1

Tema: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

Taj va.
kas ish jusu yra mate fylma
\kvepalaj\ atrodo
tajp lietuviskaj vercias
bo vokishkaj das parfum.
Taj va ce vienas ish geriausiu
fylmu kuriuos man teko matyti.
Kazkodel labj liko atminti.

2

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

"kvepalai-vieno zudiko istorija" ....atminty ir man isliko...galbut, kad siuzetas isskirtinis ir visai naujas.....knyga dar geresne uz filma...Patrickas Susgindas....
filmas neapsakomas.....sukelia ir mistini poveiki....palieka ir paciam zurovui daug apmastymu...

3

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

man tai.nzn bet kazkaip nlb..nieko tokio ypatingo ko tikejausi..daug daug reklamos bet..velgi pamoka kad tiketi reklamomis negalima:PPP

4

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

niu toks sokiruojantis filmukas, ji pamacius panorau ir knyga perskaityti, ji dar idomesne nei filmas

5

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

rejx man knyge er paskajtyt.Bet filmas man vis vien patinbka.Pcichologija,nesamone er seubas viename.

6

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

nestebuklas bet patiko smile

7

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

Patiko,tik pabaiga nuvyle,kazkokia durna,kitokios tikejausi.......

8

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

filmo nemaciau bet knyga esu skaites tikrai gana gera ir pat veikejas ganetinai iskirtinis neiprastas siems laikams

9

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

ot gerai kaip tik pumpuoju ji, matau normalu pasirinkau smile

10

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

nerealiai patiko!super aktoriai suvaidino:)

11

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

neblogas filmas bet toks slykstus sakyciau...
john batist geras vardas ;>

12

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

Na toks idomus, pazet verta.. susimastyt gal siektiek...

13

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

Agh mano sese mate labai zeurei isimylejo aktoriu big_smile

14

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

man tai nerealiai patiko,buvau ir knyga skaicius(na joks kinas neprilygs knygai)...
verta pziuret ta filma

15

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

gera buvo pradzia, vidurys ir pabaiga filmo. na pabaiga kiek durnoka. bet vis tiek, vienas is tu, kuriuos verta paziuret.

16

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

aejp labaj idomus filmas ... bet kaj ejau y ji nepasiziurejau kiek laiko bus ..... ir sejp labaj ilgaj kaj kuriose vietose uzsiteses .. ant pacio galo isvis neydomu ... kino saleje visi pradejo rekt kada islejs is kino sales ... ir kada baigsis ... big_smile

17

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

na knyga tai gal ir gera...bet filmu tai geresniu maciau,vienu zodziu kazkokia kriminaline istorija kartu su moksline fantastika pabaigoje:::961

18

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

Knygą skačiau, kai jau žinojau, kad statomas filmas ir kokie aktoriai ten vaidins.  Bet paties filmo iki šiol neprisiruošiau pažiūrėt, nors knyga patiko.  Kažkaip netikiu, kad kas nors sugebėtų ją tinkamai perkelt į ekraną.

19

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

hmz..noreciauy pamatyti..nemaciau:))))
:::d04

20

Re: Kvepalaj (das Parfum) ;>>*

Filmas - tikras gliukas! Ziurejau issiziojes iki pat pabaigos. Noreciau pabendrauti su reziserium - jis,manau,dar didesnis gliukas...