1

Tema: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

as pradejau keist sawo stiliu po mazu ir atkreipiau kad mano viena drauge ir pradejo keist stiliu koki ir as,pirkdawau firminius draubuzius ir t.t. ji perka visus drauubuzius kokius ir as dedas tuospacius net valgo ka ir as
ka man daryt kad ji baiktusu taip elgusi?

2

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

jei tu busi savo vidumi iskirtine, tai niekas nesugebes taves atkartoti... o del valgimo ko cia jaudintis visa lietuva valgo cepelinus:)

3

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

manyciau reiketu su ja akis i aki pasikalbet ir pasakyt kad tau tas igriso ir kad nori wiena but tokia koke esi o kad ne visi kopijuotu ir tikriausiai viskas butu ciki piki smile

4

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Indrule, 18 parašė:

manyciau reiketu su ja akis i aki pasikalbet ir pasakyt kad tau tas igriso ir kad nori wiena but tokia koke esi o kad ne visi kopijuotu ir tikriausiai viskas butu ciki piki smile

bet as su ja jau kalbejau ne viena kart ir nieko ji tapati daro ;( wisi klausia kdl as taip darau bet atsako nes tu esi grazi ir pns ir i tawe bernaj atkrejpe demesi o as sakau kurk sawo stiliu ji sako ne

5

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

tj jei nesupranta lietuviu kalbos,tu megink jai paaiskin panaudojant  truputi jegos big_smile

6

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

nekreipk demesio tegul sau kopijuoja...:)

7

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

matai mergyt... lai kopijuoja... nei ji viena tokia, nei ka... skudurus puse lietuvos nesioja vienodus... paivairink savo garderoba kokiais nors aksesuarais, galu gale skatink save kurti... nebuk ,,nupirkta" meme...megiamus dzinsus gali pasiuvineti karoliukais, salika uzsimesk... paprasyk kad mama numegztu tarkim plonyti mocherini sali... ir tokio niekas netures...ir t.t. tik pasikapstyk savo mazoje galveleje ir susigalvok ka nors oroginaliau... turesi ,,nupirktus" bet originalius daiktus:) viskas labai paprasta:)

8

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

panasu, kad problema ne tavo draugeje, o tavyje, susimastyk

9

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Hm... ir kuo tu jau jautiesi tokia išskirtinė.. iš tavo nuotraukų matosi kad pati kopijuoji kai ką... Tas "kai kas" yra "plastmasinės gražuoliukės" stereotipas.. Tu akivaizdžiai esi paveikta kvailos pop kultūros. Asmeniškai aš nuo tokių mergaičiukių, kokią matau tavo nuotraukuose, stengiuosi laikytis kuo atokiau..

10

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Rolandas, 21 parašė:

Hm... ir kuo tu jau jautiesi tokia išskirtinė.. iš tavo nuotraukų matosi kad pati kopijuoji kai ką... Tas "kai kas" yra "plastmasinės gražuoliukės" stereotipas.. Tu akivaizdžiai esi paveikta kvailos pop kultūros. Asmeniškai aš nuo tokių mergaičiukių, kokią matau tavo nuotraukuose, stengiuosi laikytis kuo atokiau..

va va pritariu :> nieko nepamaciau tavyje mergyt issikirtinio ko nedaro didzioji dauguma Lietuvos merginu smile

11

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Egle, 17 parašė:
Rolandas, 21 parašė:

Hm... ir kuo tu jau jautiesi tokia išskirtinė.. iš tavo nuotraukų matosi kad pati kopijuoji kai ką... Tas "kai kas" yra "plastmasinės gražuoliukės" stereotipas.. Tu akivaizdžiai esi paveikta kvailos pop kultūros. Asmeniškai aš nuo tokių mergaičiukių, kokią matau tavo nuotraukuose, stengiuosi laikytis kuo atokiau..

va va pritariu :> nieko nepamaciau tavyje mergyt issikirtinio ko nedaro didzioji dauguma Lietuvos merginu smile

bet va kdl jus sakot kad as kopijuoju pop juk as neesu lt,ir jau kokes cia kopijuoju plastikines grazuoles? gal is foto tik taip atrodo

12

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

>>>bet va kdl jus sakot kad as kopijuoju pop juk as neesu lt,ir jau kokes cia kopijuoju plastikines grazuoles? gal is foto tik taip atrodo

Na mes juk ir nesitikim kad tu suprasi ką kalbam.. big_smile

13

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Galbūt tai tavo DRAUGEI patinka toks pats stilius. Net ir valgo tą patį? big_smile Sujuokinai.
Esi jau lyg suaugus, o dar kyla tokios problemos. Apverktina.

14

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

turi dziaugtis kad tave kazkas megdzioja..bet gal patark jai truputi skirtis nuo tavo stiliaus..ne visai jo pamirsti bet pakeisti detales smile kad nevaiksciotumet kaip vienodos papugos smile
juk visada malonu zinoti kad kazkam ir tu ir tavo stilius patinka..gal ateity galesi kam patarti kas nores buti panasus i tave smile

15

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

taip istikruju tai nesuprantu tavo drauges ar ji taip jau nori but y tave panasi ar ji neturi savo skonio ir nenori buti iskirtine juk visi nori but iskirtineis smile gal tu jei lb didelis idialas o su viakinasi nebuna barniu kad tu bui su juo tia ir ji buna su juo ? smile

16

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

aha, o ka cia kopijuoti pas taves???:):):) visas miestas taip atrodo

17

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Andreja, 17 parašė:

as pradejau keist sawo stiliu po mazu ir atkreipiau kad mano viena drauge ir pradejo keist stiliu koki ir as,pirkdawau firminius draubuzius ir t.t. ji perka visus drauubuzius kokius ir as dedas tuospacius net valgo ka ir as
ka man daryt kad ji baiktusu taip elgusi?

paziurejau 3 tavo foto ir daugiau neistveriau.. mergaite gi tu soliariume gimei ir augai..

>>>>>> 18 metu ir sprendi tokias "opias" problemas.. subresk ir proto igauk :-)

kazkodel manai kad zeme tik apie tave sukasi.. ir kuo tu is kitu issiskiri orandzine odos spalva :?

18

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

big_smile vava smile nematau kuo esi jau tokia isskirtine nuo kitu :}

19

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Irmantas, 20 parašė:

taip istikruju tai nesuprantu tavo drauges ar ji taip jau nori but y tave panasi ar ji neturi savo skonio ir nenori buti iskirtine juk visi nori but iskirtineis smile gal tu jei lb didelis idialas o su viakinasi nebuna barniu kad tu bui su juo tia ir ji buna su juo ? smile

na ji nezino su kokias as vaikinais bendrauju ir ka su jais veikiu nes nebendrauju jau su ja visai ir jai as pasakiau gal nustos kartot mane

20

Re: jei mane kopijuoja drauge,ka man daryt ir as jai ta sakau bet ji nekreipe ka as jai sakau

Migle, 26 parašė:

aha, o ka cia kopijuoti pas taves???:):):) visas miestas taip atrodo

lietuvoj suprantu bet vokietijoj-bremene cia juk neiprasta