1

Tema: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

Ar matete si filma? jai taip parasykit ar patiko koki ispudi paliko?

2

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

man pirma dalis paliko kurkas didesni ispudi:V

3

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

Pats prasciausias is visos F&F serijos..Siuzetas kvailas..Labai daug fantastikos ir isvis man nepatiko..Neskaitant viso to ka minejau anxciau sitas filmas visiskas sh..Su driftu ten rysio nelabai maciau..Bet kas patiko tai du soundtrackai..
teriyaki_boyz-tokyo_drift_(fast_and_furious)
Ir sitas isvis gerulis..dj_shadow_feat_mos_def-six_days_the_remix..:D

4

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

nea, nepatiko.. kad ir kine ziejau su visais ten garso efektais, bet vis tiek nieko gero..

5

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

o man visai patiko...:)

6

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

Tomas, 26 parašė:

Pats prasciausias is visos F&F serijos..Siuzetas kvailas..Labai daug fantastikos ir isvis man nepatiko..Neskaitant viso to ka minejau anxciau sitas filmas visiskas sh..Su driftu ten rysio nelabai maciau..Bet kas patiko tai du soundtrackai..
teriyaki_boyz-tokyo_drift_(fast_and_furious)
Ir sitas isvis gerulis..dj_shadow_feat_mos_def-six_days_the_remix..:D

sutinku su dauk kuo smile o del fantastiko abejojiu jos ten mazai maziau nei pirmose dalyse tongue o jai sakai kad fantastika jog taip vazinet neimanoma tai klysti ten visi auto turi po kapotu daugiau nei 400AG po kapotu visi auto varomi galiniai ratais... visu auto driftavusiu vaziuokle nuleista ipac zemai kas sako jog driftai buvo daryti realiai o ne kino studijoj juos montuojant....
tik vienas sh.. sitam filme jog filmo visa ideja sugadinta, visas filmas vyksta del mergos klyno!!! lietuvoj mergos vien uz pasedejima masinoj kurios verte virsija 1 lemona litu "pasirasytu bet kam", ai nu krc filmo ideja idelizmas, ne gal tiksliau idiotizmas !!!

7

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

Algis, 22 parašė:

[quote
tik vienas sh.. sitam filme jog filmo visa ideja sugadinta, visas filmas vyksta del mergos klyno!!!

va cia tai taikliai pasakyta...:::034

8

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

isderge mustanga idedami nisano sirdy...

9

Re: Greiti ir isiute tokijo lenktynes

galit parsisiust su emule ir ziuret smile
[fl]1730[/fl]
formatas: XviD 
Кokybe: DVDRip 
video raiska: 608x256; 23.976 fps; 771 kbit/sс; XviD 
garsas: 48kHz; stereo; mp3, 160 kbit/s 
dydis: 697 Мб 

emule linkas:
ed2k://|file|Trojnoj.Forsazh.(Rus).SEED-team.&.ShareReactor.ru.avi|729397248|7CCDD25305DF925D67A661001D81F8A6|/