41

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

LIETUVA-lietuviams,tai faktas kurio kaip ir savo tevu pakeisti neimanoma.JAUNIMAS  nebegit is LIETUVOS,nes musu vietas poto uzims babajai,juodziai ir kitokie spalvotasikniai...juokingiausia kad as pati Londone,bet ne cia desiu galutini savo gyvenime taska...:)

42

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

man Lietuvoje lb gerai,o kitos salys-tik atostogoms.

43

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Ernesta, 24 parašė:

LIETUVA-lietuviams,tai faktas kurio kaip ir savo tevu pakeisti neimanoma.JAUNIMAS  nebegit is LIETUVOS,nes musu vietas poto uzims babajai,juodziai ir kitokie spalvotasikniai...juokingiausia kad as pati Londone,bet ne cia desiu galutini savo gyvenime taska...:)


as nieko pries, jiem lietuviski atlyginimai gal nebus juokingi...palyginus su ju saliu atlyginimais.. bet pragyvenimo lygis cia zemas..

44

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Egle, 15 parašė:

man Lietuvoje lb gerai,o kitos salys-tik atostogoms.

na bet tema yra apie gyvenima toje salyje,o ne atostogavima

45

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

tik anglija arba lietuva kitur ateities nelabai matau ,nu gal dar amerika bet ten visai nieko gero ir boring gyvenimas

46

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

as noriu i JAPAN ;]

47

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

gal banalus pasirodysiu... bet man ir lietuvoj labai gerai, nes juk cia gimes, cia auges, cia viskas labai gerai pazistama wink

48

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Vokitijoje nes ten man linksma ir i kita sali nekeisiau

49

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Kristina, 25 parašė:
Egle, 15 parašė:

man Lietuvoje lb gerai,o kitos salys-tik atostogoms.

na bet tema yra apie gyvenima toje salyje,o ne atostogavima


tai ir isreiskiau savo nuomone-man ir cia lb gerai.

50

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

as noreciau kur nors kur silta ir idomu:)siuo metu esu uk:)dar ziuresim kur busiu veliau:)

51

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Gyvenimas svetur issklaido nereikalingas iliuzijas , kad esama geru ir blogu saliu. Visur savos problemos ir zmoniu dramos. Laimingi yra tie, kurie vienodai ilgisi ir tevynes, ir kitu saliu bei kulturu, kurias jie jau pazista... wink

52

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

joa, keliavimas po ta sali ir gyvenimas joje nera lygiaverciai..
as pasirinkciau Lietuva smile

53

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

pasirinkciau Anglija...
I lietuv ej kojos daugiau nenoriu grizt gyvenime.....

54

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Vytautas, 27 parašė:

Italija! Silta, grazu, karstos moterys, tekila...ehh wink

italija ir tik italija...........silta grazu karsti vyrai............http://forumas.ieskok.lt/imgload/3756

55

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

Vytautas, 27 parašė:

..sito klausimo as net neuzduociau, zinoma, kad itales! Lietuves labai saltos, arogantiskos, niurios...Tai paprasciausiai du skirtingi mentalitetai..

juokauji.........patikek italai ant musu lietuvaiciu seilejasi pamate...................vyrai nebenori isteketi uz italiu iesko merginu ir zmonu musu salyje..........itales bjaurios savimi pasitikincios kvakse o lovoje kaip lentos ..........apie ju karstuma tik legendos liko............patikek

56

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

as jau metus kipre gyvenu,cia grazu,silta,gera ir zmones draugiski.tikrai dabar i lietuwa negrizciau wisam laikui,man geriau cia kipre.atwaziuoju tik pas gimines cia ir tai trumpam:::b18:::757

57

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

as asmeniskai Italija renkuos.. kalba grazi ir vaikinai grazus big_smile  traukia ten.. aisku Lietuva sava salis, bet..:::042

58

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

karta, gal kai buvau kokiu 14 metu, norejau nesdintis is lietuvos.. i kokia nors anglija...kaip per bethovena rode..tvarkyngi namukai... svarus kiemai...namai per daug neissiskiria vieni is kitu..kaimynai susibendrave..na... kazkas tokio (:  panasaus... tvarkyngas, ramus uzkampis... (:  isvaziavau i prancuzija...grizus nezinojau kur detis... keikiau ta Lietuva visais imanomais zodziais.. o po to susivokiau"negali keist situacijos-keiski poziuri i ja".. ir pradejau cia ieskoti tai, ka radau prancuzijoj... (: pries metus nuvykau i vokietija...aurich miesteli... ten daugiausiai kataliku vokietijoje, o as dazniausiai keliauju kaip piligrimas.. na aurich, butent tai, apie ka svajojau... (:  viskas taip grazu...na tiesiog tobula...tolerancija... tvarka.. sakes!!! nenorejau nei uz ka grizti cia... gi tai faina, kai gali nakti iseiti po senamiesti pasivaikscioti ir nebijai, kad kas uzpuls, apiples ir t.t....pabuvau tris dienas, tris naktis... ir pasidare nuobodu... kai prisilieciau prie to kas atrodo man tobula, pasidare niuru, kai tai paverciau kasdienybe.. pasiilgau to bardako cia... tiesiog esu cia pripratus prie visko... ir ta naktis cia labiau zavejo, nes reciau iseidavau i senamiesti naktimis, o kai iseidavau-grozadavaus.. pasiilgau tos baimes, to adrenalino, kai eini trecia valanda stoties rajonu is kokios nors sventes ir dairais uz kampu... klausas\is kiekvieno snaresio, nuziuri kiekviena pravaziuojancia masina... pasiilgau pasiutusiu bobuciu troleibusuose, kurios kimba del auskaru ir vadina sataniste... visko cia pasiilgau... nes cia esu uzaugus, cia manoji kalba, manasis Kaunas... tas bardakas MANO..o keliauti patinka... paziureti kaip kitur..bet visad labai pasiilgstu Lietuvos (:   cia ir pasiliksiu... ir savo vaiku i airija neisleisiu big_smile

59

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

nieks taip nevilioja,kaip grizimas i lietuva gyvent,as nesugebu kitur adaptuotis,galiu dirbt uzsieni,bet su visam cia nelikciau.

60

Re: Kuria sali pasirinktumete gyventi ir kodel?

na man siuo metu patinka gyvent Svedijoje svari tvarkinga salis,tik kad saltoka cia...bet prie to priprantama.:)