21

Re: Ar tikit Dieva?

reik kazkuo tiketi

22

Re: Ar tikit Dieva?

Diana, 17 parašė:

Irmantai, o tu norejai but kunigu? smile tai bet koks tikejimas ir yra tam, kad emociskai ramiau gyventume.. smile o apie tas biblijas tai as manau, kad ten pasakos suaugusiems smile

jap norejau kaskada ir norejo seima big_smile o dar tai velniu pavirtes big_smile

23

Re: Ar tikit Dieva?

Kazkox protingas zmogelis kadaise sugalvojo kaip suvaldyti zmones..Va taip ir atsirado Dievas..:D
Reikejo kad zmones kazkam paklustu, kazko bijotu ir kazkuo tiketu..kitaip butu buves bardakas..Lempa cia juk viskas..:D

24

Re: Ar tikit Dieva?

Algirdas, 20 parašė:

tiketi reikia visos religijos kiek as ju pats palietes kiek apsviete kiek domejasis turi dievus pranasus apskritai Igno pasisakyma suformuluosiu dieva sukurem patys sukurki idelu zmogu kuris laikytusi zmogiskumo doktrinomis ystatymais visais dalykais pridekim tariamu antgamtisku galiu to net nebutina paskleiskim ganda jog jis isgydo nuo baisiu ligu taram param ir ka turim.... vadinkit kaip norit oo zmogus visada susidures su sunkumais kreipesi  y stipresny oo kas pats stipriausias pagal mus kas tyriausias suidializuotas zmogus kazkaip taip manau bet pasikartosiu tiketi reikia oo kartais tiesiog taip iseina
prirasliavojau cia galima knygas apie sita dalyka rasyt:]]]

pritariu tavo nuomonei. tingejau as tiek rasyt, tai tu daugmaz parasei big_smile

25

Re: Ar tikit Dieva?

Tomas, 26 parašė:

Kazkox protingas zmogelis kadaise sugalvojo kaip suvaldyti zmones..Va taip ir atsirado Dievas..:D
Reikejo kad zmones kazkam paklustu, kazko bijotu ir kazkuo tiketu..kitaip butu buves bardakas..Lempa cia juk viskas..:D

pritariu smile

26

Re: Ar tikit Dieva?

Donatas, 27 parašė:
Egle, 15 parašė:
Irmantas, 20 parašė:

tai cia tas dievo buvimas ir panasus dalykas yra skirtas nuraminti zmogiu kad po mirties kaskas buna ir pan smile kad nebijotu mirti ir kad nebtu jau tiek ten visokiu nesamoniu


ir ka tas dievas po mirties mums pades?reikia,kad padetu kol gyvi esam....po mirties jau niekas padeti negali.....

o tai tu nebijai kad tave velniai katile virs po mirties ir kramtys:::033        :::012

  ne,nebijau,kad as nieko blogo siai visuomenei nepadariau dar:)

27

Re: Ar tikit Dieva?

Sandra, 14 parašė:

taj va kazkajp labai susidomejau ar siais laikais daug zmoniu tiki Dieva...noreciau kad parasytumet ar jus patys ir jusu pazystami tiki Dieva.nezinau gal jau tokia tema ir buvo,bet as nemaciau

tikime į tą kuris galingesnis už Dievą;)

28

Re: Ar tikit Dieva?

as tikiu y viena deiva aluas dieva

29

Re: Ar tikit Dieva?

Irmantas, 20 parašė:

as tikiu y viena deiva aluas dieva


yra,yra toks...Ragutis;D

30

Re: Ar tikit Dieva?

tai yra visa trejybe ragutis , kalnapilis, untena  smile

31

Re: Ar tikit Dieva?

bet as rimtai sakau,yra toks ragutis,mes mokykloje per literaturos pamoka mokemes:)

32

Re: Ar tikit Dieva?

zinau kad yra ragutis gamina HORN alu ir taip toliau ten

33

Re: Ar tikit Dieva?

nuoi dangaus prie alaus:DDD

34

Re: Ar tikit Dieva?

tai dangiu alaus nera tai ka daryti smile

35

Re: Ar tikit Dieva?

o as tikiu i dieva ir nebijau to pasakyti. gal ir esu naivi, kvaila, priklausau masei ar pan. bet buvo laikas kai netikejau o po to vis tiek grizau prie jo. man kelis kartus dievas konkreciai irode kad jis yra ir man netiketi tiesiog neimanoma. man teisiog ramiau kai su juo  pakalbu, man jo reikia.  taciau nesmerkiu tu kurie netiki.

36

Re: Ar tikit Dieva?

AS irgi tikiu! ir tai neturi buti geda gyvenam tokeis laikais kai gali tiketi i katik nori cia kiekvieno zmogaus reikalas.

37

Re: Ar tikit Dieva?

va, va - kiekvieno zmogaus reikalas, bet va kaip man reiktu reaguot (kadangi esu giliai netikintis ir 100% isitikines, kad religija zalinga sveikam protui), kuomet vienos religijos atstovu nuomone yra primetama be isimties visiems (na lietuvos salygom, ko gero nereikia minet konkreciai) - konkretus pavyzdziai: vyskupu konferencijos sakojimasis pries "popewtown" rodyma per mtv, lytinio svietimo mokyklose blokavimas, katedros aikstes nusavinimas (renginiu atzvilgiu), lietuvos istoriniu vertybiu nusavinimas (valstybe finansuoja kasinejimus, restauracijos darbus, taciau, kazkodel, vertybes yra "baznycios nuosavybe" (copyrighted by J.A.Backute)) et cetera, et cetera ... taip iseina, laisve tiket vieni turi, bet jei ji kertasi su kito "laisve" - whatever ...

38

Re: Ar tikit Dieva?

Algis, 20 parašė:

va, va - kiekvieno zmogaus reikalas, bet va kaip man reiktu reaguot (kadangi esu giliai netikintis ir 100% isitikines, kad religija zalinga sveikam protui), kuomet vienos religijos atstovu nuomone yra primetama be isimties visiems (na lietuvos salygom, ko gero nereikia minet konkreciai) - konkretus pavyzdziai: vyskupu konferencijos sakojimasis pries "popewtown" rodyma per mtv, lytinio svietimo mokyklose blokavimas, katedros aikstes nusavinimas (renginiu atzvilgiu), lietuvos istoriniu vertybiu nusavinimas (valstybe finansuoja kasinejimus, restauracijos darbus, taciau, kazkodel, vertybes yra "baznycios nuosavybe" (copyrighted by J.A.Backute)) et cetera, et cetera ... taip iseina, laisve tiket vieni turi, bet jei ji kertasi su kito "laisve" - whatever ...

Visiskai sutinku su nuomone. Religija nebetelpa i savo remus. Pvz siuo metu gyvenu mieste kuriame egzistuoja visos religijos kokios tik gali buti. Taciau kataliku baznycia isivaizduoja, kad jie turi daugiau valdzios nei kiti. Pries kokius metus ar du vyriausybe prieme istatyma del homoseksualu santuokos tai baznycia kele baisiausia skandala. Mano nuomone turetu buti nubreztos labai aiskios ribos tarp baznycios ir valstybes.
Pati netikiu nes tai nelogiska. Religija atsirado del ziniu trukumo, o ne del ko nors kito. Juk reikejo kaip nors paaiskinti is kur lietus atsiranda ar apkaltinti ka nors del savo nesekmiu. Dauguma panasiu klausimu jau yra atsakyti todel tikinciuju ratas mazeja. Jeigu zmonija nesunaikins pati saves galbut po keliu simtmeciu nebeatsakytu klausimu ir religiju nebereikes. Jos manipulioja ziniu stoka ir tiek del to dauguma man yra visiskai nepriimtinos. Turbut vienintele i kuria ziuriu kiek kitaip yra budizmas nes jie neturi nei dievo nei kazkokiu beverciu apeigu. Mano nuomone tai isviso neturetu buti religija, greiciau gyvenimo budas.

39

Re: Ar tikit Dieva?

kadangi as pats sau dievas, o savimi netiketi butu nusikaltimas tai taip tikiu i dieva big_smile

40

Re: Ar tikit Dieva?

tikiu...