu nors originaliu minciu pasiulymu ka padovanoti.

2

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

ji tavo mergina?

3

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

...paaukok  shiek tiek savo laiko...pasivaikshciojimams su ja po parduotuves, nors ir kaip nemalonu tau butu, atkentek tam, kad padarytum ja laiminga. Bevaikshciodamas klausyk ka ji kalba, apie ka svajoja, ko noretu... ir fiksuok tai... Skaityk dovana tu jau turi.:-)

4

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

na galima sakyt ji-mano mergina:) na dar neoficialiai bet.. gal tiksliau pasakysiu ji man labai brangus zmogus:)

5

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

supranti jolanta su ja nera tai ppaprasta kaip atrodo. na sakai pavaiksciot po parduotuves jau vaiksciojom bet ji niekada nekalba tai ko ji nori ar patinka na tokia uzdaroka siek tiek galima sakyt:)tai ir sunkiausia isrink dovana jai. o bandymu buvo ivairiu na ir tiesiu klausimu ko noretu ir eitu tiesiai per aplinkui bet nepadejo niekas, ji mano mintis iskarto atspeja ko istikruju klausiu:)

6

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

galetum jai padovanoti originalius marskinelius su jusu abieju nuotrauka:::305arba jeigu ji jau tokia kukli taj gal padovanok jai koki papuosala,pvz. dailia sidabrine apyranke,ar auskariukus (tik pirma paziurek ar ji juos nesioja,o jei nesioja taj kokius,mazus ar didesnius,kad po to nebutu nutrenkti i stalciu):::960

7

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

valio sndrute cia tai mintis!!! tik as svarstau kad gal kokia grandidele nupirkus tik nezinau ar tai gera mintis:) na o jei ausine apyranke?tiktu? o gal yra is merginu kas nors norinciu nueiti kartu ir padeti isrinki dovanele?:))

8

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

ta prasme nueitume kartu ir jus padetumete isrinkti:) na butu kaip moteriska ziuri komisija:)))))

9

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

jei finansai leidžia, gali geresnių kvepaliukų nupirkt. Nors čia vėl.. gal ji apskritai nesikvėpina, ar tik keletą rūšių pripažįsta...

10

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

Mindaugas, 22 parašė:

valio sndrute cia tai mintis!!! tik as svarstau kad gal kokia grandidele nupirkus tik nezinau ar tai gera mintis:) na o jei ausine apyranke?tiktu? o gal yra is merginu kas nors norinciu nueiti kartu ir padeti isrinki dovanele?:))

na del auksines nezinau,sejp kiek zinau savo drauges ir save taj panelems db labiau sidabras patinka,nors jei pastebejai kad ji nesioja auksa taj tada dar geriau butu auksine:::045wat...o del to ejimo kartu taj gal kokia jos gera drauge pasikviesk vistiek drauges zino ka jos drauge labiau megsta

11

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

martyna na tavo mintis labai sauni tik gerai butu jeigu as zinociau kokie kvepalai na kokios firmos jai patinka kazkaip niekada nebuvau atkreipes demesio i tai, o finansai tai visai nesvarbu galiu tam reikalui isleisti ir ganetinai solidzia sumele visai nesvarbu galiu tai sau leisti palepinti ja:)

12

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

as tai noreciau kad man padovanotu gtrazius naktinukus o tu brangiun dovanu...gal ir jai patiktu

13

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

manau gera dovanele butu sidabrinei auskarai,arba apiranke. o gal net ir sidabrinis,ar auksinis ziedas.

14

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

na kalbant api enaktinius ar nemanot jog mums gana sunku apie tai nusituokti ir pan na pvz dydis ir pan na ganetinai sunkus dalykas tai yra.na sutinku kad grazu bet..:)

15

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

pirk grandinele arba auskarus ir viskas...!:) tik paziurek ka ji nesioja ar auksa ar sidabra...:) nes jei man padovanotu kanors auksinio tj nutrenkciau i stalciu :}

16

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

nu zinot ka as pasakysiu reik atsargiau su tais papuosalais smile nes as pvz galiu nesioti tik auksa nes nuo sidabro isberia smile

17

Re: Merginos, ką būtų galima jums padovanoti kalėdų proga?

:pp mane velnikai laiminga padaro sexy apatiniai is Tiumpf