1

Tema: Tattoo

Sweiki...turiu viena klausymeli...kurioje vietoje graziausia darytis taturuote? ir kokios jums patinka(mazos ,dideles, spalvotos ir tt)

2

Re: Tattoo

man asmenishkai patinka dideles nespalvotos per visa nugara

3

Re: Tattoo

turejai viena klausimeli...o paklausei dvieju:D patinka nedideles ir nespalvotos...o del vietos tai jau kaip kam..bet siaip man geriau kai nemato jos visi visalaika:)

4

Re: Tattoo

man patinka nedideles nespalvootos ir kad visi nemtatytu big_smile

5

Re: Tattoo

manau, svarbiausia, kad prasmę turėtų. Dėl grožio neverta darytis - kas šiandien patinka, ryt gali nusibost..

6

Re: Tattoo

mazdaug  10x10cm maximum tokio didzio noreciau, nespalvotos, ant peties

7

Re: Tattoo

Justinas, 23 parašė:

mazdaug  10x10cm maximum tokio didzio noreciau, nespalvotos, ant peties


kaskas panasaus ir man tik gal ant krutines arba kaklo

8

Re: Tattoo

man patinka visokios, bet tuose vietose kur galetum paslepti prireikus , pasidarysi ant peties, sugalvosi apsizenyti ir paskui nezinosi kaip ir pasleptkai sukneles elegantiskos , atviros noresis, o tatoo nelabai derinsis ( lablu is patirties sad )

9

Re: Tattoo

Eglė, 22 parašė:

man patinka visokios, bet tuose vietose kur galetum paslepti prireikus , pasidarysi ant peties, sugalvosi apsizenyti ir paskui nezinosi kaip ir pasleptkai sukneles elegantiskos , atviros noresis, o tatoo nelabai derinsis ( lablu is patirties sad )

na tai tokiu atveju intymiose vietose tatoo gerai atrodo ir sexy smile

10

Re: Tattoo

niu as turiu maza drieziuka ant dilbio ir laaaabai juo dziaugiuos:) ir nepasakyciau kad prie vakariniu rubu netinka:)

11

Re: Tattoo

Laura, 18 parašė:

niu as turiu maza drieziuka ant dilbio ir laaaabai juo dziaugiuos:) ir nepasakyciau kad prie vakariniu rubu netinka:)

kol jauna tai tinka bet kaip busi vyresnio amziaus kai oda nebebus toke lygi kas tuomet ? kai tetyruote bus isikreipius visa

12

Re: Tattoo

tai ne veltui ir vieta tokia, kur oda maziausiai deformuojasi..

13

Re: Tattoo

na taip maziausei ebt deformuojasi smile

14

Re: Tattoo

juokas ima kai vasara i papludimi iseini ir kas antra merga ant siknos kazkokius vejus issitatuiravusios... smile man asmeniskai grazu bet kai visos i viena vieta susirenka tai labai jau akis bado smile) beveik pas visas viena ir ta pati  tattoo ;DDD ir dar ant tos pacios vietos... smile)))

15

Re: Tattoo

na man tai grazu dididoka tatiruote ant peties spalwotas zodiako zenkas arba playboy zenklas netoli bambos ruosiuos ja daryt neuzilgo :::960:::817:::817

16

Re: Tattoo

Andreja, 17 parašė:

na man tai grazu dididoka tatiruote ant peties spalwotas zodiako zenkas arba playboy zenklas netoli bambos ruosiuos ja daryt neuzilgo :::960:::817:::817

playboy ženklas - banalu

17

Re: Tattoo

Andreja, 17 parašė:

na man tai grazu dididoka tatiruote ant peties spalwotas zodiako zenkas arba playboy zenklas netoli bambos ruosiuos ja daryt neuzilgo :::960:::817:::817

ir barkodo ant uzpakalio nepamirshk.

18

Re: Tattoo

Andreja, 17 parašė:

na man tai grazu dididoka tatiruote ant peties spalwotas zodiako zenkas arba playboy zenklas netoli bambos ruosiuos ja daryt neuzilgo :::960:::817:::817

nu va pas mane ant peties didokas zodiakas-skorpionas vienetinis ispiestas:D o tie playboy triusiai, delfinai ir plunksneles zemiau bambos acibode ir nebeydomu niekam...darotes taturuote sau..tajp kad butik isradingesni.

19

Re: Tattoo

ash noreceu ant klubo japonisku rashtu isitatiuuruot zoky : pavojinga. zinoma nespalvotaj.Asmanishkaj patinka mazesnes ;>

20

Re: Tattoo

na taip jau tie playboy zenkliukai pabode...norejau delfina darytis bet kad ji jau vos ne kas antra turi... tai manau reik paciai kokia susigalvot originalia ir nusipiesti arba darytis tokia kurios dar nieks neturi ar panasiai...as tai darysieisiu pagal savo pravarde big_smile big_smile ir tokij vietoj kur tik pati matysiu big_smile