81

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

big_smile big_smile big_smile big_smile auri big_smile

82

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Simona, 17 пишет:

big_smile big_smile big_smile big_smile auri big_smile

Ka? :? negi dideli mano norai? :DDDD

83

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

labai wink

84

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

o jezau rankinukas didesnis man geriau wink nes je mazas tai tik raktus su raktu pakabuku isidedi ;D o siaip ka galima rast? na mazdaug telefonai du, kvepalau buteliukas , dvi uzrasavkes, kokia nors knyga, lupdaziai blisgesiai, seseliai akiu, gumytes plaukams segtukai , ko pas mane tik nera................ ziauru einu issivalyt rankinuko , jauciu puses daiktu net nereikia bet kartais jie labai pravercia

85

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Simona, 17 пишет:

labai wink

ok tada stengsiuos prisitaikyt prie ekonomikos rinkos... big_smile Tai vat tode turbut ir vaikstau be rankinuko :DDDDD

86

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Ievutia, 16 пишет:

o jezau rankinukas didesnis man geriau wink nes je mazas tai tik raktus su raktu pakabuku isidedi ;D o siaip ka galima rast? na mazdaug telefonai du, kvepalau buteliukas , dvi uzrasavkes, kokia nors knyga, lupdaziai blisgesiai, seseliai akiu, gumytes plaukams segtukai , ko pas mane tik nera................ ziauru einu issivalyt rankinuko , jauciu puses daiktu net nereikia bet kartais jie labai pravercia


ir knyga nesiojies?:D
eidama gal skaitai?:D

87

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

ir i maza galima viska sutaupinti tongue

88

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

evelina,17 i maza rankinuka knyga sugrustum?:D

89

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

nuolat perku kuo didesne rankine, nes stengiuosi prisikauti puse vonios, spintos, ir t.t., viska, ko man gali prireikti. pakelus atrodo, kad plytu kalna nesuosi:)http://forumas.ieskok.lt/imgload/1188

90

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

as tj nesiodavau nedidele rankine ir kai reikia kur iseiti tj visada netelpa tj ko reikia,o as visada pasiimu tj ko gali prireikti;tj kosmetika ir kitos smulkmenos...tj dabar nusprendziau kad reik dideles rankines viskam susideti big_smile tongue

91

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Rasa, 21 пишет:

nuolat perku kuo didesne rankine, nes stengiuosi prisikauti puse vonios, spintos, ir t.t., viska, ko man gali prireikti. pakelus atrodo, kad plytu kalna nesuosi:)http://forumas.ieskok.lt/imgload/1188


kam cia ta tawo fotkea?:)

92

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Rasa, 21 пишет:

nuolat perku kuo didesne rankine, nes stengiuosi prisikauti puse vonios, spintos, ir t.t., viska, ko man gali prireikti. pakelus atrodo, kad plytu kalna nesuosi:)http://forumas.ieskok.lt/imgload/1188


jo, man irgi patinka viską po ranka turėti.nuo lūpdažio iki plytos:)kažkaip mažas rankinukas mažai talpina:):):)

93

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

kazkaip niekur nemaciau kad mergina sakytu kad rankinuke nesiojas kokiu kontraceptiku ar prezervatryvu kritiniam atvejuj

94

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

kontraceptikų yra tokių, kurių nereikia nešiotis.tik va, dėl prezervatyvų tai čia reikėtų susimąstyti.nes ne visi vyrai jaučia atsakomybę dėl savo ir merginos sveikatos.

95

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

pas mane i mano tasiuka tilptu visas pasaulis jei tik noreciau smile maza, bet labai talpi wink
o nesiojuosi tik pinigine, vazelina GAL telefona ir raktus... nu dar jei turiu,tai nosiniu wink ir gal dar piestuka ar tusinuka, jei tasiuko nebunu iskrauscius po paskaitu....

96

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Am...Telefonus du big_smile Cigareciu pakeli, pinigine dar kartais kokios gumos turiu ar shukas smile

97

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

mano rankines visada dideles big_smile kai reikejo prie vakarines sukneles derint maza rankinuka, tai su juo elgtis nemokejau. as visada juokauju, kad galiu bet kuria diena begt is namu, nes visada turiu butiniausius daiktus:). ok turinys: 2 telefonai, pinigine, uzrasu knygute, sasiuvinys, 2 cigareciu pakeliai, visada bent keli ziebtuveliai, kramtomoji guma, vienkartines nosinates, pleistriuku rinkinys, tusinukai, veidrodelis, lupdazis, vazelinas, kremukas, koks nors laikrastis arba zurnalas, daug raktu ir daug popieriuku. jei einu i paskaitas, rankine pasipildo reikalingais sasiuviniais ir knygomis smile ai, dar kartais nesiojuosi skarele.

98

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

na as kadangi mokine,tai su rankine vaikstau tik tada kai nereikia i mokykla.ji nera didele,bet visalaik joje yra lupu balzamas,pinigine,telefonas,daug visokiausiu popieriuku,gal dar koks saldainis ar gumos pakelis,raktai.na,o jau i mokykline kuprinyte,susikisu viska kas telpa.o tada buna taip,kad isimti grizus namo pamirstu ir ieskau tokiu dalyku,kaip pvz.veido kremas,nagu lakas ir dar visokiu niekalu....ai dar zinau nesiojausi adata su siulu,nors siuti nemoku:D

99

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

as tai nerandu prasmes i tasiuka krautis viska, ka galima :? juk visko,ka dauguma ten nesiojasi, nenaudoja, tai kam nesiotis,,, :?

100

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Nijolė, 20 пишет:

as tai nerandu prasmes i tasiuka krautis viska, ka galima :? juk visko,ka dauguma ten nesiojasi, nenaudoja, tai kam nesiotis,,, :?


matai kai as deduosi daiktus i rankine visada man iskyla klausimas "o jeigu bus taip..." nu tai visiems gyvenimo atvejams ir prisikraunu smile