1

Tema: Pazintys

Kaip kam sekasi sasipazindinet internetu?

2

Re: Pazintys

na, jau visai wink nejaugi cia nera nei vieno, kuris bande tokiu budu ka nors susirast?

3

Re: Pazintys

yra yra tiesiog klausimas keistas:)

4

Re: Pazintys

kaip kam atrodo :::818 paprasciausiai daug variantu girdejau is pazistamu, tai idomu ir kaip kitiems sekesi?

5

Re: Pazintys

visada randi,jei zinai,ko ieskai...

6

Re: Pazintys

yra jau tema tokia apie pazintis ir ieskok.lt wink kaip kazkas gerai pasake, baigesi jau tie laikai, kai kompiuteris ir internetas buvo KAZKAS TOKIO.. o kaip ir ko ieskai, tai ta ir randi..

7

Re: Pazintys

kazkaip as tuo pasigirt pati negaleciau.... Man vis dar geriau sekasi "naturoj" susipazindinet :::435

8

Re: Pazintys

na as susitikinejau su vaikinias is ineto,su vienu dar draugavau apie 2menesius,bet daba supratau kad inete tik namisedos ar keisti vaikinai,na man nelbai sekasi pazintis inetu:)na as su kristijonu nesutikciua,nes inete gali pamatyt viosai kita zmogu koks jis istikruju esas gyvenime...nuotrauka ar meilius zodeliai gali buti tik apgaule...ir vaikinai kartais labai nuobodus,nes inete jie drasus,o gyvenime...

9

Re: Pazintys

Diana, 19 parašė:

na as susitikinejau su vaikinias is ineto,su vienu dar draugavau apie 2menesius,bet daba supratau kad inete tik namisedos ar keisti vaikinai,na man nelbai sekasi pazintis inetu:)na as su kristijonu nesutikciua,nes inete gali pamatyt viosai kita zmogu koks jis istikruju esas gyvenime...nuotrauka ar meilius zodeliai gali buti tik apgaule...ir vaikinai kartais labai nuobodus,nes inete jie drasus,o gyvenime...

krc sneki ir nusisneki... namisedos...  radau ir as drauge per neta.. 4 metukai jau suejo... ir ka?  Manes net nepazinodama galetum pasakyt kad as namiseda? ...

10

Re: Pazintys

o as pritariu taip pat Dianai:::d07 as nesakau, kad cia nebuna idomiu ar tikrai vertu demesio, bet paprasciausiai juos daug sunkiau atrasti, tarp internetiniu "ereliu".... 

11

Re: Pazintys

..turiu draugu, kurie internete susipazino, kurie veliau susituoke. Paprasciausiai atsirinkt reikia gerai, zmogu pazint..o kokia tikimybe sau tinkamaji susirast yra, va cia jau kita tema...jei sienos kupetoj adata yra, tai ar neverta jos paieskoti? wink
..nete visokiu yra, tas tiesa, bet nereikia visiems klijuoti kazkokiu etikeciu tongue
 

12

Re: Pazintys

Istikruju pazinciu yra nemazai ir sekasi neblogai,negalima ir neturiu kuo skustis,su vienais tikrai idomiai gali paplepeti,o su kitais tik siaip papblevyzgioti,o su dar kokiais ir net realybeje susitikti...

13

Re: Pazintys

as ir pritariu, kad sunku ka rimto rasti, taciau gyvenime-panasiai. Tik realiai greiciau gali pamatyti apsimetelius, kita vertus, cia grasiau pradeti,juk ne visi ereliai turi smegenos,o su smegenim- nebutinaiereliai...

14

Re: Pazintys

na, as tai nieko neieskojau bet radau smile pasiseke man big_smile

15

Re: Pazintys

Rasa, 26 parašė:

Kaip kam sekasi sasipazindinet internetu?


Labutis Rasa
susipazinkim mes jeigu nori su manimi susipazinti

16

Re: Pazintys

Rasa, 26 parašė:

Kaip kam sekasi sasipazindinet internetu?


Visai nieko jau turiu keleta linksmu pazystamu :V kai kurie jau tapo gerais Draugais big_smile vertinu juos nes pasirodo geresni uz tus "gyvus " ;D

17

Re: Pazintys

o man tai blogai nes as noriu pabendrauti normalai o 98% kurie man paraso siulo intymu nesuprantu kas vaikinam pasidare nejau tik apie tai tegalvoja?

18

Re: Pazintys

Sonata, nieko nepadarysi bet dauguma internete tikisi rasti greitai ir lengvai prieinamų... ne visi tokie "sekso maniakai", bet pataikyt lengviausia ant tokių

19

Re: Pazintys

Sonata, 16 parašė:

o man tai blogai nes as noriu pabendrauti normalai o 98% kurie man paraso siulo intymu nesuprantu kas vaikinam pasidare nejau tik apie tai tegalvoja?

visu pirma siulyciau nedeti "papu" ir kojyciu nuotrauku, tada ir liaudis atitinkama rasys. kaip pacios pasirodot, tokie ir raso jum.

20

Re: Pazintys

oi, oi... tai gal čadrą užsidėt... :::a17 pas mane nei to nei kito neįdėta, o tokių gudručių vistiek atsiranda