61

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Vaida, 32 пишет:

as tikiuos dar sutikt drauga.... ir man visai  normalu,kad jis butu iki 10 metu vyresnis. bet toks amziaus skirtumas netinka nepilnameciu draugystems . bet cia tik mano nuomone.


Amziaus skirtumas aktualus tik nesubrendusiems

62

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

man atrodo kad meile ir jausmai nera matuojami metu skirtumu juk nieko neina padaryti neina isakyti jai zmogus isimyli ir tai buna didelis amziaus skirtumas.... aisku reiketu vengti ten kokiu 15m skirtumo o kad 5-8m skirtumas man netrukdytu smile svarbiausia jausmai ir abieju meile

63

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Sutinku su Vaidos nuomone,kad draugas gali buti vyresnis,iki 10metu.
Svarbu kad su juo jaustumeis saugi.
Ir zinoma,tarpusavio supratimas,pagarba vienas kitam.

64

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Zilvinas, 39 пишет:
Vaida, 32 пишет:

as tikiuos dar sutikt drauga.... ir man visai  normalu,kad jis butu iki 10 metu vyresnis. bet toks amziaus skirtumas netinka nepilnameciu draugystems . bet cia tik mano nuomone.


Amziaus skirtumas aktualus tik nesubrendusiems

zmogus turejo omenyje jog priimtinas amziaus skirtumas butu 10 m max.

o tu iskart nurasai ir purvais drabstai...

65

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

Nesubrendusiems turejau omeny lytine branda tada ir vieneriu metu skirtumas jauciasi kritishkai.

bet suaugus ir subrendus lytishkai ir protishkai.  Jei zmones skaitomi lygeis nepriklausomai nua savo amziaus kiekvienas turi asmenine pasirinkimo ir apsisprendimo teise. (ishskyrus nesubrendusius vaikus ar paauglius ir orientacija praradusius senelis su senelemis).

Laikas subrandina netik vyna bet ir zmones. Vyresnes turi patirties, supratima, gyvenimo ishminty, savotishkai malonu susilieti kunu ir siela ypatingai shildo dvasinis artumas.

Jaunos paneles stangrios, aptemtos jos kaip geras stalius ishnaudoja kiekviena pagaly iki paskutinio tavo fisines formos lasho. Nors pazvelgi jei y akis kaip ishtikimam shuniukui, ji miela, bet tuapaciu uz tu akiu tuscia, jautiesi vienas, nes nera lygevercio partnerio ar asmenybes tik mergaite ir viskas priklauso tik nua taves lyg butumei vienas.



Bet moterys kaip ir vynas nezinosi kury butely pasirinkti nes butelio ar etiketes ishvaizda nieko nesako apie jo turiny.  beto skirtingas vyno skonis tinka skirtingiems valgiams ir progoms nepriklausomai nua amziaus. Taip ir moterys yvairaus amziaus turi savo ypatinga verte kaip asmenybes, kartais asmenybe  nuleme amziaus reikshme visishkai. Juk svarbu skonio harakteris o ne per kiek laiko jis susiformavo.

66

Re: Didelis amziaus skirtumas ?

,jai trauka yra is abieju pusiu ir ,pasitenkinimas 100procentinis,tada,-valio.o jai del materialines naudos tik ziuri,tai bus ,veliau **** kvadratu...