1

Tema: kaip surast waikina?

ei zhmogai;D patarkit;D kaip per sawaite susirast toki nebloga waikina?:Dna su kuriuom ir pakalbet butu galima,na dar neblogai kar ir ishwaizda nebutu lb kraupi? et durna shi mano tema,bet wa kazhkaip nieko prasmingiau nesusimasto man ;P

2

Re: kaip surast waikina?

o tai kodel butent per savaite?jeigu jis tau reikalingas tik tam,kad galetum pries drauges pasipuikuoti,arba kaip pati rasai,kad pakalbeti butu galima,tai abejoju ar toks atsiras....pakalbeti juk galima ir su paprastais draugais vaikinais....negi dabar nori tureti bet koki,kai galbut atejus laikui gali tureti pati geriausia??

3

Re: kaip surast waikina?

kam tu prie zmogaus kimbi, jei ji nori tai tegu turi, cia jau jos reikalas:D tai jug rasinejiesi ieskoke, tai pasiulik tiems berniukas kurie tau labiausiai patika ir ziurek kas bus, jei jau taip reikia:)

4

Re: kaip surast waikina?

Egle, 15 parašė:

o tai kodel butent per savaite?jeigu jis tau reikalingas tik tam,kad galetum pries drauges pasipuikuoti,arba kaip pati rasai,kad pakalbeti butu galima,tai abejoju ar toks atsiras....pakalbeti juk galima ir su paprastais draugais vaikinais....negi dabar nori tureti bet koki,kai galbut atejus laikui gali tureti pati geriausia??

Gilesnė, matyt, jos kėslai. Gal bučiuotis nori, ar nekaltai pažaist.

5

Re: kaip surast waikina?

Augūna, 16 parašė:
Egle, 15 parašė:

o tai kodel butent per savaite?jeigu jis tau reikalingas tik tam,kad galetum pries drauges pasipuikuoti,arba kaip pati rasai,kad pakalbeti butu galima,tai abejoju ar toks atsiras....pakalbeti juk galima ir su paprastais draugais vaikinais....negi dabar nori tureti bet koki,kai galbut atejus laikui gali tureti pati geriausia??

Gilesnė, matyt, jos kėslai. Gal bučiuotis nori, ar nekaltai pažaist.

  o argi buciniams reikalingas vaikino statusas?;)dabar pilna bernioku,kurie buciuoja merginas ir nebudami ju vaikinais...:)

6

Re: kaip surast waikina?

Egle, 15 parašė:
Augūna, 16 parašė:
Egle, 15 parašė:

o tai kodel butent per savaite?jeigu jis tau reikalingas tik tam,kad galetum pries drauges pasipuikuoti,arba kaip pati rasai,kad pakalbeti butu galima,tai abejoju ar toks atsiras....pakalbeti juk galima ir su paprastais draugais vaikinais....negi dabar nori tureti bet koki,kai galbut atejus laikui gali tureti pati geriausia??

Gilesnė, matyt, jos kėslai. Gal bučiuotis nori, ar nekaltai pažaist.

  o argi buciniams reikalingas vaikino statusas?;)dabar pilna bernioku,kurie buciuoja merginas ir nebudami ju vaikinais...:)

bet taip oficialiau ir visada salia bus kai nores:D

7

Re: kaip surast waikina?

na mes cia galim tik spelioti,nes tikraja priezasti zino tik emilija,,kuri nesiskubina mums paaiskinti sukurtos temos priezasties,taigi mes negalime padaryti tiksliu ir teisingu isvadu:)

8

Re: kaip surast waikina?

o kas is tikruju yra draugavimas??? as taip ir nepakertu??

9

Re: kaip surast waikina?

tai wot zhmogai jums papaishkinimas kamgi man to waikino reikia;]]
na ishtiesu tai shita tema sukuriam ne tam,kad ash ishtiesu ieshkau to waikino ir man jo butent dbr reikia;]man buwo idomi zhmoniu reakcija,pasiulymai;]]
taigi egle,waikinas bent jau man tikrai nereikalingas priesh drauges waidinti,nes mano drauges  tikros ir nuoshirdzios tad nera ir reikalo;]]nai r kalbejimuisi draugu yra;]] cia ash truputi ne taip ishsireishkiau,nes pastaruoju metu pastebejau,jog kai waikinas kabina mergina;D tai truputi lekshtas pasirado,tad ..;]
joa dekui mindaugai;D na kad jau tie per ieshkok,tai tirkai dar neesu maciusi nei wieno kuris man tikrai kristu i akis;]]na bent kaune gywenanciu:D
aguna,man waikino ir del buciniu nereik,kiek atsimenu tai jau nebemadinga;D dbr jau wisi leidzhiasi:D bet tai nereishkia,kad ash einu su wisais ir buciuojuos:D
Na wa kai jau beweik paaishkinau esme;D na tiesiog man buwo idomu ar realu per sawaite susirasti na toki padoru waikina;D oo kdl butent per sawaite klausete jus manes?:D na jei susirasciau iki kito sawaitgalio tai jau sawaitgalis butu uzhimtas;D
na oo mano galwa draugawimas shiais laikais yra pasidares begalo banalus,na tipo wa mes pora,taj wa mes cia jau kaip sake mindaugas oficialiai galim buciuotis ir shiaip...manau,akd draugawimas turetu but kazhkas daugiau;]] et et bet kolkas perjaunas tas mano protas tokiam suwokimui;]]

10

Re: kaip surast waikina?

vot... pirmas zmogus(atsiprasau) mergina, kuri isdeste aiskiai savo siekus, o ne pasiunte visus padejejus i kita puse:D

11

Re: kaip surast waikina?

na dekui dekui;]] bet nesuprantu kdl tu manai jog mergina ne zhmogus?:D

12

Re: kaip surast waikina?

Emilija, 15 parašė:

na dekui dekui;]] bet nesuprantu kdl tu manai jog mergina ne zhmogus?:D

asmeniskai tau rasiau tai taip reikejo iskirti big_smile

13

Re: kaip surast waikina?

mmm;] na dekui dekui,kad jau taip;]]

14

Re: kaip surast waikina?

Tik neieskok diskotekose ;D se mano kajp vajkino patarimas.Zinok jis pats atejs net ieskot nerejx. [sor jej shyitoj temoj manes neturejo but smile ]

15

Re: kaip surast waikina?

hmz..tomai,kdl neturejo?;D
tai ash ir nesistengiu ieshko:D oo jei ir pradedu tai wis wien nieko nesurandu;Dmatyt dar perjauna;]]]

16

Re: kaip surast waikina?

Nori susirast baxura? ejk i gatwe ir ieskok... gal surasi koky wiena kita ;D tokiais dalykais kaip pazintys per interneta netikiu.... ar daug tokiu atweju kad cia yra poru? big_smile

17

Re: kaip surast waikina?

na ash tomai ir nesakau,kad noriu per neta to waikino ieshkot;D na beto gatwese tokiu normaliu irgi mazhuma;D big_smile

18

Re: kaip surast waikina?

na paieskok prie laiptiniu, ten renkasi intelektuali liaudis, su ja galesi pasisnekuciuoti apie filosofine literatura, ar naujausia spektakli aptaria

19

Re: kaip surast waikina?

joa gerai nebutina cia ish manes shaipytis;D

20

Re: kaip surast waikina?

prie laiptiniu xDD kurgi ne smile na o del pazinties internetu...galit pradet tiket;>...