41

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Daiva, 21 parašė:

Nenoriu taves nuteikineti pries viena ar kita miesta, bet pasakysiu savo pastebejimus..Visi sako, kad Vilnius tolerantiskesnis miestas, nei Kaunas ir as visada tuo tikejau, taciau kai viena karta nuvaziavus, vos islipus is autiko mane su draugem uzsipuole kazkokie vaikinukai ilgais plaukais ir grandinem apsikarste, tai iskart supratau, kad tolerancijos ten tikrai nera(arba cia mums taip pasiseke ant tokiu pataikyti:)). Ir dar, pagal statistika, Kaune nusikalstamumas mazesnis nei Vilniuje.

Na  del to tolerantiskumo tai visur galima rasti tokiu... Net nezinau kaip pavadinti... :::047 Tik tiek kad esu girdejusi jog Vilniuj tokiu daug maziau negu Kaune... Niu bet kas ten zino kaip is tirko yra... :::327

42

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Nijolė, 20 parašė:

as pvz stojau i VU (kaune), nes rinkausi universiteta, o i vilniu istoti mano balai butu siek tiek per mazi i norima specialybe... ir jau geriau rinktis tikrai norima specialybe ir universiteta, o ne miesta, nes kai baigsi mokslus, galesi ir persikraustyti ir t.t. nzn, kaip man likimas susiklostys, bet viliuosi baigus kaune, susirasti darbuka vilniuj wink
>> o del to tolerantiskumo :? tai ka zinau.. visur visokiu pilna, tik va, kaune tuos paslemekus pastebi dazniau, nes nori juos pastebeti kaip tuos nenaudelius, o vilniuj jie butu - tik dar vieni kitokie zmones ;D

Sutinku siu tavim 100 %.. wink Tik vat kaip jau minejau specialybe kuria noreciau ura ir Vilniuj ir Kaune... Beto pagal savo mokymosi lygy egzaminus tureciau islaikyt tikrai gerai tai manau ir balai bus geri... (nors aisku pagyvensim pamatysim:D) Tai va man tas labiausiai ir neduoda ramybes kaip poto reiks pasirinkti... :::526

43

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Eglė, 17 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

as pvz stojau i VU (kaune), nes rinkausi universiteta, o i vilniu istoti mano balai butu siek tiek per mazi i norima specialybe... ir jau geriau rinktis tikrai norima specialybe ir universiteta, o ne miesta, nes kai baigsi mokslus, galesi ir persikraustyti ir t.t. nzn, kaip man likimas susiklostys, bet viliuosi baigus kaune, susirasti darbuka vilniuj wink
>> o del to tolerantiskumo :? tai ka zinau.. visur visokiu pilna, tik va, kaune tuos paslemekus pastebi dazniau, nes nori juos pastebeti kaip tuos nenaudelius, o vilniuj jie butu - tik dar vieni kitokie zmones ;D

Sutinku siu tavim 100 %.. wink Tik vat kaip jau minejau specialybe kuria noreciau yra ir Vilniuj ir Kaune... Beto pagal savo mokymosi lygy egzaminus tureciau islaikyt gana gerai tai manau ir balai bus geri... (nors aisku pagyvensim pamatysim:D) Tai va man tas labiausiai ir neduoda ramybes kaip poto reiks pasirinkti... :::526

44

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Eglė, 17 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

as pvz stojau i VU (kaune), nes rinkausi universiteta, o i vilniu istoti mano balai butu siek tiek per mazi i norima specialybe... ir jau geriau rinktis tikrai norima specialybe ir universiteta, o ne miesta, nes kai baigsi mokslus, galesi ir persikraustyti ir t.t. nzn, kaip man likimas susiklostys, bet viliuosi baigus kaune, susirasti darbuka vilniuj wink
>> o del to tolerantiskumo :? tai ka zinau.. visur visokiu pilna, tik va, kaune tuos paslemekus pastebi dazniau, nes nori juos pastebeti kaip tuos nenaudelius, o vilniuj jie butu - tik dar vieni kitokie zmones ;D


Sutinku siu tavim 100 %.. wink Tik vat kaip jau minejau specialybe kuria noreciau ura ir Vilniuj ir Kaune... Beto pagal savo mokymosi lygy egzaminus tureciau islaikyt tikrai gerai tai manau ir balai bus geri... (nors aisku pagyvensim pamatysim:D) Tai va man tas labiausiai ir neduoda ramybes kaip poto reiks pasirinkti... :::526


as irgi gerai mokiausi ir gerai egzaminiukus issilaikiau.. tik va, i vilniu neistojau vis tiek... bet as jei stociau, tai vel geriau stociau i kauna del specialybes,o ne mokytis nenorima daikta vilniuj... nes gi, baigsi, tu turesi dirbti tai...

45

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Nijolė, 20 parašė:
Eglė, 17 parašė:
Nijolė, 20 parašė:

as pvz stojau i VU (kaune), nes rinkausi universiteta, o i vilniu istoti mano balai butu siek tiek per mazi i norima specialybe... ir jau geriau rinktis tikrai norima specialybe ir universiteta, o ne miesta, nes kai baigsi mokslus, galesi ir persikraustyti ir t.t. nzn, kaip man likimas susiklostys, bet viliuosi baigus kaune, susirasti darbuka vilniuj wink
>> o del to tolerantiskumo :? tai ka zinau.. visur visokiu pilna, tik va, kaune tuos paslemekus pastebi dazniau, nes nori juos pastebeti kaip tuos nenaudelius, o vilniuj jie butu - tik dar vieni kitokie zmones ;D


Sutinku siu tavim 100 %.. wink Tik vat kaip jau minejau specialybe kuria noreciau ura ir Vilniuj ir Kaune... Beto pagal savo mokymosi lygy egzaminus tureciau islaikyt tikrai gerai tai manau ir balai bus geri... (nors aisku pagyvensim pamatysim:D) Tai va man tas labiausiai ir neduoda ramybes kaip poto reiks pasirinkti... :::526


as irgi gerai mokiausi ir gerai egzaminiukus issilaikiau.. tik va, i vilniu neistojau vis tiek... bet as jei stociau, tai vel geriau stociau i kauna del specialybes,o ne mokytis nenorima daikta vilniuj... nes gi, baigsi, tu turesi dirbti tai...

Butent reikia rinktis specialybe..;) Bet kaip jau minejau labai sunku kai ta pati specialybe yra ir Vilniuje ir Kaune ir tenka rinktis...O dar kai vienas sako viena, kitas kita... Vieni vaziuok y Kauna kiti Y vilniu... O man tai visai tas pats ar tas miestas ar tas.. Tik esme, kad y abu iskart nevaziuosi reikia rinktis viena... :::743

46

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

"tai vel geriau stociau i kauna del specialybes,o ne mokytis nenorima daikta vilniuj... nes gi, baigsi, tu turesi dirbti tai..."    Pastaba. Dabar zmogau yra kitaip (:  Baigi savo trokstama specialybe, tarkim vadyba, o dirbi picerijoj padaveju/ja (:  Reikia rinktis tiek miesta, tiek specialybe kartu, nes persikraustymas kainuoja, o rimciau kalbant tai cia reikia ne savo nuomone reiksti. Sios temos kurejai nuosirdziai patariu tik perskaityti tai ka raso sioje temoje, ir visiskai nesivadovauti kitais, tai Tavo gyvenimas, Tu rinkis, Tu studijuok, tarkis ne "kuriame mieste geriau"  o "ar si ta ar ana specelybe yra populiari"  Dabar ne romantiku laikai, dabar vyrauja konkurencija, reikia studijuoti tai kas pusiau prie sirdies, ir pusiau prie pinigu. Jei reikia tikslios info, galiu pasakyti, dabar reikia daug gamtamoksliu, t.y biofiziku, biologu (ne mokytoju), biochemiku ir kitu "emiku"  Na bet cia tik pvz. Nezinau kas Tau arciau sirdies, bet tiesiog yra taip kad Kaunas turi savo sferas, Vilnius turi savo, Klaipeda vel savo ir t.t  Kiekvienas universitetas gali pasigirti aukstu destymo lygiu, ir paklausiomis specelybemis. KTU tau pasakys: "pas mus nuostabiai ruosia Informatikus"  VU tars savo zodi gindamas savo brangiausiuosius fizikus, kurie skina laurus visoje europoje. Cia labai didele, plati, bet su finishu tema, linkiu sekmes ir sveikatos, kai sveikatos bus, tai ir Vilniaus g. prospekta, ir Kauno L.aleja, lengvai pereisi ; ))

47

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Karolis, 18 parašė:

"tai vel geriau stociau i kauna del specialybes,o ne mokytis nenorima daikta vilniuj... nes gi, baigsi, tu turesi dirbti tai..."    Pastaba. Dabar zmogau yra kitaip (:  Baigi savo trokstama specialybe, tarkim vadyba, o dirbi picerijoj padaveju/ja (:


padaveja dirbi ne kai baigi, o kai mokaisi ir nori prisidurti prie stipendijos.. tu dar speju tikru tikriausiai nestudijuoji :-) o man liko 1.5metu :? tai jau tikrai as padaveja kokioj Cilej ar kasininke maximoj nedirbsiu :V
>> matai, yra toks daiktas 3kurse, kaip praktika,,, jei ja atliksi saziningai ir dorai, tai yra galimybe pasilikti toje vietoje, arba bent gauti geras rekomendacijas.. o jei praktika tu isivaizduoji kaip tik paraso gavima, tai jau cia tavo sazines reikalas.. nes as savo praktika atliksiu taip,kaip reikia ir stengsiuosi gauti kuo geresnes rekomendacijas, kad baigus bakalaura galeciau drasiai ieskoti gero ir tinkamai apmokamo darbo pagal mano zinias ir sugebejimus wink

48

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Tu savimi labai pasitiki, tai yra nuostabu. Bet. Sekmes randant darba pagal specelybe Lietuvoje. (nebent, ji LABAI paklausi ir vertinama, ir turi buti labai nagla, lendanti per galvas visiems su savo ziniomis, diplomu, rekomendacijom, ir graziom akim) (: Tokia Lietuva.

49

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

tu labai pesimistiskai ziuri i musu Lietuvele... matai, kokie mes patys, tokia ir Lietuva :?
>>>nei as labai labai labai pasitikiu savimi, nei ka.. bet as tikiu, kad as darba gausiu pgl specialybe..... bet... va, nesu as nagla ir neinu per galvas zmonems :::818

50

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Pirmiausia tai labai ačiukas jums.. wink Be galo .. wink O dar norėčiau abiejų paklausti jei nepaslaptis kur Nijolyt ir Karoli studijuojat ir ką..? wink (Ačiū)

51

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Nijole turbut viesuosius rysius baigus ;DD  As dar tik stosiu, tiesiog daug domiuosi specelybemis, universitetais, ir zmoniu praktika, atsiliepimais apie viena ar kita sfera. Man va tokie zmones kaip Nijole patinka, tikinti optimistite. Tokiu Lietuvoje reta.Dirbk seime, ten truksta optimistu. As esu optimistiskas realistas, bet be pesimizmo negaliu gyvent, nes tada butu stop progresijai visuomeneje. Cia ne i tema, bet viskas cia apie gyvenima, todel manau viskas ir tinka. : ))

52

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Karolis, 18 parašė:

Nijole turbut viesuosius rysius baigus ;DD  [...] .Dirbk seime, ten truksta optimistu.


nu, ne,,, nebaigsiu as viesuju rysiu, jei ka :V as studinu VU Kauno humanitariniame fakultete ekonomika (finansu saka).. ir i seima manes niekas neikis, net surista neisiu, nes as ten nenoriu wink
>>> tai gal manai, Karoli, kad ir pedagogini baiges zmogus, nedirbs pedagogo darbo?? arba medicina, gydytoju :?

53

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Nijolyt, jei gali papasakok siek tiek apie ekonomikos moksla... Pliusus, minusus ar siaip tavo poziury y tai.. wink Buciau labai dekinga... wink

54

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

nu ka.. normaliai mokytis pgl specialybe pradedi tik 3 kurse, o siaip , tik tokie bendri wink kaip makroekonomika, mikroekonomika, vadyba, kainodara, marketingas, matematika ir dar visokiu kitokiu... dabar jau tokius tikrus dalykus mokomes :? jau labiau specializuojames ir t.t. mokomes apskaita, finansus, apie nebankines institucijas, darbo teise ir t.t.
>> bent jau mums yra keli pasirinkimai kur atlkiti praktika: auditas, apskaita (buhalterija beveik), finansai ir bankuose... sios specialybes manau tikrai paklausios ir neapsigausi, jei i ekonomika istosi...
>>> o del minusu tai as nzn.. man nepatinka keli destytojai, ju destymo metodai, ir del to kencia mano poziuris i kai kuriuos dalykus,... cia viskas priklauso nuo to, kas ir kaip moka pateikti medziaga wink kuo toliau, tuo man man desto vis daugiau kompetetingesniu destytoju, su kuriais tikrai malonu bendrauti wink ir as vis labiau dziaugiuosi savo pasirinkimu wink
>>> nzn ka dar pridurti, bet as dziaugiuosi, kad istojau cia. wink

55

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

Siaip cia toks gal ne y tema bus klausimelis, bet gal galetum mazdaug pasakyti kokie tavo egzaminu balai buvo... Kad mazdaug susidaryciau platesny vaizda, kokios galimybes... wink

56

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

matematikos - 91 lietuviu tiek pat.. istorija -45, ir vokieciu - 71 :? <<< bet su tokiais balais as nzn ar i ekonomika buciau istojus, nes kai as stojau, tai siokia tokia pertvarka buvo :? is tikruju as buciau tik i vadyba ir verslo administravima su tokiais balais istojus, taciau ta pertvarka pakeite viska, ir perkele du trecdalius stojusiu i ekonomika, nes tame fakultete dar jos nebuvo, :::818

57

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

as VDU kaune studijuoju, sunkoka, bet imanoma priprast... kad butent kaune, nesiskundziu... :::019

58

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

kiti ziuri, kur jiems arciau ir pan. bet reikia ziureti i specialybe... o siaip siulau kompromisa... stok i vilniaus universiteta, bet kaune... :::817

59

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

mano viena drauge studijuoja panevezy ktu univere, ir dziaugiasi, nes jai arti namu ir pan, o kai baigs, diplome bus uzrasyta, kad baige kauno univera... :::629

60

Re: Kur geriau studijuoti Kaune ar Vilniuje? Ar didelis skirtumas?

tai va va... as kai stojau, tai visi masiskai norejo i VILNIU,nes VILNIUS.... va todel.. ir sustojo puse i kazkokias nesamones,,, o butu vat i kauna stoje, tai i normalias specialybes sustoje, o dabar VILNIUJ mokosi visokias nesamones skolom apsikrove... niekada to nesuprasiu wink