1

Tema: Ar tikit Dieva?

taj va kazkajp labai susidomejau ar siais laikais daug zmoniu tiki Dieva...noreciau kad parasytumet ar jus patys ir jusu pazystami tiki Dieva.nezinau gal jau tokia tema ir buvo,bet as nemaciau

2

Re: Ar tikit Dieva?

ir pas tave dar tokie klausimai kyla:=)tai aisku cikiu :::034

3

Re: Ar tikit Dieva?

tikiu. taciau kai sakoma ar tiki i Dieva, tai veda prie krikscionybes. jei pasakai, kad tiki, kiti gali pagalvoti, jog tiki ir visom paistalynem apie ji.

4

Re: Ar tikit Dieva?

ne

5

Re: Ar tikit Dieva?

nicht big_smile

6

Re: Ar tikit Dieva?

tik i velnia big_smile

7

Re: Ar tikit Dieva?

oooo......jau galvojau kad ce visi tikintys

8

Re: Ar tikit Dieva?

nematau kodel tiket man y j jei kas tiki saunu gal jem nuo to lengviau o man taip geriau nemataqu reikalo ait y baznyce ir tne kaskam ispazint savo nuodemes as gailiu ir taip del ju gailetis man nreike kito zmogaus kad paskytu gailekis del savu nuodemiu smile

9

Re: Ar tikit Dieva?

Irmantas, 20 parašė:

nematau kodel tiket man y j jei kas tiki saunu gal jem nuo to lengviau o man taip geriau nemataqu reikalo ait y baznyce ir tne kaskam ispazint savo nuodemes as gailiu ir taip del ju gailetis man nreike kito zmogaus kad paskytu gailekis del savu nuodemiu smile

man taip pat smile nors sakiau, kad tikiu i Dieva. tai dar nereiskia, kad turi pripazint ir krikscionybes visus principus.

10

Re: Ar tikit Dieva?

jei kas esat skaite senajy tastamenta tai pamytum lb daug priestaravimu ir pan o as kaskada buvau ruosemas kunigystei big_smile uuhh net baugu

11

Re: Ar tikit Dieva?

nors ir nemoku melstis,i baznycia jei ne laidotuves,tai einu tik koki karta per metus,bet tikriausiai,kad tikiu....pagaliau reikia kazkuo tiketi ir reikia ka nors iskeikti kai man nesiseka....

12

Re: Ar tikit Dieva?

tai cia tas dievo buvimas ir panasus dalykas yra skirtas nuraminti zmogiu kad po mirties kaskas buna ir pan smile kad nebijotu mirti ir kad nebtu jau tiek ten visokiu nesamoniu

13

Re: Ar tikit Dieva?

reikia tiket savimi...

14

Re: Ar tikit Dieva?

Irmantas, 20 parašė:

tai cia tas dievo buvimas ir panasus dalykas yra skirtas nuraminti zmogiu kad po mirties kaskas buna ir pan smile kad nebijotu mirti ir kad nebtu jau tiek ten visokiu nesamoniu


ir ka tas dievas po mirties mums pades?reikia,kad padetu kol gyvi esam....po mirties jau niekas padeti negali.....

15

Re: Ar tikit Dieva?

na bet tai mirsti su viltim kad keliausi y roju ne buvai visa gyvenima geras tikejei ir laikesi ten dievo ysakymu smile smile va kur esme pomirtinis gyvenimas smile

16

Re: Ar tikit Dieva?

Irmantai, o tu norejai but kunigu? smile tai bet koks tikejimas ir yra tam, kad emociskai ramiau gyventume.. smile o apie tas biblijas tai as manau, kad ten pasakos suaugusiems smile

17

Re: Ar tikit Dieva?

matyt neturiu tokios lakios vaizduotes,kad isivaizduociau roju arba pragara ir dar ten save;Disvis galvoju,kad po mirties bus tas pats,kas buvo iki gimimo...na bet cia jau kita tema...

18

Re: Ar tikit Dieva?

Egle, 15 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

tai cia tas dievo buvimas ir panasus dalykas yra skirtas nuraminti zmogiu kad po mirties kaskas buna ir pan smile kad nebijotu mirti ir kad nebtu jau tiek ten visokiu nesamoniu


ir ka tas dievas po mirties mums pades?reikia,kad padetu kol gyvi esam....po mirties jau niekas padeti negali.....

o tai tu nebijai kad tave velniai katile virs po mirties ir kramtys:::033        :::012

19

Re: Ar tikit Dieva?

tikejimas "Kazkuo" turbut zmogui butinas, ka ir byloja musu istorija.. visi visada tikejo i kazkokius dievus.. o kuris dievas yra tikriausias belieka apsisprest paciam: ar tai bus perkunas, ar dzeusas, ar dievas is didziosios D...

20

Re: Ar tikit Dieva?

tiketi reikia visos religijos kiek as ju pats palietes kiek apsviete kiek domejasis turi dievus pranasus apskritai Igno pasisakyma suformuluosiu dieva sukurem patys sukurki idelu zmogu kuris laikytusi zmogiskumo doktrinomis ystatymais visais dalykais pridekim tariamu antgamtisku galiu to net nebutina paskleiskim ganda jog jis isgydo nuo baisiu ligu taram param ir ka turim.... vadinkit kaip norit oo zmogus visada susidures su sunkumais kreipesi  y stipresny oo kas pats stipriausias pagal mus kas tyriausias suidializuotas zmogus kazkaip taip manau bet pasikartosiu tiketi reikia oo kartais tiesiog taip iseina
prirasliavojau cia galima knygas apie sita dalyka rasyt:]]]