21

Re: Aklas pasimatymas

kas be ko, nei gerai nei blogai, kaip loterija smile

22

Re: Aklas pasimatymas

Na pradzioje tai gal ir ydomu bet veliau tai nea.......

23

Re: Aklas pasimatymas

kodel?:)

24

Re: Aklas pasimatymas

na ivairiu zmoniu buna. as jei einu ne todel kad susirascau antra pusele. man tiesiog idomu pabendrauti. ir ivairiu dalyku pasitaiko ir daug ko suzinau. o veliau jei buna faina tai lieki draugais smile

25

Re: Aklas pasimatymas

aklas, bet saligiskai smile
nes asmeni siek tiek zinai, nes susipazinai kazkokiu budu smile internetu, telefonu ar kt. budu smile
o tai visai idomu, jei manai, kad verta su tuo asmeniu susitikt smile

26

Re: Aklas pasimatymas

As irgi buvau aklame pasymatame,pasedejome paplepejome..Negaliu skustis buvo malonus vaikis!

27

Re: Aklas pasimatymas

as tos pacios nuomones, tai faina...praturtina bendravimo igudzius ir siaip apsisvieti... big_smile:D

28

Re: Aklas pasimatymas

Man nepatinka.Geriau jau su pažystamu kur nors nueiti...

29

Re: Aklas pasimatymas

... nemaloniausia dalis, aklojo pasimatymo... pasakyti, kad vaikinas tau nepatinka, nors laikas praleistas su juo praejo turiningai...

30

Re: Aklas pasimatymas

na jolanta geri cia zodziai , bet geriau sakyt is karto tiesiai negu tempt guma...
o as uz aklus pasimatymus nesvarbu kokio jie aklumo ir ko tikimasi ... visada atrandi ka nors naujo , susipazisti su zmonemis ir visada kazkuo buni nustebintas big_smile

31

Re: Aklas pasimatymas

Laura, 25 parašė:

aklas, bet saligiskai smile
nes asmeni siek tiek zinai, nes susipazinai kazkokiu budu smile internetu, telefonu ar kt. budu smile
o tai visai idomu, jei manai, kad verta su tuo asmeniu susitikt smile

visishkai pritariu.....

32

Re: Aklas pasimatymas

akli pasymatymai labai jaudina

33

Re: Aklas pasimatymas

NIu buvau gal kokius 3 ar 4 kartus aklame pasimatyme ir zinot ogi visus kartus nusivyliau...jei vaikinas idomus ir fainas pasnekovas tai jo veida jei nori maisu uzdenk,o jei veidelis kaip manekeno,tai proto nera ne tiek kaip pas visciuko big_smile

34

Re: Aklas pasimatymas

viena karta buwau-nusiwyliau-daugiau nebenoriu smile

35

Re: Aklas pasimatymas

NIu buvau gal kokius 3 ar 4 kartus aklame pasimatyme ir zinot ogi visus kartus nusivyliau...jei vaikinas idomus ir fainas pasnekovas tai jo veida jei nori maisu uzdenk,o jei veidelis kaip manekeno,tai proto nera ne tiek kaip pas visciuko big_smile


nepataikei su manim susitikt vat big_smile ne ne jei is tiesu kaip kam sekas:D

36

Re: Aklas pasimatymas

visai faina:)šioks toks jauduliukas prieš susitikimą būna,ir šiaip įdomu koks gi tas žmogus:)

37

Re: Aklas pasimatymas

tikra tiesa smile

38

Re: Aklas pasimatymas

na svarbu, kad tas aklas pasimatymas nesibaigtu, kaip aklam kelione nosim tiesiai i siena:::044

39

Re: Aklas pasimatymas

Savedra, 19 parašė:

NIu buvau gal kokius 3 ar 4 kartus aklame pasimatyme ir zinot ogi visus kartus nusivyliau...jei vaikinas idomus ir fainas pasnekovas tai jo veida jei nori maisu uzdenk,o jei veidelis kaip manekeno,tai proto nera ne tiek kaip pas visciuko big_smile

Kada naiviai tikiesi pacio geriausio, tada dazniausiai ir nusiviliama...
Reikia tinkamo nusiteikimo, nebus nors taip "abydna"... big_smile

40

Re: Aklas pasimatymas

nereikia eiti i pasimatyma tikinintis, kad sutiksi svajoniu princa ir i vaikina neziureti kaip i potencialu mylimaji. kai bendrauji atsipalaives kaip su biciuliu tai zymiai geriau ir laika maloniau praleidi. kadangi zmoguciai su kuriais buvau akluose pasimatymuose labai skirtingi tai daug naujo suzinojau, kuo anksciau visai nesidomejau, taip praplateja pasauleziura ir draugu ratas smile