41

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Gerda gerai parasei smile puikiai netgi. Panasiai norejau parasyt wink

42

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

O man ka daryt??????Man37,o jai 22..Negaliu jos itikint,kad as senas....

43

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

nu jo skirtumas 15 metu, yra bet manau tai nieko blogo... aisku... baisu kai vyrai palieka savo zmonas del jaunu kvailuciu...

44

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

man asmeniskai baisiausias dalykas kai vaikinas kuriam virs 25 pradeda kabinti nepilnametes... va cia tai jau tokio amziaus skirtumo nepripazystu

45

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Kaip pakabint 15 metu uz save jaunesne,kai tau 37?????O jei mane kabina 15 metu jaunesne....tai ka tada isvis daryt????????

46

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

man raso 51 ir siulo dulkintis man tai slykstu atrodo

47

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Manau tau reikia stengtis kiek galima daugiau vengti tos mergaites, nes protelis jai susisuko....na po triju metu jei visdar bus jai susisukus galvele kazka galima butu mastyti

48

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

http://forumas.ieskok.lt/imgload/3735 man 10 metu nerodiklis

49

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Remigijus, 30 пишет:

http://forumas.ieskok.lt/imgload/3735 man 10 metu nerodiklis

susidetum su 10m viresne moteriske m big_smile

50

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

kas čia tie 15metų skirtumas?
va buvo šeima kur žmona jaunesnė už savo vyrą 40 metų..
va čia tai skirtumas..
ryškus..
o ir šiaip..meilei amžius nesvarbus..;]

51

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

labutis , gal galetumem pabendrauti ,susipazinti ::::305

52

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Mantas, 20 пишет:

mano panelei 14 o man 23 musu santykiai lovoje nepakeiciami

gresia dar wienas pedofilijos skandalas..baugu..
Mano nuomone,10m kiek per didelis amziaus skirtumas,bet jei zmogus atrodo ir jauciasi jaunatwiskai,tada walio;-)

53

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

meilei metju skirtjumas nesvarbu....;)))

54

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

pritariu,kad jausmai amziaus neturi tik pojuciai skiriasi, bet meiles jausmas duodamas visiems laikams jis yra arba jo nera stai ir viskas jeigu sugebi myleti 17 tai sugebesi ir 77

55

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Įdomų visos tos pasakos apie princeses kurios laukia princo ant balto žirgo . Princesėms dvylika ar penkiolika o princai pilnamečiai . Paskui visi ilgai ir laimingai gyveno . Taip išeina kad vaikus moko ko?

56

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

as tikiuos dar sutikt drauga.... ir man visai  normalu,kad jis butu iki 10 metu vyresnis. bet toks amziaus skirtumas netinka nepilnameciu draugystems . bet cia tik mano nuomone.

57

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

sutinku su Vaida

58

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Mano manymu nedidelis amziaus skirtumas nera blogai. Va man patinka 4-5m vyresni vaikinai, nes jie daznaiusiai buna protingesni uz mano amziaus, zinoma buna ir isimciu big_smile

59

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Mantas, 20 пишет:

mano panelei 14 o man 23 musu santykiai lovoje nepakeiciami

as jos tevu vietoje pranesciau menturai,
tamsta gautu pagal LR BK sraipsniuka kaip priklauso, min kokius 5 metelius big_smile
ir pakeiciamas butum kaip niekur nieko.

60

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

bet kokiu atveju kada kalbama apie nepilnamecio santykius su vyresnio amziaus zmogumi tai jau yra nusikaltimas. ir tai NERA normalu.
kokios meiles gali but tarp 14metes ir 25mecio??? jis ja tiesiog naudojasi kaip pripuciama lele, kuria gali tvarkyt per visus galus uz dyka.