1

Tema: Drauges :)

Visos mes turime savo ramscius-Drauges.
Noreciau paklausti kiek ilgiausiai bendraujate su savo geriuasiomis draugemis?

2

Re: Drauges :)

na pirma reikia atsirinkt tarp draugiu,nes yra drauges ir yra pazistamos

3

Re: Drauges :)

ilgiausiai bendrauju su pora draugių - nuo darželio laikų... :::608

4

Re: Drauges :)

Neatsimenu net kada susipazinom, labai mazytes buvom :::100 atsimenu tik kaip su triratukais pradejom vazinet big_smile

5

Re: Drauges :)

as su viena savo drauge bendrauju jau 12metu.

6

Re: Drauges :)

su savo geriausia drauge bendrauju jau beveik 12 metu ir nesiskundziu,kaip sakant geriau turek viena gera drauga nei 100 blogu smile

7

Re: Drauges :)

oka jei net nepamenu nuo kada?  mano drauges mociute sake kad nuo vystyklu..:D tai va...  tikriausiai jau labai ilgai bendraujam... smile

8

Re: Drauges :)

o as net nzn nuo kada mes bendraujam.. bet faktas - kad buvom susipyke 2 kartus (<< ir as del to kalta :::818 nes buvau TUNDRA)... taciau, dabar taip nedarom..
>> o susipazinom fantastiskai... per savo bobsikus :::751:::750, abieju vardai buvo vienodi.. ;D

9

Re: Drauges :)

mes jau visus 16 su puse metu:D o su kitom kaikuriom draugem tai apie apie 5/6 metus..:)

10

Re: Drauges :)

man dabar 13 mano draugei liepos 12 bus 13 . o draugaujam JAU 8 metus. nuo 5 metu :::818

11

Re: Drauges :)

su sawo drauge jau 10 metu geriausios drauges (P.S. neskaijtant waijkysteje zaijsdawom kartu smelyne bet wardu nezinojom wiena kitos:) )

12

Re: Drauges :)

Penkis gal metelius... :> nuostabi mergyte... Pritariu Dovilei, kad geriau tureti viena tikra drauge negu simta apsimeteliu...

13

Re: Drauges :)

su draugem pazistama jau ilgiau nei 10metu

14

Re: Drauges :)

na man su tom geriausiom draugem ne kaip sekes is pradziu big_smile pora kartu baigesi ne kaip, nes buvau pernelyg atvira ir pasitikinti zmonemis.nes kai man zmogus brangus ir svarbus as galiu jam atoduoti viska..o kai kurie to nevertina..  bet gyvenimas toks jau yra kad mokomes is savo klaidu:)
turiu drauge viena su kuria jau draugaujam sesti metai smile jau kaip seserys mes as su jos seima puikiai sutariu, laukia manes ten visada kaip vaiko savo big_smile ir suvisa gimine jos ten puikiai bendrauju smile labai pasitikiu ja, nes zinau, kad ji niekuomet neisduos, visada isklausys ir pades. nesam dar nei karto susipyke:)puikiai suprantam viena kita ir zinom kada geriau nieko nesakyti, o kada reikia protingo patarimo.
o kai istojau, mano gyvenime atsirado dar dvi nuostabios mergytes, kurios bus mano drauges iki grabo lentos kaip sakoma big_smile
tureti draugu gyvenime yra labai svarbu, tureti geru ir tikru draugu yra dar svarbiau wink

15

Re: Drauges :)

as su sawo draugyte pazystamos 15 metuku:) kartu wezimeliuose wazinedawom, kartu nuo pat gimimo tongue

16

Re: Drauges :)

Inga, 14 parašė:

as su sawo draugyte pazystamos 15 metuku:) kartu wezimeliuose wazinedawom, kartu nuo pat gimimo tongue


Cia man su matematika blogai ar tau? tau 14, bet jus bendraujat 15metu...

:::050 ;D

17

Re: Drauges :)

Viktorija, 17 parašė:
Inga, 14 parašė:

as su sawo draugyte pazystamos 15 metuku:) kartu wezimeliuose wazinedawom, kartu nuo pat gimimo tongue


Cia man su matematika blogai ar tau? tau 14, bet jus bendraujat 15metu...

:::050 ;D


Nesigilink, cia suapvalino... :V

18

Re: Drauges :)

Viktorija, 17 parašė:
Inga, 14 parašė:

as su sawo draugyte pazystamos 15 metuku:) kartu wezimeliuose wazinedawom, kartu nuo pat gimimo tongue


Cia man su matematika blogai ar tau? tau 14, bet jus bendraujat 15metu...

:::050 ;D

juk taip paprasta... gime susipazino. pakalbejo (kudikiu kalba) ir tapo geriausios drauges big_smile)

19

Re: Drauges :)

Sigitas, 24 parašė:
Viktorija, 17 parašė:
Inga, 14 parašė:

as su sawo draugyte pazystamos 15 metuku:) kartu wezimeliuose wazinedawom, kartu nuo pat gimimo tongue


Cia man su matematika blogai ar tau? tau 14, bet jus bendraujat 15metu...

:::050 ;D


Nesigilink, cia suapvalino... :V


na taip as suapwalinau, ka cia, 4 dienos liko iki 15 metu tj nesakysiu kad 14 big_smile

20

Re: Drauges :)

o as neturiu draugiu. ramiau gyvent be visu tu bobisku pasakaiciu big_smile