21

Re: Donorystė

bet pvz., zinau kad vienoje seimoje zuvo sunus.. bet jo sirdis vis dar plake.. o tevai nesutiko kad ja persodintu kitam zmogui..
o jei tas zmogus taip ir nebesulauke sirdies persodinimo operacijos..?

22

Re: Donorystė

Justinas, 23 parašė:

bet pvz., zinau kad vienoje seimoje zuvo sunus.. bet jo sirdis vis dar plake.. o tevai nesutiko kad ja persodintu kitam zmogui..
o jei tas zmogus taip ir nebesulauke sirdies persodinimo operacijos..?

na matai cia jau tiekvieno apsiprendimas gal tevams atrode ka cia isdraskysiu sunu dalimis gal perdauk skaudu buvo ir pan gal tikejosi kad gyvens nors ir daktarai sake kad negyvens

23

Re: Donorystė

Justinas, 23 parašė:

jei jus kokioje nors avarijoje papuolate,ir galima sakyti esate jau myres(jusu gyvybe palaiko tik aparatai) o ar sutiktumete kad jusu sirdi kepenis ar inkstus persodintu i tuos zmones kuriems gyvybiskai reikalingi sie organai?


jei tik kas imtu,tai ir dabar visus situos organus atiduociau....nereikia man ir i avarija pakliut...ir dar galetu mano artimiesiems ir nemoketi,man tas pats...

24

Re: Donorystė

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile

25

Re: Donorystė

as nerukanti,bet tau mano plauciai netiks....

26

Re: Donorystė

Justinas, 23 parašė:

jusu nuomones ir pasisakymai apie si dalyka

joa ash lb noreciau buti kraujo donore,manau tai yra lb geras dalykas,oo ypac kai zhinai jog galbut tawo kraujas pades ishgelbeti dar wiena gyvybe,tad laukiu kol busiu pilnamete ir galesiu tapti kraujo donore;]

27

Re: Donorystė

Gerai pagalvojus padedami kitam pvz kad ir dudami kraujo ar mes nedarome zalos patis sau?

28

Re: Donorystė

Aldis, 23 parašė:

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile


nzn kaip su tais plauceis tau cia o tinka ne zsmogaus ? big_smile big_smile

29

Re: Donorystė

Aldis, 23 parašė:

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile


as galiu tik va rukau nuo dvieju metu...ir jau 10 metu zole rukau...na jie tokie pageltonave truputi,bet dar veikia...noriu 1000000 euru...jei atsiliepsi anksciau 10 euru nuleisiu...:::034:::034:::034:::034

30

Re: Donorystė

Danguole, 20 parašė:
Aldis, 23 parašė:

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile


as galiu tik va rukau nuo dvieju metu...ir jau 10 metu zole rukau...na jie tokie pageltonave truputi,bet dar veikia...noriu 1000000 euru...jei atsiliepsi anksciau 10 euru nuleisiu...:::034:::034:::034:::034

tai gal dar gimei su cigarete ? big_smile big_smile

31

Re: Donorystė

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Aldis, 23 parašė:

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile


as galiu tik va rukau nuo dvieju metu...ir jau 10 metu zole rukau...na jie tokie pageltonave truputi,bet dar veikia...noriu 1000000 euru...jei atsiliepsi anksciau 10 euru nuleisiu...:::034:::034:::034:::034

tai gal dar gimei su cigarete ? big_smile big_smile


na velnias zino,bet tik save nuo dvieju metu atsimenu...:::034:::034:::034

32

Re: Donorystė

Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Aldis, 23 parašė:

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile


as galiu tik va rukau nuo dvieju metu...ir jau 10 metu zole rukau...na jie tokie pageltonave truputi,bet dar veikia...noriu 1000000 euru...jei atsiliepsi anksciau 10 euru nuleisiu...:::034:::034:::034:::034

tai gal dar gimei su cigarete ? big_smile big_smile


na velnias zino,bet tik save nuo dvieju metu atsimenu...:::034:::034:::034

netikiu kaikurie vaikai dar sneket net nesugeba 2 metu o tu jau rukei big_smile big_smile big_smile nzn nzn as tai va isvis  jau be plauciu prastumes sedziu su aparatu ir uz mane kviepuoja rimtas dalykas  nereike net vargytis kvepavimu smile big_smile big_smile

33

Re: Donorystė

Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Irmantas, 20 parašė:
Danguole, 20 parašė:
Aldis, 23 parašė:

Chebra.. kas nori man plaucius paaukoti.. prasau nerukanciu... gal pasikeitus plaucius mesciau rukyt? .. big_smile


as galiu tik va rukau nuo dvieju metu...ir jau 10 metu zole rukau...na jie tokie pageltonave truputi,bet dar veikia...noriu 1000000 euru...jei atsiliepsi anksciau 10 euru nuleisiu...:::034:::034:::034:::034

tai gal dar gimei su cigarete ? big_smile big_smile


na velnias zino,bet tik save nuo dvieju metu atsimenu...:::034:::034:::034

netikiu kaikurie vaikai dar sneket net nesugeba 2 metu o tu jau rukei big_smile big_smile big_smile nzn nzn as tai va isvis  jau be plauciu prastumes sedziu su aparatu ir uz mane kviepuoja rimtas dalykas  nereike net vargytis kvepavimu smile big_smile big_smile


vaje vaje ir man tokio reikes kai savo Aldziui parduosiu:::034 is kur gavai?:::034:::034

34

Re: Donorystė

ligonine susisaudziau ziuriu neblogs aparaciukas tai nustveriau prastumiau plaucius ir ta pasijngiau kaip gerai tik nervina reik y razet ijinkt vis smile

35

Re: Donorystė

nu cia tai ne kas:::034 bet isgyvensiu uztai nereikia paciai vargintis ir kvepuoti:::034 gal nors nedusiu kaip nuo savo brangiuju plauciu...:::034:::034

36

Re: Donorystė

visai ne i tema gerbiamieji jus cia ... wink

37

Re: Donorystė

As viska atiduociau jei tik kam tiktu. esu davusi kraujo nemokamai, bet va kraujas nelabai tinka sad del to visada skauda sirdi kai ragina ateiti duoti kraujo, o as negaliu. o kiek su draugais diskutuoju, tai mazai kas taip galvoja kaip as. man nesuprantama, jei gali kitam nepadeti jei nieko tu neprarasi? jei papulciau i avarija ir dar kokie organai tiku persodinimui tai butu galima mane visa isdalinti smile  nei vienas nesam apsaugoti nuo nelaimes. man klaiku pagalvoti kaip jauciasi zmones laukiantys, kad organo ir skaiciuojantys, kiek liko gyventi....

38

Re: Donorystė

Dovilė, 21 parašė:

As viska atiduociau jei tik kam tiktu. esu davusi kraujo nemokamai, bet va kraujas nelabai tinka sad del to visada skauda sirdi kai ragina ateiti duoti kraujo, o as negaliu. o kiek su draugais diskutuoju, tai mazai kas taip galvoja kaip as. man nesuprantama, jei gali kitam nepadeti jei nieko tu neprarasi? jei papulciau i avarija ir dar kokie organai tiku persodinimui tai butu galima mane visa isdalinti smile  nei vienas nesam apsaugoti nuo nelaimes. man klaiku pagalvoti kaip jauciasi zmones laukiantys, kad organo ir skaiciuojantys, kiek liko gyventi....



www.donoryste.lt man rodos toks tinklapis kaip galima patapti donoru ir pasidaryti ta kortele.. as irgi uz tokius dalykus smile

39

Re: Donorystė

o aciu linai wink

40

Re: Donorystė

o dar, linai, ar visi zmones gali buti organu donorais? ar yra tokiu ligu, kurias persirgus juo buti negalima?