21

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

aisku gerai jeigu abu jau pilnameciau bet  didelis metu skirtumas ju reikalas , nes jie isimyli, daznai sutinkama tokiu zmoniu kurie daznai nurodineja ir kitiems darosi nepatogu gyvenime renkantis sau meile , laime.

22

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

zmogus izsbandyti nori viska as irgi is tokiu smile

23

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Man 16, ir labai issimilejius as toki berniuka na vyra....jam 23
ar tai labai didelis metu skirtumas...?

24

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

mylintis jokie +10 metu nesijaucia...

25

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

mano panelei 14 o man 23 musu santykiai lovoje nepakeiciami

26

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Mantas, 20 wrote:

mano panelei 14 o man 23 musu santykiai lovoje nepakeiciami

nebijai istatymo? big_smile

27

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

kvailys nu asilas tikrai smile big_smile
man 11 mano sex partnerei 68 ar tai nera blogai smile >?D?D?D

28

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

metaii nieko nekeicia
aisku niekad neiciau su 13 mete ar panasiai  myletis

29

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

jo jau bent 14 kad butu smile big_smile:D:D

30

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Man tai nesvarbu kas uz ka vyresnis ir kiek.Tik gal kiek trikdo,kai pamatai pora,kurioje zymus metu skirtumas,kazkaip savaime nustembu.Bet,jei jiems gerai.Tik nemanau,kad ilgai truktu santykiai,kai moteris yra daug vyresne.Juk labai svarbu kokio budo zmones,kitas metuose ,o elgiasi kaip mazvaikis ir atvirksciai.O ka jus pasakysite?Ar isivaizduojate save su vyresne moterim?Merginai su vyresniu gana iprastas reiskinys.

31

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

as tai laisvai isivaizduoju smile nzn tiesiog idomu butu , nemanau kad chia kazkas tokio blogo wink

32

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

kai zmogus traukia :::416  nesvarbu ir metu skirtumas. bet pirmiausia jis turi traukti...jei patrauks vyresnis kokia 30 metu tada jis gerai atrodo :::740

33

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

svarbiausia kad tai neperaugtu i meile nes veliau butu didelis nusivylimas smile

34

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

metai nieko deti - jeigu myli vienas kita zmogeliukai (tai labai nuostabu)....
aisku ateityje visgi atsiranda trukumu.... bet yra zmoniu mokanciu juos iveikti wink

35

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

amziaus skirtumas dingsta kai merginom link 28, o vyram apie 30...toliau bile koks skirtumas gali buti, o jei jaunesniems gerokai - tai labai skirtingos vertybes buna ir panasiai...pvz. as bendrauju su vyrais, kuriems link 30-35 metu, vyresni jau man kaip tevai atrodo, o su jaunesniais isvis nemegstu bendrauti, net jei metais jaunesni, jau psio smile nelabai jie ivaziuoja i mano mintis ir norus...taigi, bandyk rinktis ne pagal skirtuma, o pagal tarpusavio suderinamuma ir supratima..paprastai moterys pasirenka vyresnius, vyrai jaunesnes..

36

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Man pvz. tai nera skirtumo didelis amziaus skirtumas

37

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

man 10metu tai nedaug.. man visada kazkodel patiko vyrasni... viskas priklauso nuo zmogaus, koks jis yra, kaip save priziuri... mano draugui neseniai suejo 37 o man 19. bet jis atrodo labai gerai, niekas jam daugiau 27 neduoda... jis yra sportininkas manau tai jam neduoda prarasti geros formos... 

38

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

man 27, mano draugui-40. Kol kas nejauciu to amziaus skirtumo, gal kada nors pajausiu....
Kartais erzina bobuciu zvilgsniai, bet...

39

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

na manau tai nera beda..amzius ne esme,svarbu koks yra pats zmogus..

40

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Kristijonas, 22 wrote:

Koks jusu poziuris i dideli amziaus skirtuma tarp partneriu? na tarkim ~10 metu...

hm.. man tai nelabai koks... gal ishpradziu viskas gerai...  bet po kazkiek metu, kai jau ims rysketi senatves pozymiai gali pasigaileti... nors... as uz MEILE!! big_smile