1

Tema: ar vaikinas taves nebemyli?

sweiki...kajp suprasti jog vaikinui jau atsibodau?ir jis manes nebe myli?

2

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

niu kur jusu nuomones? ;(

3

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

manau pagal jo elgisi kitaip ne nebet pati supranit reikia klausti...

4

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

zinau as ir klausiu...bet jis sako viskas geraj ir t.t bet is elgesio jis kitoks nej buvo seniau

5

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

nedrista prisipazint, kad nori santykius nutraukt ir tiek, as ir anksciau nedrisdavau, taip aisku labiau mergina iskaudini..

nors linkiu, kad buciau neteisus:)

6

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

jo geriau butum neteisus...o taj kajp tiu elgdavajs su ja?

7

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

jom. as negeras labai berniukas buvau:)
maziau demesio skiri, ne taip siltai bendrauji, reciau nuvaziuoji, siaip bendravimas kitoks kazkoks tampa, maziau visokiu mazybiniu zodziu ir t.t. sunku tai paaiskint, bet merginos tai jaucia, jei paklausia ar kas atsitiko, sakai, kad viskas ok, tiesiog pavarges esu, darbe ar moksluose rupesciu daug ir pan. per skysti kiausai budavo pasakyt, kad viskas baigta

8

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

aisq

9

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

ot sitos savybes jusu ir blogiausios...

10

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

joa tikraj...bijot iskaudinti...bet nieko nesakydami ir slepdami viska skaudina dar labiau ;(

11

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

Nu o tai ka su jumis daryti? iskart pasakai kad viskas baigta, jus iskart pradedat rekti visi vyrai kiaules ir t.t. , jai po biski santykius nutrauki(kas yra geriausia daryti viska palaipsniu) vel negerai smile skot skaudina dar labiau, tai ka tada daryti jai zmogus nebepatinka? Atmaskes metit? tipo sakyti: "tarp musu kad ir nieko nebuvo", "mes buvom tik draugai" ir t.t
p.s sorry kad offtopica padariau hmm
p.p.s Edita, 17 linkiu kad viskas susitvarkytu...

12

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

Ovydas, 19 parašė:

Nu o tai ka su jumis daryti? iskart pasakai kad viskas baigta, jus iskart pradedat rekti visi vyrai kiaules ir t.t. , jai po biski santykius nutrauki(kas yra geriausia daryti viska palaipsniu) vel negerai smile skot skaudina dar labiau, tai ka tada daryti jai zmogus nebepatinka?

o man atrodo kad jau geriau viska ir is karto pasakyti, nei tempti guma...

Edita, laikykis;)

13

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

dekuj...niu kazinau man atrodo geriau jau pasakyti anksciau nej veliau...nes kuo ilgiau tempi visa taj tuo labiau antra puse prisirisa prie taves...

14

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

na as gal cia per daug viska sureiksiminu bet tiesiog man tajp atrodo jog jo jausmaj man atsalo nors draugaujam jau 10men ;(

15

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

as myliu jei jis nemyli smile

16

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

As ir manau, kad reikia pasakyti kuo greiciau...O tas tampymasis vagu ar ka pakeicia i geraja puse...tik blogiau... o siaip del to rekimo juk yra visokiu paneliu...:) as jeigu ir pasakau, akd visi vyrai kiaule ai tik juokais...:)

17

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

pasikarkit mergos

18

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

Edita, 17 parašė:

zinau as ir klausiu...bet jis sako viskas geraj ir t.t bet is elgesio jis kitoks nej buvo seniau

buvo ir man taip nutikę... tylėjo tylėjo, kol neapsikenčiau ir pati užbaigiau viską. Po to pasakė šiaip taip, kad išblėso jausmai, bet negalėjo jis man tiesiai šviesiai pasakyt.
Tai vat, kai nusibos kankintis, pati ženk lemtingą žingsnį.

19

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

Audrius, 23 parašė:

pasikarkit mergos

del jusu,bernu kartis?nejuokink :::044:::044:::044:::044

20

Re: ar vaikinas taves nebemyli?

dekuj uz patarimus