41

Re: Aklas pasimatymas

Va, panele Dovile is to net naudos rado... O kazkas tik nusivyle... :V big_smile

42

Re: Aklas pasimatymas

Sigitas, 24 parašė:

Va, panele Dovile is to net naudos rado... O kazkas tik nusivyle... :V big_smile

viskas priklauso nuo poziurio wink aisku, pasitaikydavo ir kuriozu big_smile pvz. susitikau viena toki jau labai negrazu, nesimpatiska ir t.t. kadangi as tolerantiska tai nepuoliau begti ir meluoti, kad netiketai pas mane sveciai atvaziavo ir pan. buvo idomu pabendraut. sedim snekam apie gyvenima, o jau issiskiriant jis sako: "o ka tu butum darius, jei vietoj manes butu buves koks baisuoklis?" as jam ir pasakiau: "vis tiek buciau bendravus..." wink:::044

43

Re: Aklas pasimatymas

Dovilė, 21 parašė:
Sigitas, 24 parašė:

Va, panele Dovile is to net naudos rado... O kazkas tik nusivyle... :V big_smile

viskas priklauso nuo poziurio wink aisku, pasitaikydavo ir kuriozu big_smile pvz. susitikau viena toki jau labai negrazu, nesimpatiska ir t.t. kadangi as tolerantiska tai nepuoliau begti ir meluoti, kad netiketai pas mane sveciai atvaziavo ir pan. buvo idomu pabendraut. sedim snekam apie gyvenima, o jau issiskiriant jis sako: "o ka tu butum darius, jei vietoj manes butu buves koks baisuoklis?" as jam ir pasakiau: "vis tiek buciau bendravus..." wink:::044

Ta ir norejau pasakyti cituodamas kazkury posta, reikia tinkamo nusiteikimo... :V

44

Re: Aklas pasimatymas

juk tai linksma....jei eini siaip sau tai manau buni nustebintas klai ateina daug geresnis nei tikiesi.....na tas pats jausmas,kazkoks adrenalinas issiskiria,bent jau man  smile(

45

Re: Aklas pasimatymas

Neringa, 19 parašė:

juk tai linksma....jei eini siaip sau tai manau buni nustebintas klai ateina daug geresnis nei tikiesi.....na tas pats jausmas,kazkoks adrenalinas issiskiria,bent jau man  smile(

jo adrenalino tai buna wink

46

Re: Aklas pasimatymas

na...man tj nelabai patinka tas aklas pasimatymas,..... big_smile

47

Re: Aklas pasimatymas

Valentinas, 23 parašė:

Panos kaip manot, aklas pasimatymas faina ar ne?

faina:)

48

Re: Aklas pasimatymas

NE NE NE tikrai nefaina!!!!!!!!!

49

Re: Aklas pasimatymas

As tai du kartus buvau. Bet pries tai maciau jo nuotrauka.Na kadangi man isvaizda nieko napasako, tai nuejau. MAn lb patiko;) Idomu bendraut su zmogumi,tik kartais kamuoja abejones ar nemeluoja jis big_smile  Bet seip tai esu UZ aklus pasimatymus;)

50

Re: Aklas pasimatymas

na vakar toki apturejau...tai ir vaikinukas buvo fainas ir siaip laika praleidom gerai:::a37 tik daznai to daryti netenka...kazkaip ir taip eksprontu gavosi...daznai tai gali buti pavojinga:::011

51

Re: Aklas pasimatymas

o koki jus cia pavoju izvelgiat? smile

As tai akla pasimatyma skaitau kai net fotkes nesi mates ir eini susitikt... va tada tikrai aklas smile o kai zinai kaip atrodo ir pabendraves esi tai joks cia aklas;) galbut skubotas ir neplanuotas big_smile Tai nera blogai:) Dazniausiai...:)

52

Re: Aklas pasimatymas

o tu nzn koks pavojus gali buti...na aisku, tu nea mergina..

53

Re: Aklas pasimatymas

Na kaip... reik protelio gi turet irgi merginai... Jei mergina tupa glusa ir baznycioj musama tai jai pavojus gresia ne tik pasimatyme ;D bet ir siaip einant per gatve big_smile Realiai jei eini i pasimatyma, tai susitari viesa vieta susitikt, o ne vaikino masinoj, kur nors toli miske ar dar kokioj skylej... big_smile

54

Re: Aklas pasimatymas

Auris, 19 parašė:

Na kaip... reik protelio gi turet irgi merginai... Jei mergina tupa glusa ir baznycioj musama tai jai pavojus gresia ne tik pasimatyme ;D bet ir siaip einant per gatve big_smile Realiai jei eini i pasimatyma, tai susitari viesa vieta susitikt, o ne vaikino masinoj, kur nors toli miske ar dar kokioj skylej... big_smile

o viskas taip nekaltai ir prasideda...gerai, kad man dar taip nebuvo...kaip sakant tfu tfu tfu:::041

55

Re: Aklas pasimatymas

Pritariu Aurimui reikia proto tureti. I masinas nesedineti ir i buta neiti apskritai laika leisti viesoje vietoje...Kavineje ar kur centre smile Pati pazystu panele kuri nukentejo butent del sedimosi i masina...Su tuo vaikinu cia susipazino ieskoke... Baisiausia, akd ramybeje jis jos nepaliko... Persekiojo ir daug apie ja zinojo.. Zodziu merginos bukite labai atsargios ir protingos... smile

56

Re: Aklas pasimatymas

apie tuos pavojus man mama profilaktiskai vis pranesa big_smile nezinau, kol kas nukentet neteko.kazkaip pasitikiu savim ir nebijau. kaip Auris sako tai ir susitinki viesoj vietoj, o ne jo bute.

57

Re: Aklas pasimatymas

Teisingai mielosios ir graziosios... Auris sako, Auris zino! big_smile~

58

Re: Aklas pasimatymas

sako...zino....cia kaip is patirties...na bet mes cia dauguma tikrai nea kvailos:::b26

59

Re: Aklas pasimatymas

Tikiuosi, kad nekvailos big_smile

60

Re: Aklas pasimatymas

Egle, 17 parašė:

Pritariu Aurimui reikia proto tureti. I masinas nesedineti ir i buta neiti apskritai laika leisti viesoje vietoje...Kavineje ar kur centre smile Pati pazystu panele kuri nukentejo butent del sedimosi i masina...Su tuo vaikinu cia susipazino ieskoke... Baisiausia, akd ramybeje jis jos nepaliko... Persekiojo ir daug apie ja zinojo.. Zodziu merginos bukite labai atsargios ir protingos... smile

snekekit snekekit, nieko nuo to nepasikeis ;] as jau n panu buvau ir i buta atsivedes ir i masina pasisodines, ne viena nebijo (gal as toks nebaisus?:D ). aisku ne vienos ir nesuvalgiau. bet visalaik stebiuosi merginu drasa. labai retai kuri atsisako ateit i svecius. o atvaziavus su masina, kad neiliptu, dar tokios nesutikau.