1

Tema: Mergina su adomo obuoliu

taj va turbut nerejkia ajskinti kas yra adomo obuolys....vaikinams taj budinga,bet pasitaiko ir merginoms.taj kokia jusu nuomone apie merginas su adomo obuoliu?jus jas ignoruojate,saipotes is ju,o galbut jum tai atrodo sexualu?

2

Re: Mergina su adomo obuoliu

va taip vat galima transvestitus atpazint big_smile ir dar pagal batu dydi big_smile

3

Re: Mergina su adomo obuoliu

sexsuolu tai tikrai neatrodo man asmeniskai ir kaip karolina sake gali atpazyt kaika is to smile

4

Re: Mergina su adomo obuoliu

oho ir tokiu dar buna...cia jau panele patinas gaunasi:::034(sorry jei ka izeidziau)

5

Re: Mergina su adomo obuoliu

Irmantas, 20 parašė:

sexsuolu tai tikrai neatrodo man asmeniskai ir kaip karolina sake gali atpazyt kaika is to smile


na bet as pazystu pora merginu kurios turi adomo obuolius,aisq jie ne tokie dideli  ir atsikise kajp pas vajkinus bet vistiek yra,taj jei mergina turi tokia beda nemanau kad jai fajnaj butu jeigu ja vadintu transvestitu as dar kajp nors.....

6

Re: Mergina su adomo obuoliu

Danguole, 20 parašė:

oho ir tokiu dar buna...cia jau panele patinas gaunasi:::034(sorry jei ka izeidziau)

tajp buna.....

7

Re: Mergina su adomo obuoliu

tai jei vaikinas ir tiesu issimyles mergina,tai jam tas pats bus ar su obuoliu ar be...

8

Re: Mergina su adomo obuoliu

Sandra, kad yra, tai cia faktas ir taip aiskus, tik tiek, kad dazniausiai pas vaikinus jis zymiai didesnis.. nu ir gal pas panas kazkaip kitaip vadinasi, nezinau..  ziurint kokio dydzio tas adomo obuolys, jei kaip pas normalu vyra, tai tada tikrai ne kas.. bet jei nera itin didelis, tai nieko blogo cia nera manau

9

Re: Mergina su adomo obuoliu

kas dar kokiu nuomoniu turit?

10

Re: Mergina su adomo obuoliu

Karolina, 18 parašė:

Sandra, kad yra, tai cia faktas ir taip aiskus, tik tiek, kad dazniausiai pas vaikinus jis zymiai didesnis.. nu ir gal pas panas kazkaip kitaip vadinasi, nezinau..  ziurint kokio dydzio tas adomo obuolys, jei kaip pas normalu vyra, tai tada tikrai ne kas.. bet jei nera itin didelis, tai nieko blogo cia nera manau

as tavo nuomonei pritariu

11

Re: Mergina su adomo obuoliu

Sandra, 14 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

sexsuolu tai tikrai neatrodo man asmeniskai ir kaip karolina sake gali atpazyt kaika is to smile


na bet as pazystu pora merginu kurios turi adomo obuolius,aisq jie ne tokie dideli  ir atsikise kajp pas vajkinus bet vistiek yra,taj jei mergina turi tokia beda nemanau kad jai fajnaj butu jeigu ja vadintu transvestitu as dar kajp nors.....

faktas tos tavo drauges turi perdaug vyrisku hormonu as pries jas neturiu nieko preis bet man tai visiskai nera sexy

12

Re: Mergina su adomo obuoliu

ai va dar tox klausimas kilo o jom barzda neauga ?

13

Re: Mergina su adomo obuoliu

Irmantas, 20 parašė:
Sandra, 14 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

sexsuolu tai tikrai neatrodo man asmeniskai ir kaip karolina sake gali atpazyt kaika is to smile


na bet as pazystu pora merginu kurios turi adomo obuolius,aisq jie ne tokie dideli  ir atsikise kajp pas vajkinus bet vistiek yra,taj jei mergina turi tokia beda nemanau kad jai fajnaj butu jeigu ja vadintu transvestitu as dar kajp nors.....

faktas tos tavo drauges turi perdaug vyrisku hormonu as pries jas neturiu nieko preis bet man tai visiskai nera sexy

o jei tau lb patiktu mergina,bet turetu adomo obuoli,nedraugautum su ja?ce tik tarp kitko

14

Re: Mergina su adomo obuoliu

Irmantas, 20 parašė:

ai va dar tox klausimas kilo o jom barzda neauga ?

nea neauga

15

Re: Mergina su adomo obuoliu

Sandra, 14 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Sandra, 14 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

sexsuolu tai tikrai neatrodo man asmeniskai ir kaip karolina sake gali atpazyt kaika is to smile


na bet as pazystu pora merginu kurios turi adomo obuolius,aisq jie ne tokie dideli  ir atsikise kajp pas vajkinus bet vistiek yra,taj jei mergina turi tokia beda nemanau kad jai fajnaj butu jeigu ja vadintu transvestitu as dar kajp nors.....

faktas tos tavo drauges turi perdaug vyrisku hormonu as pries jas neturiu nieko preis bet man tai visiskai nera sexy

o jei tau lb patiktu mergina,bet turetu adomo obuoli,nedraugautum su ja?ce tik tarp kitko

jei ji ten man patiktu tikrai patiktu tai man isvaizda nesvarbu svarbu butu ar ji del to pati nesijauce blogai

16

Re: Mergina su adomo obuoliu

Manau, kad jei bus lb daili panele, tai ir tas adomo obuoliukas nemaisys;) Zinoma, geriau, kad taip nebutu. Na, bet jei yra, ka jau padarysi. Nereikia is to daryti problemos;)

17

Re: Mergina su adomo obuoliu

Man atrodo kad dauguma visai i kitokius obuolius nei Adomo žiūrėt linkę.. big_smile

18

Re: Mergina su adomo obuoliu

Rolandas, 21 parašė:

Man atrodo kad dauguma visai i kitokius obuolius nei Adomo žiūrėt linkę.. big_smile


Va va, butent;D

19

Re: Mergina su adomo obuoliu

jei turi per daug vyrisku hormonu, tai ji lovoje yra karsta.

20

Re: Mergina su adomo obuoliu

nu i nafik smile