1

Tema: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Ka dazniausiai nesiojates savo rankinese? ir kokias megstat: mazas ar dideles?
ar viska randat?
as va dabar sugalvojau nagus nusilakuoti, zinau kad rankineje kazkur turiu laka, bet niekaip nesiseka jo surasti man kuo didesne "tase" - tuo joje daugiau daiktu, ir tuo labiau nieko ten nerandu, o jei dar kas skambin, nerandu tenka persukti tam kas sakmbino..
turinys: butinai veidrodukas, pinigine, telefonas, raktai, pora blizgesiu lupoms, kvepalu pora buteliuku, ivairiaspalviai lupdaziai, pudra, vienkartines nosinaites, lako buteliukas manikiuro pataisymui, dildes,  kruvos visokiu popieriuku, uzrasu knygute, vaistai, duju balionelis ir laime nesancios monetos smile

2

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

aha...matai kaip...na pas mane gali rasti veidrodeli, lupu blizgesi ir balzama, nosinaiciu, telefona, raktu kaip pas sventa petra, uzrasu knygutes kokias 2, siaip paskaitu sasiuvini, pasa, siaip visokiu popiergaliu, telefonu korteles,tusinuku, piestuku, trintuku, dilde, kramtomos gumos, raistuka plaukams...nu ir dar visokiu nesamoniu...

3

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

o kur prezervatyvai? kiekviena save gerbianti panele privalo ju turet rankinej;P

4

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Mindaugas, kiekviena save gerbianti panelė tikrai nerašys kad nešiojasi prezervatyvus:P

5

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Aš nesuprantu kam ten rankinėj reikia dviejų buteliukų kvepalų (nejau taip smirdi)? be proto lupų blizgesių ir lupų dažų.. Jeigu jau daiktų nerandi tašėje, tai gal reikėtų apsikuoti?

6

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

pas mane tai rankine tuscia palyginus su cia pasipasakojusiomis smile
pinigine, telefonas, tusinukas, lupu balzamas ir dilde smile ir dar kramtomoji guma

7

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Vija, 24 parašė:

pas mane tai rankine tuscia palyginus su cia pasipasakojusiomis smile
pinigine, telefonas, tusinukas, lupu balzamas ir dilde smile ir dar kramtomoji guma

na ir užtenka smile

8

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Na mano rankine yra didele, bet tik todel kad i paskaitas butu patogiau eiti, joje kyngos ir kiti studijoms reikalingi daiktai, taip pat pinigine, lupu blizgesys, mazas kvepalu buteliukas, kramtomoji guma ir dilde nagams smile oi vos nepamirsau telefono smile

9

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Aš išvis tokio dalyko kaip rankinė beveik nenešioju. Jei ir pasiimu tai įsimetu telefoną ir piniginę. Ko daugiau reikia... big_smile

10

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

kasdien tai didele nesiojuos nes reikia daug visokiu popieriu prisikist ir siaip daug daiktu o pvz y kluba tai miniatiurine kur telpa tik tlf ir cigaretes big_smile

11

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Viktorija, 24 parašė:

Mindaugas, kiekviena save gerbianti panelė tikrai nerašys kad nešiojasi prezervatyvus:P


o kas cia blogo?:| nesupratau... jei nesioja, dar nereiskia, kad turi butinai myletis. nematau cia ko varzytis

12

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

O aš tai asmeniškai nesuprantu kam merginai tie prezervartyvai. Ar ne patys vaikinai turėtų jais pasirūpint? smile

13

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Daiva, 18 parašė:

O aš tai asmeniškai nesuprantu kam merginai tie prezervartyvai. Ar ne patys vaikinai turėtų jais pasirūpint? smile


na geriau pačiai pasirūpinti, nes vaikus tikrai ne vaikinai gimdo smile

14

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

rankineje ne puse gyvenimo,o visas:D)

15

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

mano rankineje dazniausiai tik patys reikalingiausi daikciukai.. pinigine, telefonas, blizgesys, mp3 grotuvelis, juodas piestukas.. big_smile taigi tikrai ne puse ir ne visas gyvenimas.. o tik labai jau mazyte jo dalele smile

16

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

na taip... jeigu jau tiek daug sejp palyginus tempetes, tai ar nepatogiau butu isigyti lagamina su ratukais? :=) as tai is viso tokio dalyko neturiu... kam tos rankines reikalingos? a? reikia pirkti striuke su kishenemis ir viskas... smile ner cia ko... tongue

17

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

nekenciu rankiniu... geriausias daiktas yra vadinamoji"tase". o joje nuli kosmetikos nesioju... geriau jau ausinuka isimesti... uzrasofke ir tusinuka smile  o telefonas kuo puikiausiai ir i dzinsus telpa... ir pinigine nerejkalinga... juk viska galima i kisenes suberti... o veidrodukas... hmmm... as ne papuga kad i veidrodi pastoviai ziureciau ir galvociau: "oi kajp as graziai atrodau"

18

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

na jau tikrai... wink ir shejp, tai jeigu jau rankine nesiojiesi, tai didesne tikimybe kad apvogs tave... o jeigu jau i kishenes grusi viska, labai retas atvejis kad kas nors lys i kishenes... smile

19

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

jai velai nevaiksciosi tai ir maza tikimybe kad apvogs;D

20

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

arba visa moteriska turta krauk i kishenes o rankinuke neshiok dydiali ir sunku pistoleta:)) nu ir aisku prezervatyvus:D