121

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

man patinka rankinukas-masina.liuks.ir as toki turiu:)

122

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Turiu kelis, bet tik pati didziausia dazniausiai nesiojuos nes telpa laptopas ir uzrasai kai i paskaitas einu. Aisku pilna ir visokio kitokio gerio. Katik viska israusiau, radau sauja saldainiu poperiu (kurius katik ismeciau), uzrasu knygute, kalendorius, du pakeliai popieriniu nosiniu, akiniai paskaitom, kalkuliatorius, piestukas, pora gumyciu plaukams, pinigine, raktai, iPod, liniuote, apsauginiai akiniai, buteliukas gravol, lupu kremas ir du post-it blokai. I visko prireikia praktiskai kienviena diena. smile Turbut niekada nesugebeciau iseiti is namu tik su raktais ir pinigine.

123

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

o man jau nusibodo didele rankine, va jau zvalgaus po parduotuves naujos, noriu tokios vidudtines per peti wink gal galit patart kur yra graziu rankiniu?

124

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Rankinės dydis ir turinys priklauso nuo to, kur einu smile Bet paprastai joje galima rasti raktus, piniginę, moksleivio pažymėjimą, pasą, veidrodėlį, blizgesį lūpoms, vienkartinių nosinaičių ir akinius žiūrėjimui į tolį smile

125

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

...mano babyte ( amzina jai atilsi) ....visad sake... rankinukas turi buti toks,kad tilptu buteliukas, uzkanda ir dekiukas.... :-) ...  naaa... ash gatava buciau sukishti i rankine namus.... deja jis mazesnis... todel tampausi tik pinigine...ir kosmetikos krepsheli.... visa kita palieku automobilyje

126

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

na pas mane rankineje galima rasti lupu dazu, pudros, akiu tusa, akiu piestuka, aisku pinigine dar ir mobilus, vienkartines nosinaites, kramtomoji guma, raktai,  kvepalai..

127

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Saniukas, 34 parašė:

na kiek  znau  ne  kekvenai patinka  ir  pasirenak  alternatyvu varijanta   nei  prezervatyvai

o beja,sitas daiktas irgi turetu buti rankinuke... cia siaip tarp kitko.. :::819 kokiam extra atvejuj.. smile

128

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Nu velnias.... Net paciai idomu pasidare.. Ka as ten turiu.. kadangi siandien niekur nebuvau. Turinys nekoreguotas nuo vakar. Tuoj!.. smile Pirma mintis : yra ka nesti... :DD Ziuram... : vienkartines nosinaites, Mynthon, lupu blizgesys ir balzamas, keturi suglamzyti pirkiniu cekiai.., kateteris (cia tokio med. aparato - taip reik, be jo - siusktu, niekur, mazdaug mazo fotoaparato dydzio), 2 tokie, sakyciau, siek tiek "pavarge" raffaelo, tusinis juodas, uzrasu knygele, pinigine, akiniu deklas (paprastai buna su akiniais, bet dabar akiniai ant nosies smile ), akiniai nuo saules, HuGO women (ale ir didele, tik dabar kazkaip susimasciau), duju balionelis, saldiklis, iklotai big_smile, usb fliashas, mp3 grotuvas, veidrodelis, 2 mini pakeliai dregnu vienkartiniu serveteliu, o.b. , O! lupdazis dar (apie sito buvima ir pamirsus buvau), :DDDD griusit negyvi.. dabar skaiciuoju.... 35 prezervatyvai!! :DDD ciudai, pliam! Cia tai geras... Reikejo vis tik vakar susitvarkyt "tase".. ;D Vakar gavau dovanu! Klykiau ir as is juoko, ir tas, kas dave... ;D Jooo.. Na, dar visada du tlf buna, raktai.. Kaip ir viskas.. Va, surasiau be jokiu gedu ir sarmatu.. Kaip sakant, necenzuruotai.. big_smile

129

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

atsiprasau, tai gal nors kuo nors vaikinukai pasirupins ? ar dar butinai mes turim ir prezervatyvu nupirkt ?

130

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Monika, gink die, nea.. big_smile Cia vaikinukas ir rupinosi.. Dovanu dave.. :DDD  Tik su tokiu kiekiu,,,, Is galiojimo iseis... :DD

131

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

maniske tai didele ir per peti smile seip daiktu tai nedaug:pinigine, telefas, raktai, uzrasu knygele, na kartais ir koki sasiuvini isimetu(kartais paskaitose pravercia) big_smile o seip, didele patinka, nes daiktus is parduotuves lengviau nestis-nekenciu krepsiu smile

132

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

ziuriu mazuma sukas nesiojas big_smile

133

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

nu mano rankinuke dazniausiai buna prezervatyvai...

134

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

smile na mano rankinėj tai keliu buteliuku kvepalu tikrai nerasi:), bet netrūksta įvairių dalykėlių,kurie bet kada gali pravesrti big_smile

135

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

va, apziurejau savo rankine :::858 ogi ten guli Velykoms pirkti dekoratyviniai kiausiniai, popierines serveteles (buvau parduotuveje ir dar neissiemiau tongue), sketis (ansciau jo nesinesiodavau, bet dabar kai rankine didele juk reik forma palaikyti big_smile beto, orai db juk keicias i diena po kelis kartus wink, telefono deklas, pinigine, nosines, raktai, pleistras, lupu dazai, usb, keli tusti kvepalu meginukai (todle kad skaniai kvepejo ir gal kada susigundysiu nusipirkt :::742)... kai einu kur nors tai jis butinai pasipildo uzrasu knygele bei tusinuku bei telefonais tongue einant i paskaitas isimetu ir joms butinu dalyku...o ju spektras labai platus, nuo audiniu iki metaliniu vielu :::639

136

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

ui!!! big_smile pamirsau pamineti akinius bei fotoaparata..na, berods jau viskas big_smile

137

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

smile idomi tema smile mano rankinėje visada gali rasti kvepalų buteliuką, kosmetinę(na o ten viskas, kas reikalinga pasitaisyt makiažui), tušinukai, pieštukas, įvairios nuolaidų bei klubo kortelės, piniginė, būtinai juodi, balti ir kt. spalvos siūlai bei adatos (kas gali žinot gal saga išplyš netyčia smile ), ausinukai, vienkartinės nosinaitės, raktai, ilgas dirželis tašei (jei kartais reiktų ką sunkaus nešti, tai  per petį lengviau nešt), usb raktas, mažos šukos, sulenkiamos žirklutės, va net klijų radau (kažkada reikėjo bet neišsiėmiau), kelioninis dantų šepetėlis (dažnai, ypač savaitgaliais kur pas draugus nakvodavau, po kokio gimtadienio ar pan.), žiebtuvėlis (pati nerūkau, bet mėgaujuosi sambuca), kai į paskaitas einu tai ir sąsiuvinių ir konspektų atsiranda... na atrodo viskas smile telefono tašei nelaikau, jis man turi būt visada po ranka smile aa, kartais ir batų tepalą nešiojuos, kai oras bjaurus ir gali išsipurvint smile

138

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Aurelija, 19 parašė:

smile idomi tema smile mano rankinėje visada gali rasti kvepalų buteliuką, kosmetinę(na o ten viskas, kas reikalinga pasitaisyt makiažui), tušinukai, pieštukas, įvairios nuolaidų bei klubo kortelės, piniginė, būtinai juodi, balti ir kt. spalvos siūlai bei adatos (kas gali žinot gal saga išplyš netyčia smile ), ausinukai, vienkartinės nosinaitės, raktai, ilgas dirželis tašei (jei kartais reiktų ką sunkaus nešti, tai  per petį lengviau nešt), usb raktas, mažos šukos, sulenkiamos žirklutės, va net klijų radau (kažkada reikėjo bet neišsiėmiau), kelioninis dantų šepetėlis (dažnai, ypač savaitgaliais kur pas draugus nakvodavau, po kokio gimtadienio ar pan.), žiebtuvėlis (pati nerūkau, bet mėgaujuosi sambuca), kai į paskaitas einu tai ir sąsiuvinių ir konspektų atsiranda... na atrodo viskas smile telefono tašei nelaikau, jis man turi būt visada po ranka smile aa, kartais ir batų tepalą nešiojuos, kai oras bjaurus ir gali išsipurvint smile

ar nepamirsai pamineti maisa visam sitam slamstui susikraut:D:D:D

139

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

Fiodoras, 25 parašė:
Aurelija, 19 parašė:

smile idomi tema smile mano rankinėje visada gali rasti kvepalų buteliuką, kosmetinę(na o ten viskas, kas reikalinga pasitaisyt makiažui), tušinukai, pieštukas, įvairios nuolaidų bei klubo kortelės, piniginė, būtinai juodi, balti ir kt. spalvos siūlai bei adatos (kas gali žinot gal saga išplyš netyčia smile ), ausinukai, vienkartinės nosinaitės, raktai, ilgas dirželis tašei (jei kartais reiktų ką sunkaus nešti, tai  per petį lengviau nešt), usb raktas, mažos šukos, sulenkiamos žirklutės, va net klijų radau (kažkada reikėjo bet neišsiėmiau), kelioninis dantų šepetėlis (dažnai, ypač savaitgaliais kur pas draugus nakvodavau, po kokio gimtadienio ar pan.), žiebtuvėlis (pati nerūkau, bet mėgaujuosi sambuca), kai į paskaitas einu tai ir sąsiuvinių ir konspektų atsiranda... na atrodo viskas smile telefono tašei nelaikau, jis man turi būt visada po ranka smile aa, kartais ir batų tepalą nešiojuos, kai oras bjaurus ir gali išsipurvint smile

ar nepamirsai pamineti maisa visam sitam slamstui susikraut:D:D:D

Fiodorai, kam slamstas, o kam daiktai gyvybisko reikalingumo.. :DD Pvz, mano turinys jau apmazintas buvo, kai rasiau, nes rankine mazesne isigyjau.. Nzn, ka galeciau isimti - viskas "PC" svarbos, kaip sakoma.. ;D

140

Re: ka nesiojates savo rankineje? gal puse savo gyvenimo? ka?

hmm... Pagal si kuklu inventoriaus aprasyma, belieka pridurti, kad musu moterys turetu buti labai atletiskos asmenybes... Ne kiekvienas sugebetu nesiotis toki bulviu maisva prikauta tiek ... visko... smile Saunuoles, taip ir toliau big_smile~ Olimpijadoj matau jusu pergale big_smile~