1

Tema: Donorystė

jusu nuomones ir pasisakymai apie si dalyka

2

Re: Donorystė

esu 2 kartus daves kraujo, bet tik kai dar uz ji mokejo... buvo laikai kai kiseneje nei cento neturejau tai teko keleta kartu  krauja nusileisti big_smile

3

Re: Donorystė

kazinau tris inkstus atidaviau :DD nu o jai rimciau dar nieko nesu daves hmm reiks kada nors kraujo pridoti smile

4

Re: Donorystė

siaip duociau kraujo bet kad mano kraujas nekoks va... as uz

5

Re: Donorystė

aisq uz

6

Re: Donorystė

Justinas, 23 parašė:

esu 2 kartus daves kraujo, bet tik kai dar uz ji mokejo... buvo laikai kai kiseneje nei cento neturejau tai teko keleta kartu  krauja nusileisti big_smile

tai ir dabar moka 40 lt uz viena kraujo pridavima smile

7

Re: Donorystė

as nieko pries neturiu jei tai nedaroma reguliariai daznai.. paskui visokios ten bedos prasideda.. va per valentinke buvau davus, nes pinigine tuscia buvo, o pasibut kazkur labai norejosi.. smile

8

Re: Donorystė

Karolina, 18 parašė:

as nieko pries neturiu jei tai nedaroma reguliariai daznai.. paskui visokios ten bedos prasideda.. va per valentinke buvau davus, nes pinigine tuscia buvo, o pasibut kazkur labai norejosi.. smile

karta daves kraujo tau is ligonines skambina ir klause aks 3 menesius jei neklystu ar nenori priduduoti beto prie to priprantama

9

Re: Donorystė

nebutinai skambina, dazniau skambina tiem, kas nemokamai duoda, o del pripratimo tai joa, todel ir sakau kad negerai daznai duot.. nu ta prasme kai tik jau praeina tie trys menesiai, iskart vel lekt pridavinet..

10

Re: Donorystė

na nzn mano pazystammies visi uz lt dave visiem skambino as ir pats norejau duot bet kaiskaip nepasitikiu as tai daktairais musu miesto dar kokiu velniu apkres tai nedaviau

11

Re: Donorystė

tai gal pas jus ten mazai kas duoda, tai ir skambina, o vilniuj kiek girdejau tai labai daug norinciu, per diena po keliasdesimt buna.. o dabar va ka tik prisiminiau. siaip as savo nr jiem nebuvau palikus, tai gal del to ir neskambino.. smile)

12

Re: Donorystė

Karolina, 18 parašė:

tai gal pas jus ten mazai kas duoda, tai ir skambina, o vilniuj kiek girdejau tai labai daug norinciu, per diena po keliasdesimt buna.. o dabar va ka tik prisiminiau. siaip as savo nr jiem nebuvau palikus, tai gal del to ir neskambino.. smile)

na va matai aiktu as mare cia neduociau cia dar numarytu jau uzteko kad kaip operavo mane daktaras buvo izgeres

13

Re: Donorystė

niu as visom keturiom uz:) tik kad pati kraujo bijau:)

14

Re: Donorystė

siaip senokai daves buvau, bet kazkuri laika buvo kad nemokejo uz ji..

15

Re: Donorystė

jei jus kokioje nors avarijoje papuolate,ir galima sakyti esate jau myres(jusu gyvybe palaiko tik aparatai) o ar sutiktumete kad jusu sirdi kepenis ar inkstus persodintu i tuos zmones kuriems gyvybiskai reikalingi sie organai?

16

Re: Donorystė

tuos, kurie nebutini mano gyvybei palaikyti (pvz inkstas) - taip, sutikciau. o siaip tai kol nebuciau visiskai mirus, nenoreciau kad is manes atimtu sirdi pvz.. o kai jau konstatuotu gryna mirti, imkit ka norit ir bukit sveiki! smile aisku, nelabai smagu jauciu butu jei kokius inkstus arba kepenis pasiimtu kox chroniukas, kuris vis tiek juos sugadins..

17

Re: Donorystė

del inkstu tai Tu dabar jau gali eiti ir atiduoti kam jo reikia nes tokiu zmoniu eileje daug...;)
o siaip uz si organa gali ir sumoketi

18

Re: Donorystė

Justinas, 23 parašė:

jei jus kokioje nors avarijoje papuolate,ir galima sakyti esate jau myres(jusu gyvybe palaiko tik aparatai) o ar sutiktumete kad jusu sirdi kepenis ar inkstus persodintu i tuos zmones kuriems gyvybiskai reikalingi sie organai?

na jei tikrai nebutu jau sansu tai sutikciau kad ten mane visa isdalintu svarbu ne kirminam y zeme smile  bet del sito gali poto buti piknaudziaujema

19

Re: Donorystė

uztat kai Lietuva tokia korumpuota,uz gerus pinigus gali dar ir numarinti Tave ir dalimis isparduoti

20

Re: Donorystė

Justinas, 23 parašė:

uztat kai Lietuva tokia korumpuota,uz gerus pinigus gali dar ir numarinti Tave ir dalimis isparduoti

na tai va big_smile