1

Tema: Aklas pasimatymas

Panos kaip manot, aklas pasimatymas faina ar ne?

2

Re: Aklas pasimatymas

kokio aklumo cia turi omeny? big_smile

3

Re: Aklas pasimatymas

visai visai aklas? big_smile

4

Re: Aklas pasimatymas

as variau i akla pasimatyma.. na, cia per ieskok susitarem, bet jo foto nebuvo.. neprasoviau, nieko vaikas buvo...

5

Re: Aklas pasimatymas

As irgi buvau per ieskok aklame apsimatyme, buvau maloniai nustebintas...

6

Re: Aklas pasimatymas

na net nzn gal ir ydomu butu smile tokiam nebuvau dar big_smile

7

Re: Aklas pasimatymas

buvaudu kartus ir daugiau jau gal nenoreciau, nes vaikinia buvo toki kad,,,,, vienas gal menesi koki nesimaudes ar nzn kas yra vonia, o kitas laike save marijono mikutaviciaus antrininku.... big_smile
o siaip jei vaikinas fainas tai gal ir aklas pasimatymas butu fainas wink

8

Re: Aklas pasimatymas

iš ieškoko narių buvau su trimis susimačiusi... arba išvaizda gera, bet galvelėj ne tas dedasi, kas reikia, arba protas žymiai lenkia išvaizdą... viduriuko neradau smile bet nieko grandiozinio ir nesitikėjau, todėl neimu į galvą big_smile o šiaip nesąm tie akli pasimatymai ;]

9

Re: Aklas pasimatymas

ai, ka zinau,kai nudegsiu, pasakysiu, kad negerai ;D

10

Re: Aklas pasimatymas

as ir buvau fainai laika praleidom...:::034

11

Re: Aklas pasimatymas

cia priklauso tas aklo pasimatymo fainumas nuo to, kaip patiko tau tas bachuriukas/ta panelyte

12

Re: Aklas pasimatymas

esu buves... bet paaiskejo kad ta mergina turi jau vaikina... nu visai maloniai nuteike gomuri big_smile

13

Re: Aklas pasimatymas

jai ka vaikinas buna atsiranda tada kai nori tepti slides kuo greiciau atmaskes prisipazinimai prasideda:) vaiku darzelis kitaip:)

14

Re: Aklas pasimatymas

buvau seip keliuose, vis per sms susipazindavom, pirmus kartus buvau maloniai nuvilta, o paskutinis buvo geriausias db turiu vaikina jau daugiau nei metukai :::607 niekada negali zinoti kas taves laukia uz kampo... :::812

15

Re: Aklas pasimatymas

nieko gero is tu aklu pasimatymu :DDDDDDDDD

16

Re: Aklas pasimatymas

Yra naudos, pamatai kitus, vistiek ratas pleciasi, tik reikia pataikyti, ar ilgiau bendrauti internetu ar kitu slamstu. Yra teke pajusti ...

17

Re: Aklas pasimatymas

buvau daug kartu,bet su tais kuriu nemaciau foto,tai beveik visais nusivyliau.o db tai jei einu tai tik su tokiais,kurie turi foto:)))

18

Re: Aklas pasimatymas

nuomoniu kalnas vienu zodziu, bet geriausia manau ta, kad tai nedaugiau kaip prikolas turintis du galus arba gera arba totaliai chujova:D:D

19

Re: Aklas pasimatymas

esu keleta kartu buvus, bet nepaliko labai jau teigiamo ispudzio... tie, kurie bijo bent jau foto isimesti, tai realybeje buna...
o ir siaip nesaugu.

20

Re: Aklas pasimatymas

o as niekada nejnu,kazkajp bajsoka,nezinaj kas taves laukia o ir siaip rizikuot per daug nemegstu....nors kam nebajsu ir megsta rizika taj gal ir fajnaj buna:::001