1

Tema: panos nemoka rasyt laisku!

paaiskinkit man tokiam durnam kodel taip yra. parasai ilga maila gauni atsakimus pvz aha , jo , ne, gal, arba dar graziau kokia nors ikonele! ?skart kyla minti da pasla ...  aisku as turiu omemy ilgas mailas tai mazdauk toks kuri perskaityt reik bent 15min toki mail rasant tai tikiesi jog kils kazkokiu klausimu atsiras diskusija, priestaravimas ar dar kas nors vienam ar kitam teiginiui ai krc

2

Re: panos nemoka rasyt laisku!

tai reiksiasi kad rasai ne tam zmogui .. man irgi buna kad parasai nemenka laiska o atraso joaa. arba tai lb saunu.. :} tada ir paspaudziu istrinymo mygtuka.. :-)

3

Re: panos nemoka rasyt laisku!

jei jau taip padaro, tai ji nenori rasyt tau... va todel as manau... berniukai irgi taip daro smile

4

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Algis, 24 parašė:

paaiskinkit man tokiam durnam kodel taip yra. parasai ilga maila gauni atsakimus pvz aha , jo , ne, gal, arba dar graziau kokia nors ikonele! ?skart kyla minti da pasla ...  aisku as turiu omemy ilgas mailas tai mazdauk toks kuri perskaityt reik bent 15min toki mail rasant tai tikiesi jog kils kazkokiu klausimu atsiras diskusija, priestaravimas ar dar kas nors vienam ar kitam teiginiui ai krc

Uztai nesivargink ir nekurk kazkokiu ilgu laisku..Mane irgi uzknisa tokie laiskai kaip.."Labas..".."Ka veiki.." ir t.t..I tokius ir atsakau aisku atitinkamai..:D O siaip pirma laiska rasydamas nekurk romanu tiesiog isdestyk aiskiai savo salygas kad butu aisku ko tu nori ir t.t.. Nu kad joms lengviau suprasti butu..:D

5

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Nijolė, 20 parašė:

jei jau taip padaro, tai ji nenori rasyt tau... va todel as manau... berniukai irgi taip daro smile

o ka reiskia kai paraso idomei parasei parasyk dar ka nors ar kai parasai maila nuo iki o po to kokia 20 atrasineji i klausimus kopindamas po puse sakinio is 1 mailo. sitas bajaris yra nemirtingas

6

Re: panos nemoka rasyt laisku!

;D ;D ;D nu gal, kad ji jo neskaite ;D ;D arba negerai su atmintim... visko juk buna :V

7

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Ilgai rasyt laiska - reiskia kazkoki ypatinga atviruma, kazkoki artuma, bet kam tokio nerasysi...

8

Re: panos nemoka rasyt laisku!

>>Elena, cia jis sako, kad jis jai paraso ilgesni laiska,o pana atraso tik "jo" "faina" ir pan....

9

Re: panos nemoka rasyt laisku!

geriausios trumpos zinutes, tada iskart matai, kimba ar ne.
tokie atsakymai kaip rase Algis, mane irgi labai nervina. Dazniausiai trini arba ...

10

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Algi, man patinka ilgi laiskai, parasyk, gausi atsakyma-paklode;)

11

Re: panos nemoka rasyt laisku!

nesumastysiu as taip greit ilgo mailo man sende i naktine pamaina dirbt o per mobilnika savo galiu max 600 simboliu rasyt ir kol parasau atjunge nuo sistemos big_smile vel viska is naujo big_smile kazkaip reiktu klava prisijunkt prie debiliako tai galima rasyt smile kai prie pc sedesiu parasysiu wink ir aisku kurybine ideja bus apemus wink

12

Re: panos nemoka rasyt laisku!

koks durnius tau taip sake a????? smile

13

Re: panos nemoka rasyt laisku!

gal parasiai ka nors banalaus ir tiek

14

Re: panos nemoka rasyt laisku!

priklauso nuo laisko turiu ir merginos noro/galimybiu bendrauti..

15

Re: panos nemoka rasyt laisku!

ilgus laiskus rasom pazistamiems asmenims, kurie turi idomiu klausimu...
o kad klausimai kiltu, pirmiausiai reikia susipazinti, o kaip bebutu, susipazinti ir yra skirti zodziai "labas", "kaip laikaisi", ir pan.
gal deretu paciam but kurybiskesniam, o ne klausimu kruva parasius laukti issamaus atsakymo smile

16

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Moka.Pats kaltas jei rašai ilgą laišką tada kai nereikia;)

17

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Kalti tie manau,kas nesugeba i ta ilga laiska tinkamai atsakyti...Kai zmogus rasai,nes tikiesi zmoniskai pasisneketi,be jokiu banalybiu "labas kaip sekasi",o gauni atsakyma,kuris is daugiausiai trieju simboliu,nu tada zinot...
Ir nesutinku,su tais,kas sako,jog bendravimo,pazinties pradzia negali apsieiti be tokiu klausimu "kaip sekasi" ir panasiai,kai sulauksi atsakymo"gerai,normaliai arba blogai" geriau pazinsi zmogu?Labai abejoju...

18

Re: panos nemoka rasyt laisku!

istikruju gan nemalonu gauti viena zodi, na gal 2 zodziu, nors pats nemenkai parasei... jei nenori bendrauti, tai taip ir pasakytu, o ne numesti viena zodi arba ikonele kokia...
is vis riekia jau keisti tokias banalias frazes kaip: kaip sekasi, kaip nuotaikos... ir dar daug panasiu, jug kiekvienas gali sumastyti ka nors daugiau nei seniai iskalta fraze...

19

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Cia dar priklauso ka parasi tu ir kaip panele i tai reguos,ir ar jiai bus noro atrasyti i tavo laiskus...
As asmeniskai parasau ilgus laiskus ir kartais sulaukiu is vaikinu,gali ir trumpiau parasyti,nes nemegstu skaityti...Tai jau cia priklauso nuo pacio zmogaus!... wink

20

Re: panos nemoka rasyt laisku!

Man pavyzdžiui labai malonu gauti ilgą laišką... ir pačiai tokio pat ilgumo ar dar ilgesnius atrašinėti... ir tikrai nėra malonu bendrauti su žmogumi iš kurio gauni tik tarkim tokius žodelius kaip labas ar ka veiki...? Atvirai pasakius kartais netgi nesinori y tokias zinutes ar laiskelius atrašyti... Kur pradingo žmogučių kūrybiškumas... :::743