1

Topic: vaikinai beglai

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,viskas buna saunu,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?

2

Re: vaikinai beglai

Na as ir mergina budama esu keleta kartu taip padarius. Nors nezinau ar mano priezastys tokios pat kaip vaikinu.

3

Re: vaikinai beglai

Diana, 19 wrote:

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,VISKAS BUNA SAUNU,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?


Tai tuomet labai suabejočiau ar viskas būna šaunu, greičiau jau apsimeta kad viskas būna šaunu, galbūt netgi pats save bando apgauti kad taip iš tiesų yra, o kai nepavyksta slepiasi po lapais.. smile Kuo daugiau meluoji, tuo bailesnis tampi su laiku.

4

Re: vaikinai beglai

zinai,gal tu teisus,tiesiog gal as maniau,kad viskas buvo gerai ,bet zinai as net to vaikino normaliai ir nepazinojau,nors tada man atrode...bet kam begt..tylet...ar negalima normaliai isiaiskinti?pasakyti kas ne taip?kodel JUS tylit? ar kas is vaikinu galetu man atsakyt???

5

Re: vaikinai beglai

galbut nenori skaudinti taip tiesiai akis pasakydamas viska, gal galvoja, jog taip paprasciau- tiesiog dingti..

6

Re: vaikinai beglai

ne man atrodo cia visai kitas  atvejis...

7

Re: vaikinai beglai

Ugne, 22 wrote:

galbut nenori skaudinti taip tiesiai akis pasakydamas viska, gal galvoja, jog taip paprasciau- tiesiog dingti..

arba tiesiog nemoka paaiskinti kodel nebenori buti su ta mergina ....

8

Re: vaikinai beglai

turbut nenori but supancioti smile arba siaip nerimtai i draugyste ziurejo...

9

Re: vaikinai beglai

Zinai Ruta as manau kad tu teisi
vaikinai nori laisves....na arba mano variantas dar buvo per jaunas suprast kad ir su mergina galima turet laisve....
na man butuidomu dar suzinot vaikinu nuomone...bet kazkodel jauciu kad daug argumentu neisgirsiu:)

10

Re: vaikinai beglai

Diana, 19 wrote:

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,viskas buna saunu,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?

tiesiog ne ta vaikina sutikai...

11

Re: vaikinai beglai

na gal...
bet idomiausia tas kad kai jie pabega,bet po kazkurio laiko grizta ir vel prasideda ta nesamone...
as visai nesuprantu vaikinu psichologijos....

12

Re: vaikinai beglai

na man lygiai tas pats buvo ir su mergina ji tylyjo ir nutylejo , tai cia nereikia lyginti vaikinu ar merginu psichologija , taip paprasciau pailmti ir dingti , nenori gal tiesiog skaudinti juk sunku viska tiesiai i akis pasakyti beto nedrasu ,

13

Re: vaikinai beglai

o man pvz.. va nueinu i kluba susipazistu su mergina ir uzsirasau jos telefono numeri.. viskas buna lyg ir grazu bet...
kita diena nedristu jai skambint..
siaip galbut bijau kad enturesiu jai ka gero pasiulyt.. ir viso as susidares tokiu kaunieciu graziu merginu stereotipa.. kad jos per daug islepusios. Tiesiog baisu .. uztenka kartais pora zodziu isgirst arba pora fraziu ir viskas aisq pasidaro..
ne vienas toks atvejis buvo... nzn.. bet nu buna.. siaip jei bendrauciau normaliai tai nemanau kad dingciaw smile

14

Re: vaikinai beglai

Na gal tu ir teisus esi Dariau, cia neturi butent but vaikinas...cia tiesiog priklauso nuo zmogaus:)
Bet zinai as nemanau kad cia yra tas kad zmogus norejo issiskirt ar dar kazkas..na tai gal ir kitas atvejis,na jis panasesnis i ta apie kuri minejo Marius, vaikinas greiciausiai buvo nedrasus:)
Va kad daugiau tokiu vaikinu kaip Marius taip atvirai prisipazintu ir mano atveju as manu kad tarp merginu ir vaikinu nebutu nesutarimu...Bet gaila kad ne visi tokie...
Mariau jai pamatysi tau patinkati zmogu,netyle,nesidrovek,tiesiog ciupk zuvi uz uodegos ir nepaleisk jos,buk atvirus ir pamatysi tavo stereotipai pasikeis

15

Re: vaikinai beglai

jau ciupsiu tuo atveju kai matysiu kad zmogeliukas ne tik grazus man yra bet ir geros sirdies.. nepasikeles ir panasiai.. cia tokiu kaimietukiu tarpe buna smile nes miestieties.. man jos per daug islepusios smile

16

Re: vaikinai beglai

Marius, 23 wrote:

jau ciupsiu tuo atveju kai matysiu kad zmogeliukas ne tik grazus man yra bet ir geros sirdies.. nepasikeles ir panasiai.. cia tokiu kaimietukiu tarpe buna smile nes miestieties.. man jos per daug islepusios smile[/quotna

na gal tau tiesiog tik tokios pasitaike, cia nepriklauso nuo to kur zmogus gyvena,cia priklauso tik nuo zmogaus charakterio,kaiem ir gali atsurasti tokiu islepusiu:))

17

Re: vaikinai beglai

Diana, 19 wrote:

kodel kartasi vaikinai dingsta,na ta prasme,viskas buna saunu,o viena grazia diena jie ima ir dingsta,nepaskanbina,neparaso,o tiesiog tyli...kas dedasi ju galvose?

klausk tokio dalyko vaikinu kas pas juos galvose. nes kartais buna labai sunku suprasti ka jie galvoja vienu metu... o jei tyli nebeparaso vadinasi nemyli ir nebenori bendrauti. ir viskas geriau tada eiti kito ieskoti... o ne galvoti apie ta kuris nenori su tavim bendrauti... smile

18

Re: vaikinai beglai

na zinai ,as jau pati suprantu kad tai beprasmis,na ir tiesa sakant as apie ji ir negalvoju,bet jis mano kaimynas tai netaip lengva:)

19

Re: vaikinai beglai

taip tikrai labai sunku kai turi daznai matytis su tuom zmogum kuriam kazka jautei. ir man taip. bet dabar ji jau pamirsau visam, na tikiuosi... geriausia pamirsit viena kai pamilsti kita... smile

20

Re: vaikinai beglai

Nenori bendraut ir dingsta smile

Posts: 1 to 20 of 40

Pages 1 2 Next

You must login or register to post a reply