21

Re: Pazintys

Rasa, 27 parašė:

oi, oi... tai gal čadrą užsidėt... :::a17 pas mane nei to nei kito neįdėta, o tokių gudručių vistiek atsiranda

Kad ju atsiranda, nenuostabu... bet cia sneka apie 98% tokiu... Seipsau, juk niekas nevyksta... big_smile

22

Re: Pazintys

Sonata, 16 parašė:

o man tai blogai nes as noriu pabendrauti normalai o 98% kurie man paraso siulo intymu nesuprantu kas vaikinam pasidare nejau tik apie tai tegalvoja?

bet tu ir populiari :::639

23

Re: Pazintys

Vitalijus, 20 parašė:
Sonata, 16 parašė:

o man tai blogai nes as noriu pabendrauti normalai o 98% kurie man paraso siulo intymu nesuprantu kas vaikinam pasidare nejau tik apie tai tegalvoja?

bet tu ir populiari :::639


manau kad ji nesuprato ko jie nori big_smile

24

Re: Pazintys

Paulius, 21 parašė:

yra yra tiesiog klausimas keistas:)

Tava avataras man labai keistai atrodo :? koks vaikinas nesiule susipazint :::036
  T/Ž: 0/404
--- siaip susipazinti gatveje geriau nes gali iskart ka nors kombinuot  :::036

25

Re: Pazintys

Fiodoras, 24 parašė:
Vitalijus, 20 parašė:
Sonata, 16 parašė:

o man tai blogai nes as noriu pabendrauti normalai o 98% kurie man paraso siulo intymu nesuprantu kas vaikinam pasidare nejau tik apie tai tegalvoja?

bet tu ir populiari :::639


manau kad ji nesuprato ko jie nori big_smile

Nu tiesiog pakritikavo :::036

26

Re: Pazintys

labaz...zujkiai

27

Re: Pazintys

:::d03:::d03:::d03:::520:::520:::520

28

Re: Pazintys

Juste, 13 parašė:

:::d03:::d03:::d03:::520:::520:::520


Tu kazkas is burnos bega :::036

29

Re: Pazintys

tikrai imanoma susirast,tik reikia gerai paieskot,pabendraut ir aisku susitikt,paziuret kaip derat vienas kt.. nors paprastu budu atrodo lengviau ir patikimiau,nes gi internete nzn su kuo gali prasidet ne nzn to.. big_smile nors is kitos puses geriau uzmegzt ir cia pazintis,nes gali pabendraut,paziuret kaip sutariat

30

Re: Pazintys

čia sutart galima paprasčiau, realiai būna daug sunkiau...

31

Re: Pazintys

Oi tikrai nesiskundziu! Turiu uz ka tam internetui padekot... ir uz drauge ir uz draugucius kelis... ir uz keleta jau ex vaikinu... Ir zinoma uz nuostabiai praleista laika...Per interneta susitikau tokiu zmoniu, kad kartais pagalvoju jog jei ju nebutu mano gyvenimas butu daug liudnesnis ir niuresnis...Sekmes jums visiems mezgant naujas pazintis... kaip kazkas jau minejo, gerai paieskokit ir rasit... ;>

32

Re: Pazintys

Na jus ir pavartot, skaitau- net nokstu nuo juoko......

33

Re: Pazintys

o kas cia juokingo...
jaunimas taip dabar bendrauja... as irgi turiu uz daug ka padekoti, nes tikrai teko garbe susipazinti su zmogeliukais, kurie yra protingi issilavine ir draugiski... su kuriais ir pasilinksminti normalei galima ir ramei kavos atsigerti... ir paplepeti...
kai gyveni nedidele mieste ir nera kur iseiti internetas puiki vieta pramogoms, aisku tai niekada neatstos tikro bendravimo akis i aki

34

Re: Pazintys

Suleimanas, 42 parašė:

Na jus ir pavartot, skaitau- net nokstu nuo juoko......


Nebutinai bendravimas turi sietis pavyzdziui su lova :V

35

Re: Pazintys

ar yra paneliu is kauno nuo 23m?:::a43

36

Re: Pazintys

kuku,kur visos merginos,auuuuuuu:::410

37

Re: Pazintys

nu viskas aisku,nei viena nenori su manimi susipazinti:::615

38

Re: Pazintys

Sigitas, 27 parašė:

nu viskas aisku,nei viena nenori su manimi susipazinti:::615

mes cia visos labai kuklios ir nelabai tikime vyrais big_smile

39

Re: Pazintys

ooooooooo tongue net telefono numerius dalinam tongue Gabijuk, ne visos tokios kuklios wink

40

Re: Pazintys

virtualus bendravimas zeme "suspaude" visi tapome greiciau pasiekiami... o draugystes virtualiai ir ju pasekmes yra daug draugu  su kuriais dabar susitinku smile ir draugauju dabar su vaikinu su kuriuo virtualiai susipazinau...