41

Re: kaip surast waikina?

Emilija, 15 parašė:

ei zhmogai;D patarkit;D kaip per sawaite susirast toki nebloga waikina?:Dna su kuriuom ir pakalbet butu galima,na dar neblogai kar ir ishwaizda nebutu lb kraupi? et durna shi mano tema,bet wa kazhkaip nieko prasmingiau nesusimasto man ;P

turbut neturi kur nauju svest tai bahuro reike per savaite big_smile big_smile

42

Re: kaip surast waikina?

Emilija, 15 parašė:

ei zhmogai;D patarkit;D kaip per sawaite susirast toki nebloga waikina?:Dna su kuriuom ir pakalbet butu galima,na dar neblogai kar ir ishwaizda nebutu lb kraupi? et durna shi mano tema,bet wa kazhkaip nieko prasmingiau nesusimasto man ;P

>>>>>>>>>
tai nesiukmslink forumo tokiom apgailetinom temom :{}

43

Re: kaip surast waikina?

Linas, 19 parašė:
Emilija, 15 parašė:

ei zhmogai;D patarkit;D kaip per sawaite susirast toki nebloga waikina?:Dna su kuriuom ir pakalbet butu galima,na dar neblogai kar ir ishwaizda nebutu lb kraupi? et durna shi mano tema,bet wa kazhkaip nieko prasmingiau nesusimasto man ;P

>>>>>>>>>
tai nesiukmslink forumo tokiom apgailetinom temom :{}

bandziau ir  kaskada visus auklet.

44

Re: kaip surast waikina?

nu tai ishtrink kad gudras shita tema;D

45

Re: kaip surast waikina?

Linas, 19 parašė:
Emilija, 15 parašė:

ei zhmogai;D patarkit;D kaip per sawaite susirast toki nebloga waikina?:Dna su kuriuom ir pakalbet butu galima,na dar neblogai kar ir ishwaizda nebutu lb kraupi? et durna shi mano tema,bet wa kazhkaip nieko prasmingiau nesusimasto man ;P

>>>>>>>>>
tai nesiukmslink forumo tokiom apgailetinom temom :{}

daug geresne tema, nei ka veiketi siandien arba kaip sekasi, ar panasus meslas, jei jai reikia labai tai tegu iesko, negi gaila:P svarbu geri norai, jug sventes:)

46

Re: kaip surast waikina?

nueini, pamatai, pamirckioji akytem, pasilaizai ir jis jau tavo, nors savaitei, ar taip sunku?
Siaip durna tema, pritariu

47

Re: kaip surast waikina?

O susirast vaikina paprast:)
P r i e i n i  prie vaikino(ne prie merginos) ir paklausi ar noretum buti mano draugu(tik neklausk kiek valandu pagalvos ka isviksti kur nors) jei sakys TAIP nekalbek nesamoniu eik pire reikalo...sakyk kad neduosiu p*st 5 metus... po to kai 3 valandas zvengsit iki numirimo sakyk as Emilija labas... ti va cia Tavo naujas draugas gerbk ji ir jis Tave gerbs o jei pagalvos ka esi K*urva eik tiesiei ir net neatsisuk eik prie kito ir sakik noriu bet ne duosiu...ir isvis kiek vaikinu ira laisvu AFRIKOI vistiek koki negra susirasi:)

48

Re: kaip surast waikina?

joa dekui uzh linxma patarima;D

49

Re: kaip surast waikina?

funny big_smile