1

Tema: ka manote internetu draugawimas?

man pasiule wajkinas draugaut bet as neesu lt o jis taip ir ar apsimoka draugaut internetu ar ne?

2

Re: ka manote internetu draugawimas?

o iki siol internetu jus nedraugavot smile taigi bendravot ir siaip - vadinasi draugavot smile
bet poros tai nesitikeciau is viso to reikalo ispesti:) susirask gyva zmogu ir ta pati patark jam smile

3

Re: ka manote internetu draugawimas?

Yra tekę girdėti, kad yra tokių porų, netgi susituokusių internetu (idomu kaip viskas vyksta smile ), o šiaip tokios draugystės (kaip supratau šiuo atveju kalbama kiek daugiau nei draugystė) nemanau, kad trunka ilgai, ir man nelabai įsivaizduojama kaip jos gali vykti, juk vienas pagrindinių elementų - buvimas drauge, laisvalaikio leidimas ir t.t., žinoma, kas kita jeigu jau esi mačiusi tą žmogų, bendravusi su juo, jaučiat vienas kitam simpatiją ir žinai, kad ateity su juo dar susitiksite gyvai, tada galite bandyti išlaikyti savo santykius, kitokiu atveju nemanau, kad jaustumėtės gerai žinodami, kad jus jungia tik abstraktus daiktas - internetas, o žmogui juk visada norisi pačiupinėti, pajusti ką jis turi. smile

4

Re: ka manote internetu draugawimas?

as manau kad cia yra tikra nesamone tu esi ne lietuvoi jis lietuvoi ir jus niekaip nesusitiksit o gal jis is wis turi mergina ir tu jam patikai ir draugams nori sakykt wa as turiu mergina ir pns juk tu esi ne lt o draugaj pawydetu nes tu esi grazi mergina tad as nesutikciau tawo wietoje

5

Re: ka manote internetu draugawimas?

man atrodo kad durniu pavoliot neblogai internetu bet draugyste ne ta kur tik kompu susirasineji

6

Re: ka manote internetu draugawimas?

mano nuomone pabandyti tikrai verta,nes pati esu susidurusi su panasia situacija ir tikrai normaliai pasiseke:)

7

Re: ka manote internetu draugawimas?

nieko blogo bet ir nieko gero. taspats kaip medu per stikla laiziti:Dhttp://forumas.ieskok.lt/imgload/1626

8

Re: ka manote internetu draugawimas?

manau kad biski nesamone! :::817

9

Re: ka manote internetu draugawimas?

Pati turi nuspręsti, ar apsimoka.

10

Re: ka manote internetu draugawimas?

man taj sitokie issi*isinejimai tik parodo kajp visi yra nesveikai prisirise prie to interneto ir internetiniu pazinciu kad painioja visa sita su realiu gyvenimu

11

Re: ka manote internetu draugawimas?

na dar tokiu nesamoniu nesu girdejes ;D  vaje vaje .. :-)

12

Re: ka manote internetu draugawimas?

Linas, 19 parašė:

na dar tokiu nesamoniu nesu girdejes ;D  vaje vaje .. :-)

negirdejai?bet girdi