21

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

ne tiek ir daug pas mane ko buna rankineje:) rankinukai ivairus.. o jose tik pinigine, kvepaliukai, vazelinas lupoms, raktai, ir maisiukas...:) :::138

22

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

kai turejau didele tase, tai ir kraudavau, ko reikia ir ko nereikia... big_smile bet dabar stengiuos buti kuklesne smile mano tasytej visad galima atrasti ne tik pinigine,nosinaiciu,vazelino ir pan... bet ir piesimo priemoniu,adatu,siulu,smeigtuku,xi... big_smile

23

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

daug daug visko..kiekvienam gyvenimo atvejui:D

24

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

mano rankine maza bet visko pilna galeciau kuprine nesiotis big_smile
lupu blizgesiai,seseliai,akiu tusas, dilde,vienkartines nosinaites, mobilus,pinigine,uzrasu knygele,raktai,tusinukas,kramtomoji guma,nagu lakas, pudra krc vos ne viska big_smile

25

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Mobilus, pinigine, vienkartines nosines, lupdaziai, raktai ir viskas.

26

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Siga, 15 parašė:

na jau tikrai... wink ir shejp, tai jeigu jau rankine nesiojiesi, tai didesne tikimybe kad apvogs tave... o jeigu jau i kishenes grusi viska, labai retas atvejis kad kas nors lys i kishenes... smile

Che.... Kaip tik kisenese neapsimoka ka nors nesioti.... Ash pati dar sia savaite pameceu telefona.... Ishkrito ish kisenes kai paslydau ant ledo..... Taip ir dingo mano mylima korta.....:(

27

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Siaip man labiau patinka kuprinaites, kad galeciau idet savo mobiliakus, pinigine, lupu blyzgesi, tusinukus, uzrasu knygute, sukas, akinius ir dar kai kokias smulkmineles smile kuo maziau daiktu tuo geriau smile

28

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Labai daug ko nesinesioju: telefonas, lupu blizgesys, tusinukas, pinigine, raktai, nedidelis paskaitu sasiuvinys ir turbut viskas, del to ir tases dideles nereikia...

29

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

na pas mane tokia didele tase, kad savaitgali tilpo bambalys alaus ir dar 2 po 0.5 l big_smile
neskaitant visu kvepalu, blizgesiu, uzrasalkiu ir panasiu moterisku reikaliuku big_smile

30

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

big_smile:D:D:D man asmeniskai tai nepatinka nesiotis puse gyvenimo su savim:D juk uztenka mobiliako, mazytes dildes extra atvejui, pinigines ir lupu balzamo smile viskas.  na nebent jeigu jus namuose nespejat pasidazyt ir pan, tai tada joa neskites viska kas pakliuna po ranka ir ko "gali" prireikti:D xixi be to juk kiekvienai merginai vis kitko reikia:) kiek merginu tiek ir rankinuku:D

31

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

nu ash taj kajp minimum pora tashiu turi smile wiena i pam o kt jau kr kitur smile mazojoje neshiojuos pinigine, i kuria dar telpa perluzusi perpus stikline dilde,raktaj,wazelinas,nosinajtes,wejdrodelis,cigaretes su ziebtuweliu ir tic tacas:) o didelej wiskas tas pats tik + knygos smile wa tajp wa :=)

32

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

hmž..pas mane...kad ir kokį tašiuką turėčiau, visada bus nosinių min 1 pakelis big_smile lūpų balzamas, veidrodėlis, dildė, 2 piniginės, kvepaliukų, darbo knygelė, tušinukas, 2 telefai na ir kartais laisvų rankų įranga... smile

33

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

kadangi gyvenu bisk tolokai,tai stengiuos viska nesiotis,avdrug prireix:D t.y.veidrodelis,kosmetine,kvepalai,plauku sepetys,dilde,akiniai,uzrasu dvi knygutes,obuolys visada,kava 3in1,cigaretes,pinigine,rasikliai visokiausi,mineralinio buteliukas,jei telpa:):) o vasara visada rankines turini papildo dantu sepetukas ir maudymukas:D big_smile big_smile

34

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

As tai sketi nesiojuos visada, aisq maziuka jis nera tox didelis ir pastebimas!!!man nepatinka su slapiais plaukais vaiksciot!!! ir pinigine ir telefa!!! o kadangi tase pas mane nera didele ir daugiau niekas nebetelpa i ja taip daugiau nieko ir neiimu!!!

35

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

da pamirsau pasakyt kad kartais cebureka nesiojuos tasej smile dddddd

36

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Piniginė, magelio panelė, imobilizatorius, cigaretės, atsuktuvas, vienkartinių nosinaičių pakelis, ir popieriukai (užrašiukai, čekiukai ir tt.). Šiek tiek skiriasi nuo merginų big_smile

37

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

niu as tai kai einu su rankinuku lb kankinuosi kur ji padeti kad niekas nenusvilptu ar pan.tai dazniausiai mano kisenes kencia (nosinaites,lupu balzamas,tele)

38

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

:::106 as visada skubu...ir i sawo rankine suidedu truputi kosmetikos :skaistalus,tusa,ir lupdazy:p...niu man tik tiek reikia....:::402...isidedu pinidine ir telefa....kartais iswis nensioju rankines:::740parasciausej neturiu ka i ja det...nes nereikia kosmetikos...ir siaip telf. i kisene:::757:::757:::757

39

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

as megstumazas nepatinka tureti visa ciumudana...svarbu veidrodelis sukos kremas tusinukas ir kad telefonas dar tilptu visi raktu rysuliai..:-]

40

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

taip taip kuo maziau nesiojies rankineje viska, tuo geriau, retkarciais isvis gera eiti be jokios rankines xexex